Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАКТОРИНГ ПРО" для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (обслуговування бази відпочинку "Море") із земель державної власності, розташованої за адресою: Миколаївська область, Березанський район, Коблівська (Рибаківська) сільська рада (с. Рибаківка, Квартал Другий, 4)

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.02.2019 р. N 38-р

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАКТОРИНГ ПРО" для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (обслуговування бази відпочинку "Море") із земель державної власності, розташованої за адресою: Миколаївська область, Березанський район, Коблівська (Рибаківська) сільська рада (с. Рибаківка, Квартал Другий, 4)

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 93, 122, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України "Про землеустрій", статей 5, 6, 19 Закону України "Про оренду землі", враховуючи інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна від 05 грудня 2018 року N 148154601 та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22 червня 2018 року N НВ-4804862222018:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАКТОРИНГ ПРО" для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (обслуговування бази відпочинку "Море") із земель державної власності, розташованої за адресою: Миколаївська область, Березанський район, Коблівська (Рибаківська) сільська рада (с. Рибаківка, Квартал Другий, 4).

2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАКТОРИНГ ПРО" в оренду строком на 10 років земельну ділянку загальною площею 0,1651 га з кадастровим номером 4820983900:09:000:1659 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (обслуговування бази відпочинку "Море") із земель державної власності, розташовану за адресою: Миколаївська область, Березанський район, Коблівська (Рибаківська) сільська рада (с. Рибаківка, Квартал Другий, 4).

3. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАКТОРИНГ ПРО" подати до Миколаївської облдержадміністрації розроблений відповідно до вимог чинного законодавства проект договору оренди землі для його укладання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації, виконувач
функцій і повноважень голови
облдержадміністрації

В. Бонь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали