МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 273-р

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, яка використовується для технічної інфраструктури (видалення відходів), в постійне користування для промисловості під будівництво "Комплексу по сортуванню твердих побутових відходів у місті Вознесенськ" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 92, 122, 123, 125, 126, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, яка використовується для технічної інфраструктури (видалення відходів), в постійне користування для промисловості під будівництво "Комплексу по сортуванню твердих побутових відходів у місті Вознесенськ" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

2. Надати земельну ділянку управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради площею 1,00 га забудованих земель, які використовуються для технічної інфраструктури, з них 1,00 га для видалення відходів, у постійне користування для промисловості під будівництво "Комплексу по сортуванню твердих побутових відходів у місті Вознесенськ" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

3. Рекомендувати управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради звернутися до відділу Держкомзему у Вознесенському районі Миколаївської області для одержання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали