МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 327-р

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування державному підприємству "Миколаївський морський торговельний порт" для морського транспорту (встановлення та розміщення берегових створних знаків) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Куцурубської сільської ради Очаківського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 92, 122, 123, 125, 126, 134 тапункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування державному підприємству "Миколаївський морський торговельний порт" для морського транспорту (встановлення та розміщення берегових створних знаків) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Куцурубської сільської ради Очаківського району Миколаївської області.

2. Надати земельну ділянку в постійне користування державному підприємству "Миколаївський морський торговельний порт" для морського транспорту (встановлення та розміщення берегових створних знаків) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Куцурубської сільської ради Очаківського району Миколаївської області.

3. Рекомендувати державному підприємству "Миколаївський морський торговельний порт" звернутися до відділу Держкомзему у Очаківському районі Миколаївської області для одержання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали