МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2011 р. N 288-р

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу управління механізованих робіт "Гідроенергобуд" загальною площею 16,65 га в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами для добувної промисловості під розробку Олександрівського родовища гранітів (ділянка N 8) із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, в межах території Прибузької сільської ради Доманівського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 17, 93, 124, 125, 126, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, матеріали погодження проекту землеустрою відповідними органами та висновок державної експертизи землевпорядної документації:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу управління механізованих робіт "Гідроенергобуд" загальною площею 16,65 га в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами для добувної промисловості під розробку Олександрівського родовища гранітів (ділянка N 8) із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, в межах території Прибузької сільської ради Доманівського району Миколаївської області.

2. Надати земельну ділянку акціонерному товариству закритого типу управління механізованих робіт "Гідроенергобуд" загальною площею 16,65 га, з них:

14,29 га забудованих земель, в тому числі: 13,40 га - відкриті розробки та кар'єри і 0,89 га - інші (під дорогами);

2,36 га відкритих земель без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом, в тому числі 2,36 га кам'янисті місця, в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами для добувної промисловості під розробку Олександрівського родовища гранітів (ділянка N 8) із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, в межах території Прибузької сільської ради Доманівського району Миколаївської області.

3. Запропонувати акціонерному товариству закритого типу управління механізованих робіт "Гідроенергобуд":

3.1. Подати до облдержадміністрації розроблений відповідно до вимог чинного законодавства проект договору оренди землі між облдержадміністрацією та акціонерним товариством закритого типу управління механізованих робіт "Гідроенергобуд" для його укладання;

3.2. Після завершення терміну дії договору оренди землі привести земельну ділянку, порушену при користуванні надрами, в стан, придатний для подальшого її використання у суспільному виробництві.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали