ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сорок шоста сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 26.11.2009 р. N 1140

Про затвердження Програми капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки

Відповідно до статей 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" та на виконання рішення 43 сесії міської ради V скликання від 27.08.2009 р. N 1044 "Про хід виконання рішення 27 сесії міської ради V скликання від 24.04.2008 р. N 560 "Про роботу районних у місті Чернівцях рад із забезпечення належного утримання житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців", з метою забезпечення безпечної експлуатації окремих несучих конструктивних елементів житлових будинків (балконів, балконних галерей, сушарок), розглянувши пропозиції департаменту житлово-комунального господарства, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки (додається).

2. Фінансовому управлінню міської ради (Прокопець Є. Д.), Першотравневій, Садгірській, Шевченківській районним у місті Чернівцях радам (Ваньчицький Ю. А., Бурега Ю. І., Пазюк М. Д.) при формуванні міського та районних бюджетів міста на 2010 рік і наступні роки передбачити необхідні кошти для забезпечення виконання завдань Програми, в межах асигнувань, передбачених на житлово-комунальне господарство.

3. Визначити джерелами фінансування Програми кошти державного, міського, районних у місті рад бюджетів та інших коштів (власників квартир, нежитлових приміщень, орендарів та інших), залучених відповідно до чинного законодавства.

4. Чернівецькому міському комунальному підприємству проектний інститут "Містопроект" (Гудима Т. І.) до 01.05.2010 р., на замовлення департаменту житлово-комунального господарства міської ради, розробити пропозиції (альтернативні рішення) щодо заміни зношених залізобетонних конструкцій огородження сушарок та балконів із застосуванням нових матеріалів та прогресивних технологій з погодженням їх в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, а у випадку розміщення в історичних ареалах - у відділі пам'яток архітектури.

5. Першотравневій, Садгірській, Шевченківській районним у місті Чернівцях радам (Ваньчицький Ю. А., Бурега Ю. І., Пазюк М. Д.) капітальний ремонт та реконструкцію окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок), які знаходяться в аварійному стані виконувати в першу чергу.

6. Про хід виконання зазначеної Програми поінформувати сесію міської ради у червні 2011 року.

7. Відділу інформації міської ради (Вишневська І. М.) через засоби масової інформації поінформувати населення міста про прийняту Програму.

8. Організацію виконання цього рішення покласти на голів Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті Чернівцях рад Ваньчицького Ю. А., Бурегу Ю. І., Пазюка М. Д. та директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Шумейка О. М.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Чернівецький міський голова

М. Федорук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чернівецької міської ради
26.11.2009 N 1140

ПРОГРАМА
капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки

1. Загальна частина

Житловий фонд комунальної власності територіальної громади м. Чернівців нараховує 3451 будинок, загальною площею 2,4 млн. кв. м. У 312 багатоквартирних житлових будинках балкони, балконні галереї та сушарки знаходяться у незадовільному технічному стані, що може привести до травмування та загибелі людей.

Більша частина житлових будинків в м. Чернівцях (до 57 %) збудована до 1940 року, тому високий рівень фізичного і морального зносу конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) - (далі - окремі несучі конструктивні елементи будинків) виступаючих за межі фасаду негативно відображається на експлуатаційних показниках житлових будівель.

Наявність у місті підвищеної сейсмостійкості, складних інженерно-геологічних умов (просідаючі грунти, зсуви, підтоплення, карстоутворення) прискорюють загрозу аварій та надзвичайних ситуацій в першу чергу конструкцій виступаючих за межі фасаду конструктивних елементів будинків.

Експлуатація виступаючих за межі фасаду зазначених конструктивних елементів будинків впродовж багатьох років в таких умовах створює в окремих будинках аварійні ситуації.

Відповідними комісіями Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті Чернівцях рад здійснено візуальне обстеження біля 25 тисяч окремих несучих конструкцій елементів будинків комунальної власності. За результатами обстежень в 312 будинках визначено 1102 балкони, 131 балконну галерею та 134 сушарки, де необхідно виконати їх реконструкцію та капітальний ремонт.

2. Мета Програми

Забезпечити безпечну та надійну експлуатацію окремих несучих конструктивних елементів будинків.

3. Завдання Програми

3.1. Виявлення окремих несучих конструктивних елементів будинків, технічний стан яких є незадовільний.

3.2. Визначення черговості проведення ремонту окремих несучих конструктивних елементів будинків для приведення їх до нормальної експлуатації.

3.3. Ліквідація незадовільного технічного стану окремих несучих конструктивних елементів будинків.

3.4. Створення безпечних умов проживання населення та безпечного руху пішоходів біля виступаючих частин будинків.

3.5. Забезпечення належного утримання фасадів і окремих несучих конструктивних елементів будинків.

4. Напрям виконання Програми

4.1. Шляхом залучення коштів державного, міського, районних у місті рад бюджетів та інших коштів, залучених відповідно до чинного законодавства, протягом 2010 - 2012 років здійснити реконструкцію та капітальний ремонт окремих несучих конструктивних елементів будинків, технічний стан яких є незадовільний;

4.2. Забезпечення безаварійного стану;

4.3. Забезпечення належного утримання фасадів і окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей тощо);

4.4. Впровадження нових матеріалів та технологій при ремонті окремих несучих конструктивних елементів будинків.

5. Результативні показники Програми

Згідно з Програмою планується капітально відремонтувати 1102 балкони, 131 балконну галерею, 134 сушки у 312 житлових будинках на загальну суму 14363,6 тис. грн.

Виконання зазначеного забезпечить передумови для збереження окремих конструктивних елементів історико-цінних житлових будівель у центральній частині міста та житлового фонду в цілому.

6. Організаційне та фінансове забезпечення Програми

Організаційне та фінансове забезпечення Програми здійснюється відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" та Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 р. N 76.

Реалізація Програми капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки здійснюється за наявності проектно-кошторисної документації на ремонт конструкцій, виступаючих за межі фасаду конструктивних елементів будинків.

Реалізація Програми здійснюється впродовж 2010 - 2012 років.

Фінансування реалізації цієї Програми передбачається за рахунок коштів державного, міського, районних у місті рад бюджетів та інших коштів (власників квартир, нежитлових приміщень, орендарів та інших), залучених відповідно до чинного законодавства.

Організацію виконання Програми здійснюють:

- на державному рівні - за сприяння Міністерства з питань житлово-комунального господарства України;

- на місцевому рівні - департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради та районні у місті Чернівцях ради.

Головними розпорядниками коштів з реалізації Програми є управління житлового господарства Першотравневої та Шевченківської районних у місті Чернівцях рад та управління житлово-комунального господарства Садгірської районної у місті Чернівцях ради.

Орієнтовні обсяги фінансового забезпечення виконання Програми наведено у додатку.

 

Секретар міської ради

Т. Єремічук

 

Додаток
до Програми капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей тощо) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки, затвердженої рішенням 46 сесії міської ради V скликання
26.11.2009 N 1140

Орієнтовний обсяг фінансування завдань Програми капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на 2010 - 2012 роки

N
з/п

Адреса

Рік забудови

Назва пошкодженого елементу
(шт.)

Матеріал конструктивного елементу

Орієнтовна вартість виконання ремонту
(тис. грн.)

балкон

балконна галерея

сушарки

Державний бюджет

Бюджет м. Чернівців

Разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

2010 р.

Шевченківський район

 

КЖРЕП N 4

 

 

 

 

 

 

 

 

1

вул. Ф. Полетаєва, 11

1980

 

 

2

з/бетон

 

19,5

 

2

вул. Ф. Полетаєва, 15

1971

1

 

 

з/бетон

 

3,5

 

3

вул. Ф. Полетаєва, 6-а

1975

6

 

 

з/бетон

 

20,0

 

4

вул. Ф. Полєтаєва, 6-б

1985

18

 

 

з/бетон

63,0

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 4

4

25

-

2

 

63,0

43

106,0

 

КЖРЕП N 5

 

 

 

 

 

 

 

 

5

пл. Соборна, 5

1963

 

2

 

з/бетон

 

90,0

 

6

вул. М. Кордуби, 3

1953

 

1

 

з/бетон

32,0

 

 

7

вул. Д. Загули, 4

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

65,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 5

3

-

5

-

 

32,0

155,0

187,0

 

КЖРЕП N 6

 

 

 

 

 

 

 

 

8

вул. Головна, 50

до 1940

 

1

 

дерево

 

42,0

 

9

вул. І. Котляревського, 6

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

9,0

 

10

вул. І. Франка, 26

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

19,0

 

11

пл. Центральна, 8

до 1940

 

1

 

дерево

67,0

 

 

12

вул. Л. Українки, 10

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

9,0

 

13

пл. Соборна, 7

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

18,0

 

14

вул. М. Ватутіна, 11

1947

1

 

 

з/бетон

 

8,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 6

7

8

3

-

 

67,0

100,5

172,0

 

ПП "Регіон-центр"

 

 

 

 

 

 

 

 

15

вул. Головна, 4

до 1940

 

1

 

дерево

 

39,0

 

16

вул. Головна, 12

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

57,0

 

17

вул. Б. Хмельницького, 4

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

104,0

 

18

вул. Університетська, 48

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

6,2

 

19

вул. Бережанська, 23

до 1940

 

1

 

з/бетон

58,0

 

 

20

вул. Л. Толстого, 18

до 1940

5

 

 

з/бетон

 

19,0

 

21

вул. О. Радіщева, 6

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

6,2

 

 

Разом по ПП "Регіон-центр"

7

7

5

-

 

58,0

231,4

289,4

 

КЖРЕП N 14

 

 

 

 

 

 

 

 

22

вул. Ф.Достоєвського, 3

1977

 

 

24

з/бетон

198,0

 

 

23

вул. Ф. Достоєвського, 4

1976

 

 

8

з/бетон

70,0

 

 

24

вул. М. Коперніка, 9-а (ОСББ)

1967

1

 

 

з/бетон

 

5,9

 

25

вул. М. Коперніка, 13-б

1967

4

 

 

з/бетон

 

15,6

 

26

пр. Незалежності, 48

1965

1

 

 

з/бетон

 

5,2

 

27

пр. Незалежності, 68-а

1963

4

 

 

з/бетон

 

16,3

 

28

пр. Незалежності, 68-б

1966

2

 

 

з/бетон

 

11,7

 

29

пр. Незалежності, 74

1965

1

 

 

з/бетон

 

5,2

 

30

пр. Незалежності, 94

1970

3

 

 

з/бетон

 

11,7

 

31

пр. Незалежності, 90

1970

4

 

 

з/бетон

 

23,4

 

32

вул. І. Стасюка, 8-б

1968

3

 

 

з/бетон

 

16,9

 

33

вул. Ю. Федьковича, 10

до 1940

1

 

1

з/бетон

 

9,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 14

12

24

-

33

 

268,0

120,9

388,9

 

КЖРЕП N 17

 

 

 

 

 

 

 

 

34

вул. Південно-Кільцева, 1

1976

1

 

1

з/бетон

 

7,7

 

35

вул. Південно-Кільцева, 7

1977

1

 

1

з/бетон

 

9,1

 

 

Разом по КЖРЕП N 17

2

2

-

2

 

 

16,8

16,8

 

ПП "Ремжитлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

36

вул. В.Комарова, 13-б

1975

5

 

8

з/бетон

 

57,2

 

 

Разом по ПП "Ремжитлосервіс"

1

5

-

8

 

 

57,2

57,2

 

ПП "Санітарія"

 

 

 

 

 

 

 

 

37

вул. Південно-Кільцева, 21/40

1982

1

 

 

з/бетон

 

7,5

 

 

Разом по ПП "Санітарія"

1

1

-

-

 

 

7,5

7,5

 

Разом по Шевченківському району за 2010 р.

37

72

13

45

 

488,0

736,8

1224,8 в т. ч.:
488,0 - держ. бюдж.
736,8 - бюджет м. Чернівців

Першотравневий район

 

КЖРЕП N 9

 

 

 

 

 

 

 

 

38

вул. О. Кобилянської, 49 (авар.)

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

60,2

 

39

Центральна площа, 4

до 1940

2

3

 

з/бетон, дерев

 

26,5

 

40

Центральна площа, 5

до 1940

3

2

 

з/бетон, дерев

 

30,0

 

41

вул. Руська, 65 літ. Б (авар.)

до 1940

 

6

 

з/бетон, дерев

 

35,0

 

42

вул. Н. Яремчука, 3

до 1940

 

1

 

з/бетон, дерев

 

16,0

 

43

вул. О. Кобилянської, 10

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

10,0

 

44

вул. О. Кобилянської, 43

до 1940

8

 

 

з/бетон

 

90,0

 

45

вул. Челюскінців, 3

до 1940

9

 

 

з/бетон

 

35,0

 

46

вул. Д. Джамбула, 3

до 1940

14

 

 

з/бетон

 

15,0

 

47

вул. Руська, 36

до 1940

 

1

 

дерев

 

15,0

 

48

вул. Руська, 16

до 1940

2

2

 

з/бетон, дерев

 

15,0

 

49

вул. І. Козачука, 12

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

72,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 9

12

40

19

-

 

 

419,7

419,7

 

КЖРЕП N 11

 

 

 

 

 

 

 

 

50

пр. Незалежності, 40, авар. з урах. ККР будинку

1971

24

 

 

з/бетон

1500,0

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 11

1

24

-

-

 

1500,0

-

1500,0

 

КЖРЕП N 12

 

 

 

 

 

 

 

 

51

вул. Головна, 17, авар. з урах. ККР будинку

до 1940

 

2

 

з/бетон

1000,0

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 12

1

-

2

-

 

1000,0

-

1000,0

 

ПП "Житлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

52

вул. Руська, 251

1971

12

 

 

з/бетон

 

7,2

 

 

Разом по ПП "Житлосервіс"

1

12

-

-

 

 

7,2

7,2

 

Разом по Першотравневому району за 2010 р.

15

76

21

-

 

2500,0

426,9

2926,9 в т. ч.:
2500,0 - держ. бюдж.
426,9 - бюджет м. Чернівців

Садгірський район

 

КЖРЕП N 15

 

 

 

 

 

 

 

 

53

вул. Мошинська, 12-а

1958

3

 

 

з/бетон

 

10,5

 

54

вул. 26 Б.Комісарів, 6

1940

2

 

 

з/бетон

 

7,0

 

55

вул. Перемоги, 2

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

3,5

 

56

вул. Перемоги, 17

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

7,0

 

57

вул. Перемоги, 21

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

58

вул. В. Александрі, 3

1940

2

 

 

з/бетон

 

7,0

 

59

вул. І. Карбулицького, 3-а

1969

20

 

 

з/бетон

90,0

 

 

60

вул. Демократична, 2

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

14,0

 

61

вул. Фестивальна, 7

1966

1

 

 

з/бетон

 

4,0

 

62

вул. Перемоги, 5

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

7,0

 

63

вул. Хотинська, 27

1960

1

 

 

з/бетон

 

3,8

 

 

Разом по КЖРЕП N 15

11

38

-

-

 

90,0

69,3

159,3

 

Разом по Садгірському району за 2010 р.

11

38

-

-

 

90,0

69,3

159,3 в т. ч.:
90,0 - держ. бюдж
69,3 - бюджет м. Чернівців

 

Разом по м. Чернівцях за 2010 р.

63

186

34

45

 

3078,0

1233,0

4311,0 в т. ч.:
3078,0 - держ. бюдж.
1233,0 - бюджет м. Чернівців

2011 р.

Шевченківський район

 

КЖРЕП N 4

 

 

 

 

 

 

 

 

1

вул. Є. Стефюка, 3

1967

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

2

вул. Є. Стефюка, 3-а

1968

3

 

 

з/бетон

 

15,5

 

3

вул. І. Миколайчука, 5

1966

4

 

 

з/бетон

20,0

 

 

4

пр. Незалежності, 91

1966

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

5

пр. Незалежності, 107

1967

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 4

5

11

-

-

 

20,0

36,5

56,5

 

КЖРЕП N 5

 

 

 

 

 

 

 

 

6

вул. Бр. Руснаків, 21

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

17,0

 

7

вул. 29 Березня, 10

 

2

 

 

з/бетон

 

10,5

 

8

вул. Червоноармійська, 42

до 1940

1

1

 

з/бетон

 

44,0

 

9

вул. Червоноармійська, 172

1975

 

 

5

з/бетон

86,0

 

 

10

вул. Першотравнева, 9

1955

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

11

вул. 29 Березня, 15

1951

2

 

 

з/бетон

 

13,0

 

12

вул. Першотравнева, 14

1955

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

13

вул. 29 Березня, 5

1948

 

1

 

дерево

38,0

 

 

14

пл. Соборна, 1

1953

 

3

 

дерево

 

90,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 5

9

11

5

5

 

124,0

185,5

309,5

 

КЖРЕП N 6

 

 

 

 

 

 

 

 

15

пл. Соборна, 10

1949

 

1

 

з/бетон

75,0

 

 

16

вул. Головна, 36

до 1940

5

 

 

з/бетон

 

21,0

 

17

вул. Головна, 48

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

18

вул. І. Котляревського, 18

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

21,5

 

19

вул. Сіді-Таль, 4

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

6,0

 

20

вул. Головна, 44

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

7,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 6

6

12

1

-

 

75,0

65,5

140,5

 

ПП "Регіон-центр"

 

 

 

 

 

 

 

 

21

вул. Б. Хмельницького, 5

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

9,0

 

22

вул. Б. Хмельницького, 40

до 1940

 

1

 

дерево

 

26,0

 

23

вул. Б. Хмельницького, 56

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

35,0

 

24

вул. В. Сімовича, 16

до 1940

1

 

 

дерево

 

5,2

 

25

вул. П. Нікітіна, 41

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

48,0

 

26

вул. М. Вавілова, 6

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

7,2

 

27

вул. О. Худякова, 4

до 1940

5

 

 

з/бетон

 

13,2

 

28

вул. М. Вавілова,12

до 1940

 

1

 

дерево, з/бет.

30,0

 

 

 

Разом по ПП "Регіон-центр"

8

10

4

-

 

30,0

143,6

173,6

 

КЖРЕП N 14

 

 

 

 

 

 

 

 

29

вул. Головна, 126-а

1965

3

 

 

з/бетон

15,0

 

 

30

вул. М. Коперніка, 9-б

1964

2

 

 

з/бетон

30,0

 

 

31

вул. М. Коперника,11-а

1964

1

 

 

з/бетон

 

6,7

 

32

пр. Незалежності, 50

1965

1

 

 

з/бетон

 

6,7

 

33

пр. Незалежності, 56-а

1965

2

 

 

з/бетон

 

6,0

 

34

пр. Незалежності, 56-б

1967

1

 

 

з/бетон

 

3,8

 

35

пр. Незалежності, 66

1964

2

 

 

з/бетон

 

6,0

 

36

пр. Незалежності, 84-а

1979

 

 

3

з/бетон

 

33,0

 

37

пр. Незалежності, 84-б

1977

 

 

2

з/бетон

 

21,0

 

38

пр. Незалежності, 84-б

1978

 

 

8

з/бетон

 

75,0

 

39

пр. Незалежності, 88-б

1981

 

 

3

з/бетон

 

21,0

 

40

пр. Незалежності, 88-в

1978

 

 

6

з/бетон

43,5

 

 

41

пр. Незалежності, 92-б

1977

 

 

2

з/бетон

27,0

 

 

42

пр. Незалежності, 92-д

1979

 

 

3

з/бетон

27,0

 

 

43

вул. І. Стасюка, 8-а

1968

1

 

 

з/бетон

 

5,7

 

44

вул. І. Стасюка, 15

1968

1

 

 

з/бетон

 

5,7

 

 

Разом по КЖРЕП N 14

16

14

-

27

 

142,5

190,6

333,1

 

ПП "Ремжитлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

45

вул. В. Комарова, 9

1978

2

 

 

 

 

9,0

 

46

вул. В. Комарова,11-б

1976

3

 

4

 

 

36,0

 

47

вул. В. Комарова, 13

1976

3

 

 

 

 

18,0

 

 

Разом по ПП "Ремжитлосервіс"

3

8

-

4

 

 

63,0

63,0

 

Разом по Шевченківському району за 2011р.

47

66

10

36

 

391,5

684,7

1076,2 в т. ч.:
391,5 - держ. бюдж.
684,7 - бюджет м. Чернівців

Першотравневий район

 

КЖРЕП N 9

 

 

 

 

 

 

 

 

48

вул. Е. Райса, 10

до 1940

16

 

 

з/бетон

 

10,0

 

49

вул. І. Тобілевича, 10

до 1940

4

2

 

з/бетон

75,0

 

 

50

вул. О. Ольжича, 19

до 1940

 

3

 

з/бетон

24,0

 

 

51

вул. О. Ольжича, 21

до 1940

 

6

 

з/бетон

 

30,0

 

52

вул. О. Ольжича, 29

до 1940

 

4

 

з/бетон

72,0

 

 

53

вул. О. Ольжича, 3

до 1940

6

 

 

з/бетон

 

28,0

 

54

вул. О. Ольжича, 4

до 1940

1

1

 

з/бетон

 

6,0

 

55

вул. О. Руська, 10

до 1940

1

2

 

з/бет. дерев.

 

20,0

 

56

вул. Руська, 27

до 1940

6

3

 

з/бет. дерев

 

15,0

 

57

вул. Руська, 46

до 1940

3

4

 

з/бетон

54,0

 

 

58

пров. Буковинський, 2

до 1940

1

1

 

з/бетон

 

17,5

 

59

вул. Л. Кобилиці, 103

до 1940

10

6

 

з/бетон

 

36,0

 

60

вул. М. Ломоносова,15

до 1940

1

1

 

з/бетон

 

8,0

 

61

вул. В. Маяковського, 26

до 1940

6

2

 

з/бетон

 

7,5

 

62

вул. В. Маяковського, 2

до 1940

1

1

 

з/бетон

 

4,5

 

63

вул. Т. Шевченка, 23

до 1940

1

 

 

з/бетон

18,0

 

 

64

вул. П. Целана, 23

до 1940

2

 

 

з/бетон

24,0

 

 

65

вул. Головна, 103

до 1940

4

 

 

дерев

60,0

 

 

66

вул. Головна, 97

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

5,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 9

19

65

36

-

 

327,0

187,5

514,5

 

КЖРЕП N 11

 

 

 

 

 

 

 

 

67

пр. Незалежності, 42, авар. з урах. ККР будинку

1971

24

 

 

з/бетон

1500,0

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 11

1

24

-

-

 

1500,0

-

1500,0

 

КЖРЕП N 12

 

 

 

 

 

 

 

 

68

вул. Ш. Алейхема,16 (авар.)

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

80,0

 

69

вул. Турецька, 4

до 1940

 

2

 

дерев.

20,0

 

 

70

вул. Головна, 31 (авар.)

до 1940

 

2

 

з/бетон

 

200,0

 

71

вул. Головна, 35 (авар.)

до 1940

 

3

 

з/бет., дерево

 

200,0

 

72

вул. Головна, 33

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

80,0

 

73

вул. Головна, 43

до 1940

2

1

 

з/бетон

150,0

 

 

74

вул. Головна, 5

до 1940

6

 

 

з/бетон

 

40,0

 

75

вул. Головна, 7

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

40,0

 

76

вул. Турецька, 6

до 1940

6

 

 

з/бетон

80,0

 

 

77

вул. Турецька, 8

до 1940

6

 

 

з/бетон

110,0

 

 

78

вул. А. Шептицького, 3

до 1940

 

1

 

дерев

200,0

 

 

79

вул. А. Шептицького, 9 (авар.)

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

60,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 12

12

24

12

-

 

560,0

700,0

1260,0

 

ПП "Житлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

80

вул. Руська, 251-а

1986

10

 

 

з/бетон

 

6,0

 

81

вул. Руська, 253

1982

8

 

 

з/бетон

 

4,8

 

82

вул. Руська, 255

1993

4

 

 

з/бетон

 

2,4

 

 

Разом по ПП "Житлосервіс"

3

22

-

-

 

 

13,2

13,2

 

Разом по Першотравневому району за 2011 р.

35

135

48

-

 

2387,0

900,7

3287,7 в т. ч.:
2387,0 - держ. бюдж.
900,7 - бюджет м. Чернівців

Садгірський район

 

КЖРЕП N 15

 

 

 

 

 

 

 

 

83

вул. Привокзальна, 21-а

1989

18

 

 

з/бетон

92,0

 

 

84

вул. Перемоги, 8

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

4,5

 

85

вул. Надрічна, 3-а

1963

3

 

 

з/бетон

 

13,8

 

86

вул. І. Карбулицького, 21

1963

11

 

 

з/бетон

 

60,5

 

87

вул. Перемоги, 16

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

9,0

 

88

вул. Заводська, 13

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

4,5

 

 

Разом по КЖРЕП N 15

6

36

-

-

 

92,0

92,3

184,3

 

Разом по Садгірському району за 2011 р.

6

36

-

-

 

92,0

92,3

184,3 в т. ч.:
92,0 - держ. бюдж.
92,3 - бюджет м. Чернівців

 

Разом по м. Чернівцях за 2011 р.

88

237

58

36

 

2870,5

1677,7

4548,2 в т. ч.:
2870,5 - держ. бюдж.
1677 - бюджет м. Чернівців

2012 р.

Шевченківський район

 

КЖРЕП N 4

 

 

 

 

 

 

 

 

1

пр. Незалежності, 113

1967

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

2

пр. Незалежності, 115

1968

1

 

 

з/бетон

 

8,0

 

3

пр. Незалежності, 117

1969

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

4

пр. Незалежності, 123

1971

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

5

пр. Незалежності, 127

1968

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

6

вул. А. Гайдара, 1-г

1973

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

7

вул. А. Гайдара, 9

1969

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

8

вул. А. Гайдара, 11

1969

1

 

 

з/бетон

 

5,5

 

9

вул. В. Комарова, 2

1976

1

 

 

з/бетон

5,5

 

 

10

вул. Головна, 162

1977

3

 

 

з/бетон

15,5

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 4

10

15

-

-

 

21,0

60,0

81,0

 

КЖРЕП N 5

 

 

 

 

 

 

 

 

11

вул. Д. Загули, 6

до 1940

3

 

 

з/бетон

22,5

 

 

12

вул. О. Богомольця, 4-6

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

16,5

 

13

вул. О. Богомольця, 3

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

18,0

 

14

вул. О. Богомольця, 5

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

11,0

 

15

вул. О. Богомольця, 7

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

11,0

 

16

вул. О. Богомольця, 8

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

11,0

 

17

вул. О. Богомольця, 17

до 1940

3

 

 

з/бетон

18,0

 

 

18

вул. Першотравнева, 5

1955

1

 

 

з/бетон

 

6,0

 

19

вул. Першотравнева, 15

1955

2

 

 

з/бетон

 

11,0

 

20

вул. Першотравнева, 16

1955

2

 

 

з/бетон

 

11,0

 

21

вул. 29 Березня, 6

1948

1

 

 

з/бетон

 

10,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 5

11

24

-

-

 

40,5

105,5

146,0

 

КЖРЕП N 6

 

 

 

 

 

 

 

 

22

вул. Л. Українки, 12

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

23

вул. Г. Сковороди, 19

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

5,1

 

24

вул. Г. Сковороди, 21

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

25,5

 

25

вул. Г. Сковороди, 17

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

5,1

 

26

вул. Київська, 1

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

15,0

 

27

вул. Київська, 9

до 1940

7

 

 

з/бетон

 

18,5

 

28

вул. Київська, 7

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

27,0

 

29

вул. Київська, 5

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

7,0

 

30

вул. Київська, 3

до 1940

4

 

 

з/бетон

24,0

 

 

31

вул. І. Франка,12

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

7,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 6

10

27

-

-

 

24,0

117,0

141,0

 

ПП "Регіон-центр"

 

 

 

 

 

 

 

 

32

вул. Л. Толстого, 3

до 1940

 

1

 

з/бет., дерево

 

47,6

 

33

вул. М. Горького, 5

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

10,2

 

34

вул. 28 Червня, 46

до 1940

1

 

 

дерево

 

6,2

 

35

вул. Головна, 26

до 1940

2

 

 

з/бетон

22,8

 

 

36

вул. М. Заньковецької, 19

до 1940

 

1

 

дерево

 

19,0

 

37

вул. Переяславська, 15

до 1940

2

 

 

з/бетон

20,0

 

 

38

вул. Ніжинська, 11

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

7,2

 

39

вул. О. Радіщева, 8

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

20,0

 

40

вул. 28 Червня, 16

до 1940

4

 

 

дерево, з/бет.

 

32,0

 

41

вул. 28 Червня, 18

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

32,0

 

42

вул. Й. Главки, 13

до 1940

 

1

 

з/бет., дерево

 

38,4

 

43

вул. М. Заньковецької, 8

до 1940

 

1

 

дерево

 

14,8

 

 

Разом по ПП "Регіон-центр"

12

18

4

-

 

42,8

227,4

270,2

 

КЖРЕП N 14

 

 

 

 

 

 

 

 

44

вул. Головна, 120

1955

2

 

 

з/бетон

 

15,3

 

45

вул. М. Кутузова, 3

1951

1

 

 

з/бетон

 

9,6

 

46

вул. О. Суворова, 6

1964

1

 

 

з/бетон

9,6

 

 

47

вул. О. Суворова, 16-а

1954

3

 

 

з/бетон

20,4

 

 

48

вул. К. Стеценка, 7-а

1953

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

49

вул. М. Фрунзе, 50

1948

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

50

вул. М. Фрунзе, 49

1904

1

 

 

з/бетон

8,5

 

 

51

вул. М. Фрунзе, 34

1948

1

 

 

з/бетон

6,8

 

 

52

вул. М. Фрунзе, 1-а

1963

3

 

 

з/бетон

20,4

 

 

53

вул. Ю. Федьковича, 23-а

1958

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

54

вул. Ю. Федьковича, 66-а

1949

1

 

 

з/бетон

 

8,5

 

55

вул. Ю. Федьковича, 14

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

8,5

 

56

вул. В. Чапаєва, 43-а

1979

 

 

16

з/бетон

163,0

 

 

57

вул. В. Чапаєва, 13-а

1963

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

58

вул. В. Чапаєва, 19-а

1965

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

59

вул. В. Чапаєва, 22-а

1961

1

 

 

з/бетон

 

11,9

 

60

вул. В. Чапаєва, 24

1953

1

 

 

з/бетон

 

6,8

 

61

вул. Червоноармійська, 57-а

1970

4

 

 

з/бетон

 

37,4

 

62

вул. Червоноармійська, 63-а

1971

1

 

 

з/бетон

 

15,3

 

63

вул. Червоноармійська, 69

1982

5

 

5

з/бетон

 

37,4

 

 

Разом по КЖРЕП N 14

20

31

-

21

 

228,7

184,7

413,4

 

КЖРЕП N 17

 

 

 

 

 

 

 

 

64

вул. Південно-Кільцева, 1

1976

12

 

 

з/бетон

49,0

 

 

65

вул. Південно-Кільцева, 7

1977

8

 

 

з/бетон

25,0

 

 

66

вул. В. Комарова, 19 - 21

1974

4

 

 

з/бетон

 

16,0

 

67

вул. В. Комарова, 29-а

1979

1

 

 

з/бетон

 

4,0

 

68

вул. В. Комарова, 40

1974

10

 

 

з/бетон

40,0

 

 

69

вул. Червоноармійська, 77

1973

24

 

 

з/бетон

96,0

 

 

70

вул. Червоноармійська, 85

1974

21

 

 

з/бетон

 

84,6

 

71

вул. П-Кільцева, 5

1976

20

 

 

з/бетон

 

80,0

 

72

вул. Червоноармійська, 87

1974

26

 

 

з/бетон

 

104,8

 

73

вул. Червоноармійська, 97

1974

15

 

 

з/бетон

 

60,5

 

74

вул. Червоноармійська, 107

1975

7

 

 

з/бетон

28,5

 

 

 

Разом по КЖРЕП N 17

11

148

-

-

 

238,5

349,9

588,4

 

ПП"Ремжитлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

75

вул. В. Комарова, 9-а

1975

3

 

 

з/бетон

 

17,0

 

76

вул. Головна, 178

1960

4

 

 

з/бетон

 

23,8

 

77

вул. Головна, 180

1961

15

 

 

з/бетон

63,8

 

 

 

Разом по ПП "Ремжитлосервіс"

3

22

-

-

 

63,8

40,8

104,6

 

Разом по Шевченківському району за 2012 р.

77

285

4

21

 

659,3

1085,3

1744,6 в т. ч.:
659,3 - держ. бюдж.
1085,3 - бюджет м. Чернівців

Першотравневий район

 

КЖРЕП N 9

 

 

 

 

 

 

 

 

78

вул. Головна, 101

до 1940

2

 

 

з/бетон

44,0

 

 

79

вул. Головна, 63

до 1940

16

 

 

мет./дер

 

20,0

 

80

вул. Головна, 61

до 1940

18

 

 

з/бетон

 

12,0

 

81

вул. Головна, 57

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

8,0

 

82

вул. Головна, 81

до 1940

8

 

 

з/бетон

 

15,0

 

83

вул. Головна, 79

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

4,0

 

84

вул. Головна, 77

до 1940

1

2

 

з/бетон

 

8,0

 

85

вул. Головна, 75

до 1940

 

1

 

з/бет., дерево

 

12,0

 

86

вул. Головна, 117

до 1940

 

1

 

дерево

 

25,0

 

87

вул. Головна, 65

до 1940

1

 

 

з/бетон

 

25,0

 

88

вул. Кафедральна, 8

до 1940

5

 

 

з/бетон

42,0

 

 

89

вул. Кафедральна, 10

до 1940

4

2

 

з/бетон

30,0

 

 

90

вул. М. Лермонтова, 2

до 1940

1

 

 

з/бетон

64,0

 

 

91

вул. А. Кохановського, 2

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

18,0

 

92

вул. О. Кобилянської, 37

до 1940

6

 

 

з/бетон

 

5,0

 

93

вул. О. Кобилянської, 31

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

5,0

 

94

вул. Українська, 16

до 1940

16

 

 

з/бетон

45,0

 

 

95

вул. Українська, 35-а

до 1940

8

 

 

з/бетон

 

6,0

 

96

вул. Українська, 9

до 1940

1

 

 

з/бетон

45,0

 

 

97

вул. Челюскінців, 4

до 1940

12

 

 

з/бетон

80,0

 

 

98

вул. Челюскінців, 10

до 1940

7

 

 

з/бетон

 

12,0

 

99

вул. Челюскінців, 12

до 1940

5

3

 

з/бетон

30,0

 

 

100

вул. Челюскінців, 14

до 1940

4

3

 

з/бетон

 

30,0

 

101

вул. Челюскінців, 15

до 1940

5

 

 

з/бетон

35,0

 

 

102

вул. Челюскінців, 5

до 1940

8

 

 

з/бетон

35,0

 

 

103

вул. Челюскінців, 7

до 1940

7

 

 

з/бетон

40,0

 

 

104

вул. Челюскінців, 11

до 1940

5

 

 

з/бетон

35,0

 

 

105

вул. М. Ломоносова, 11

до 1940

1

1

 

з/бет., дерево

25,0

 

 

106

вул. М. Ломоносова, 13

до 1940

 

1

 

дерево

 

15,0

 

107

вул. Л. Кобилиці, 2

до 1940

2

2

 

з/бетон

 

5,0

 

108

вул. Д. Джамбула, 5

до 1940

17

 

 

з/бетон

 

10,0

 

109

вул. Д. Джамбула, 7

до 1940

15

 

 

з/бетон

 

10,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 9

32

180

17

-

 

550,0

245,0

795,0

 

КЖРЕП N 11

 

 

 

 

 

 

 

 

110

вул. О. Боярко, 2

1962

5

 

 

з/бетон

 

40,0

 

111

вул. О. Боярко, 10

1968

1

 

 

з/бетон

30,0

 

 

112

вул. О. Боярко, 4

1962

4

 

 

з/бетон

48,0

 

 

113

вул. О. Боярко, 6

1964

4

 

 

з/бетон

 

42,0

 

114

вул. В. Кочубея, 37

1970

2

 

 

з/бетон

 

20,0

 

115

вул. В. Кочубея, 35

1970

 

 

12

з/бетон

96,0

 

 

116

вул. Головна, 159

1960

1

 

 

з/бетон

 

15,0

 

117

вул. Головна, 145

1962

1

 

 

з/бетон

 

15,0

 

118

вул. Головна, 185

1961

1

 

 

з/бетон

 

15,0

 

119

вул. Головна, 187

1959

1

 

 

з/бетон

 

15,0

 

120

вул. В. Залозецького, 111

1974

 

 

8

з/бетон

50,0

 

 

121

вул. В. Залозецького, 113

1975

 

 

4

з/бетон

30,0

 

 

122

вул. В. Залозецького, 115

1974

 

 

4

з/бетон

32,0

 

 

123

вул. В. Залозецького, 97

1986

 

 

4

з/бетон

35,0

 

 

124

пр. Незалежності, 87

1968

2

 

 

з/бетон

 

15,0

 

125

вул. Головна, 189

1956

2

 

 

з/бетон

 

15,0

 

126

вул. В. Винниченка, 3

1965

3

 

 

з/бетон

25,0

 

 

127

вул. Головна, 157

1954

2

 

 

з/бетон

 

8,0

 

128

вул. М. Ковальчука, 10

1962

4

 

 

з/бетон

 

12,0

 

129

вул. М. Ковальчука, 12

1962

2

 

 

з/бетон

 

8,0

 

130

вул. М. Ковальчука, 14

1964

32

 

 

з/бетон

 

12,0

 

131

вул. М. Ковальчука, 16

1962

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

132

вул. М. Ковальчука, 2

1960

2

 

 

з/бетон

 

10,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 11

23

71

-

32

 

346,0

252,0

598,0

 

КЖРЕП N 12

 

 

 

 

 

 

 

 

133

вул. А. Шептицького, 4

до 1940

6

 

 

з/бетон

160,0

 

 

134

вул. А. Шептицького, 12

до 1940

6

 

 

з/бетон

60,0

 

 

135

вул. А. Шептицького, 12-а

до 1940

8

 

 

з/бетон

 

80,0

 

136

вул. А. Шептицького, 13

до 1940

3

 

 

з/бетон

 

80,0

 

137

вул. А. Шептицького, 18

до 1940

11

 

 

з/бетон

200,0

 

 

138

вул. А. Шептицького, 21

до 1940

3

 

 

з/бетон

40,0

 

 

139

вул. А. Шептицького, 26

до 1940

 

2

 

з/бет., дерево

150,0

 

 

140

вул. А. Шептицького, 29

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

30,0

 

141

вул. Українська, 2

до 1940

12

 

 

з/бетон

 

90,0

 

142

вул. Українська, 1

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

20,0

 

143

вул. М. Садовського, 8

до 1940

3

 

 

з/бетон

100,0

 

 

144

вул. М. Садовського, 10

до 1940

 

2

 

з/бетон

120,0

 

 

145

вул. Сучавська, 2

до 1940

11

 

 

з/бетон

200,0

 

 

146

вул. Сучавська, 4

до 1940

11

 

 

з/бетон

180,0

 

 

147

пров. Шкільний, 2 (авар.)

до 1940

4

 

 

з/бетон

 

80,0

 

148

вул. Ужгородська, 6

до 1940

 

1

 

дерево

 

6,9

 

149

вул. Р. Люксембург, 4

до 1940

 

3

 

дерево, з/бет.

120,0

 

 

150

вул. Севастопольська, 72

до 1940

4

 

 

з/бетон

60,0

 

 

151

вул. Севастопольська, 52

до 1940

2

 

 

з/бетон

 

20,0

 

152

вул. Бахмацька, 5

до 1940

 

1

 

з/бетон

 

12,0

 

153

вул. Ю. Гагаріна, 24

до 1940

 

2

 

з/бетон

200,0

 

 

154

вул. П. Сагайдачного, 25

до 1940

 

3

 

з/бетон

70,0

 

 

155

вул. Головна, 11

до 1940

 

1

 

дерево, з/бет.

 

60,0

 

 

Разом по КЖРЕП N 12

23

88

16

-

 

1660,0

478,9

2138,9

 

ПП "Житлосервіс"

 

 

 

 

 

 

 

 

156

вул. Руська, 255-а

1988

1

 

 

з/бетон

 

4,7

 

157

вул. Авангардна, 51

1993

18

 

 

з/бетон

 

18,0

 

 

Разом по ПП "Житлосервіс"

2

19

-

-

 

 

22,7

22,7

 

Разом по Першотравневому району за 2012 р.

80

358

33

32

 

2556,0

998,6

3554,6 в т. ч.:
2556,0 -держ. бюдж.
998,6 - бюджет м. Чернівців

Садгірський район - 2012 р.

 

КЖРЕП N 15

 

 

 

 

 

 

 

 

158

вул. М. Тореза, 52

1968

9

 

 

з/бетон

 

51,3

 

159

вул. 26 Б. Комісарів, 12

1940

1

 

 

з/бетон

 

5,7

 

160

вул. 26 Б. Комісарів, 24

1940

1

 

 

з/бетон

 

5,7

 

161

вул. Привокзальна, 21

1970

25

 

 

з/бетон

 

142,5

 

 

Разом по КЖРЕП N 15

4

36

-

-

 

 

205,2

 

 

Разом по Садгірському району за 2012 р.

4

36

-

-

 

-

205,2

205,2 в т. ч.:
205,2 - бюджет м. Чернівців

 

Разом по м. Чернівці за 2012 р.

161

679

37

53

 

3215,3

2289,1

5504,4 в т. ч.:
3215,3 - держ. бюдж.
2289,1 - бюджет м. Чернівців

1

Разом по м. Чернівці за 2010 р.

63

186

36

45

 

3078,0

1233,0

4311,0 в т. ч.:
3078,0 - держ. бюдж.
1233,0 - бюджет м. Чернівців.

2

Разом по м. Чернівці за 2011 р.

88

237

58

36

 

2870,5

1677,7

4548,2 в т. ч.:
2870,5 - держ. бюдж.
1677,7 - бюджет м. Чернівців

3

Разом по м. Чернівці за 2012 р.

161

679

37

53

 

3215,3

2289,1

5504,4 в т. ч.:
3215,3 - держ. бюдж.
2289,1 - бюджет м. Чернівців

4

Разом по Програмі за 2010 - 2012 р.

312

1102

131

134

 

9163,8

5199,8

14363,6 в т. ч.:
9163,8 - держ. бюдж.
5199,8 - бюджет м. Чернівців

 

Секретар міської ради

Т. Єремічук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали