Додаткова копія: Про затвердження Програми підготовки наземних пошуково-рятувальних сил авіаційних частин ДСНС

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 12 квітня 2019 року N 227

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Програми підготовки наземних пошуково-рятувальних сил авіаційних частин ДСНС

Відповідно до пунктів 2 і 11 глави 7 розділу IV Правил пошуково-рятувального забезпечення польотів державної авіації України, затверджених наказом Міністерства оборони України від 29.12.2016 N 736, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 8 лютого 2017 р. за N 175/30043, з метою удосконалення підготовки наземних пошуково-рятувальних сил авіаційних частин Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту до проведення аварійно-рятувальних і пошуково-рятувальних робіт наказую:

1. Затвердити Програму підготовки наземних пошуково-рятувальних сил авіаційних частин ДСНС до проведення аварійно-рятувальних і пошуково-рятувальних робіт (далі - Програма), що додається*.


* Не наводиться.

2. Спеціальному авіаційному загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (Коробка І. М.) організувати вивчення Програми та впровадження її в систему підготовки САЗ ОРСЦЗ до дій за призначенням.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Рунаєва І. В.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали