МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2018 року N 286

Про затвердження Програми польових досліджень кваліфікаційної експертизи сортів рослин ярого типу розвитку на 2018 рік

Відповідно до статей 27 та 29 Закону України "Про охорону прав на сорти рослин", підпункту 1 пункту 3 (Постанова N 1119), підпункту 24 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України (Постанова N 1119), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, з метою визначення придатності сорту до поширення в Україні та відповідності критеріям відмінності, однорідності та стабільності, враховуючи позитивні результати формальної експертизи та сплату встановлених зборів, наказую:

1. Затвердити Програму польових досліджень кваліфікаційної експертизи сортів рослин ярого типу розвитку на 2018 рік (далі - Програма) в розрізі пунктів досліджень, ботанічних таксонів та типів експертизи на придатність сорту до поширення (далі - ПСП) та на відмінність, однорідність і стабільність (далі - ВОС), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства забезпечити внесення відповідних відомостей до Реєстру заявок.

3. Українському інституту експертизи сортів рослин провести кваліфікаційну експертизу сортів рослин згідно з Програмою та забезпечити її конфіденційність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали