МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 вересня 2011 року N 1036

Про затвердження регіонального інформаційно-виробничого вузла ІВС "ОСВІТА"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. N 752 "Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти" (Постанова N 752), Положення про Вузли державної інформаційно-виробничої системи для інформаційного та документарного забезпечення фізичних і юридичних осіб даними з питань освіти (ІВС "ОСВІТА"), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2004 N 939, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2004 р. за N 1669/10268, враховуючи звернення державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет" щодо створення регіонального інформаційно-виробничого Вузла ІВС "ОСВІТА" на базі державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет" та позитивний висновок щодо відповідності вимогам до таких Вузлів, наказую:

1. Затвердити регіональним інформаційно-виробничим Вузлом ІВС "ОСВІТА" Вузол, створений на базі державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет".

2. Контроль за виконанням вимог щодо функціонування Вузла ІВС "ОСВІТА" покласти на державне підприємство "Інфоресурс".

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали