Додаткова копія: Про затвердження Регіонального плану заходів на 2018 рік, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!"

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.03.2018 р. N 185

Про затвердження Регіонального плану заходів на 2018 рік, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" від 14.11.2017 N 361/2017 (Указ N 361/2017), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 N 638-р "Про реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017 - 2019 роках", з метою формування правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України:

1. Затвердити Регіональний план заходів на 2018 рік, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!" (далі - План), що додається.

2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення з урахуванням затвердженого Плану розробити та затвердити відповідні місцеві плани.

3. Відповідальним виконавцям Плану щокварталу до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати інформацію про хід його реалізації управлінню з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Філя С. О.

 

Заступник голови,
виконуючий обов'язки голови
обласної державної адміністрації -
керівника обласної
військово-цивільної адміністрації

Ю. Ю. Клименко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
02 березня 2018 року N 185

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ
на 2018 рік, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!"

N з/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні

1

2

3

4

1.

Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи, у тому числі у засобах масової інформації, спрямованої на підвищення рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України, у різних сферах життя

постійно

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області (за згодою), Департамент масових комунікацій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення (за згодою), об'єднані територіальні громади області (за згодою)

2.

Запровадження на регіональному та місцевому телебаченні програм, орієнтованих на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян

постійно

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області (за згодою), Департамент масових комунікацій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення (за згодою), об'єднані територіальні громади області (за згодою)

3.

Проведення із залученням закладів освіти, культури, установ, організацій олімпіад, конкурсів та інших заходів, спрямованих на підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах суспільного життя

постійно

управління облдержадміністрації: з питань нормативно-правової роботи та децентралізації; культури, національностей та релігій; Департамент освіти і науки облдержадміністрації; райдержадміністрації; виконавчі комітети міських рад міст обласного значення (за згодою); об'єднані територіальні громади області (за згодою); Головне територіальне управління юстиції у Луганській області (за згодою)

4.

Забезпечення висвітлення заходів з реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" у засобах масової інформації та на офіційних сайтах

постійно

Департамент масових комунікацій облдержадміністрації, Головне територіальне управління юстиції у Луганській області (за згодою)

 

Керівник апарату

І. М. Калініна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали