ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2017 р. N 954/А-2017

Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Одеській області на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік

Відповідно до статей 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року N 548-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік" (План N 548-р):

1. Затвердити регіональний план заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) на 2018 рік (далі - регіональний план заходів) (додається).

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, причетним до виконання регіонального плану заходів, забезпечити його виконання та до 28 грудня 2018 року поінформувати управління молодіжної політики та спорту Одеської обласної державної адміністрації.

3. Управлінню молодіжної політики та спорту Одеської обласної державної адміністрації до 15 січня 2019 року:

узагальнити надані матеріали, підготувати та оприлюднити звіт про виконання регіонального плану заходів;

про результати виконання плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року N 548-р (План N 548-р), поінформувати Міністерство молоді та спорту України.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації (гуманітарні питань).

5. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2018 року, але не раніше набрання чинності розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року N 548-р (План N 548-р).

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. В. Степанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
13 жовтня 2017 року N 954/А-2017

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН
заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік (Указ N 42/2016)

1. Проводити засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при обласній державній адміністрації та забезпечити координацію дій усіх заінтересованих органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Протягом року

Управління молодіжної політики та спорту облдержадміністрації

2. Провести моніторинг забезпечення населення спортивними майданчиками.

До 1 липня

Управління молодіжної політики та спорту облдержадміністрації

3. Створити умови для підвищення рівня фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних силах України, інших військових формуваннях шляхом проведення відповідних фізкультурно-спортивних заходів, у тому числі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Протягом року

Управління молодіжної політики та спорту облдержадміністрації

4. Провести:

- інформаційно-просвітницькі заходи з метою популяризації серед дітей та молоді здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, досягнень видатних українських спортсменів, утвердження патріотизму;

Протягом року

Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

- вибіркові та фінальні змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе".

Протягом року

Комунальний заклад "Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

5. Визначити перелік проблем, які потребують нормативно-правового врегулювання для удосконалення діяльності центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

До 31 грудня

Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

6. Провести аналіз забезпечення населення центрами фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

До 1 липня

Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

7. Розробити методичні рекомендації по призначенню лікарями рухової активності, як дієвого засобу зниження ризику неінфікаційних захворювань, надання консультацій з питань використання оздоровчої рухової активності.

Протягом року

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації

8. Забезпечити підготовку та підвищення кваліфікації медичних працівників щодо надання консультацій з питань використання оздоровчої рухової активності.

Протягом року

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації

9. Здійснювати за участю громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, ветеранських, молодіжних та дитячих громадських організацій провести заходи, спрямовані на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я.

Протягом року

Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою)

10. Провести щорічне оцінювання рівня фізичного здоров'я населення.

До 31 грудня

Управління молодіжної політики та спорту облдержадміністрації

11. Запровадити соціальну рекламу в засобах масової інформації щодо пропаганди здорового способу життя, рухової активності з метою утвердження національної ідеї стосовно соціальної активності, фізично здорової та духовно багатої особистості, збільшення кількості спортивних передач.

Протягом року

Управління комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали