Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2019 рік

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.03.2019 р. N 390/А-2019

Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2019 рік

Відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 року N 541-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2019 рік" (План N 541-р):

1. Затвердити регіональний план заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2019 рік (далі - регіональний план заходів) (додається).

2. Заінтересованим структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, а також рекомендувати виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад забезпечити виконання регіонального плану заходів та до 28 грудня 2019 року поінформувати управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

3. Управлінню фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації до 15 січня 2020 року узагальнити надану інформацію та поінформувати про проведену роботу обласну державну адміністрацію та Міністерство молоді та спорту України.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації (гуманітарні питання).

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. В. Степанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
26 березня 2019 року N 390/А-2019

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН
заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2019 рік

1. Проведення засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при обласній державній адміністрації та забезпечення координації дій усіх заінтересованих органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Протягом року

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад (за згодою)

2. Проведення моніторингу стану забезпечення населення об'єднаних територіальних громад спортивними майданчиками та щодо їх відповідності державним будівельним нормам.

До 15 червня

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад (за згодою)

3. Розроблення та подання пропозицій Мінмолодьспорту щодо ефективного використання спортивних споруд, що розміщуються на територіях об'єднаних територіальних громад незалежно від форми власності.

До 1 вересня

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації

4. Створення умов для підвищення рівня фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних силах України, інших військових формуваннях шляхом проведення відповідних фізкультурно-спортивних заходів, у тому числі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Протягом року

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації

5. Проведення:

- інформаційно-просвітницьких заходів із залученням видатних спортсменів та тренерів, у тому числі шляхом проведення ними майстер-класів, відкритих тренувань з метою популяризації серед дітей та молоді здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, утвердження патріотизму на прикладі досягнень видатних українських спортсменів;

Протягом року

Обласна комунальна організація "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

- вибіркових та фінальних змагань серед дітей з обмеженими фізичними можливостями Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе";

Протягом року

Комунальний заклад "Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" (за згодою)

- аналізу стану забезпечення населення центрами фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та у разі необхідності приведення установчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства;

Протягом року

Обласна комунальна організація "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

- загальнодоступних фізкультурно-оздоровчих заходів у місцях масового відпочинку населення (у парках, скверах, на пляжах тощо);

Протягом року

Обласна комунальна організація "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

загальнодоступних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у закладах освіти, забезпечення належного медико-педагогічного контролю під час залучення дітей та молоді, у тому числі дітей з інвалідністю, до активних занять спортом;

Протягом року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

- регіональних спартакіад та інших спортивних змагань серед представників окремих галузей (депутатів, державних службовців, медичних працівників, зв'язківців).

Протягом року

Обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою), управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації

6. Сприяння здійсненню громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, ветеранськими, молодіжними та дитячими громадськими організаціями заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я. Залучення інститутів громадянського суспільства до фізкультурно-оздоровчих заходів у стаціонарних інтернатних установах та закладах системи соціального захисту населення, а також волонтерів із числа тренерів із спортивних занять.

Протягом року

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації

7. Подання пропозиції Мінмолодьспорту щодо розроблення механізму оцінки якості послуг з оздоровчої рухової активності, що надаються відповідними суб'єктами господарювання.

До 1 жовтня

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації

8. Проведення щорічного оцінювання рівня фізичного здоров'я населення.

До 1 листопада

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації

9. Запровадження соціальної реклами в засобах масової інформації із пропагандою здорового способу життя, рухової активності, у тому числі з метою утвердження національної ідеї щодо соціальної активності, фізично здорової та духовно багатої особистості. Збільшення кількості спортивних передач на телебаченні.

Протягом року

Управління комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації, управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали