Додаткова копія: Про затвердження Регламенту комп'ютерної обробки податкової звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та іншої звітності в органах ДФС

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 серпня 2017 року N 515

Про затвердження Регламенту комп'ютерної обробки податкової звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та іншої звітності в органах ДФС

З метою забезпечення органами ДФС однакового підходу при комп'ютерній обробці поданої платниками звітності з податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування відповідно до вимог Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом України від 21 грудня 2016 року N 1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" (Закон N 1797-VIII), та інших нормативно-правових актів, керуючись Положенням про Державну фіскальну службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року N 236 (Постанова N 236), наказую:

1. Затвердити Регламент комп'ютерної обробки податкової звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та іншої звітності в органах ДФС (далі - Регламент), що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівництву структурних підрозділів ДФС та головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДФС у межах компетенції забезпечити неухильне дотримання вимог Регламенту.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази ДПС України від 14.06.2012 N 516 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України" (Методичні рекомендації N 516) та від 26.10.2012 N 940 "Про внесення змін до наказу ДПС України віл 14.06.2012 N 516".

4. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М. О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 N 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

М. В. Продан
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали