МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 вересня 2011 року N 183

Про затвердження Регламенту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 N 1143 "Про затвердження Типового регламенту центрального органу виконавчої влади", з метою подальшого удосконалення організації роботи та забезпечення ефективної діяльності Міністерства наказую:

1. Затвердити Регламент Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Регламент), що додається.

2. Департаменту ад...

 

Доступ до документа «Наказ від 06.09.2011 № 183 Про затвердження Регламенту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали