МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2011 року N 1547

Про затвердження Регламенту роботи розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет порталу Міністерства фінансів України

З метою покращення взаємодії Міністерства фінансів України з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями наказую:

1. Затвердити Регламент роботи розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства фінансів України (далі - Регламент), що додається.

2. Департаменту організації роботи Міністерства, документообігу та контролю за виконанням документів (Сафонова І. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) розмістити Регламент на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Шевченка Ю. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
02.12.2011 N 1547

Регламент
роботи розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства фінансів України

1. Загальні положення

1.1. Регламент роботи розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства фінансів України (далі - Регламент) розроблено з метою покращання взаємодії структурних підрозділів Міністерства фінансів України (далі - Міністерство) з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями (далі - юридичні особи) та визначає порядок складення та подання до розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства електронних повідомлень від юридичних осіб, їх реєстрації, розгляду, опрацювання та надання відповідей на них самостійними структурними підрозділами Міністерства.

1.2. У цьому Регламенті терміни вживаються у такому значенні:

користувачі - юридичні особи (органи виконавчої влади, установи, підприємства чи організації), які звертаються до Міністерства;

повідомлення - пропозиції/зауваження користувачів, надіслані в електронному вигляді.

2. Складення та подання повідомлення до розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства

2.1. Міністерство отримує повідомлення та надає відповіді на них в електронному вигляді.

2.2. Пропозиції/зауваження подаються користувачами шляхом заповнення розміщеної безпосередньо на офіційному веб-сайті Міністерства форми повідомлення до розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства, що додається.

Форма повідомлення містить набір обов'язкових полів для вводу даних про користувачів.

2.3. У разі незаповнення обов'язкових полів або заповнення їх не в повному обсязі повідомлення автоматично відхиляється.

2.4. При надсиланні заповненої форми повідомлення йому автоматично присвоюється персональний номер для подальшої ідентифікації у ході розгляду.

3. Розгляд, реєстрація та збереження повідомлення в АІС "Діловодство"

3.1. Дані заповненої форми повідомлення Департаментом організації роботи Міністерства, документообігу та контролю за виконанням документів (далі - Департамент) мають передаватись, реєструватись та зберігатись у аналітично-інформаційній системі "Діловодство" (далі - АІС "Діловодство").

3.2. Департаментом здійснюється щоденний моніторинг повідомлень, які надійшли до розділу "Книга зауважень і пропозицій", їх реєстрація в АІС "Діловодство", встановлення контрольного терміну надання відповіді та передавання на розгляд заступнику Міністра відповідно до розподілу обов'язків для визначення головним виконавцем самостійного структурного підрозділу центрального апарату Міністерства.

3.3. Не підлягають розгляду повідомлення, які:

не належать до компетенції Міністерства відповідно до Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року N 446/2011 (Указ N 446/2011);

мають рекламний, комерційний чи агітаційний характер;

містять ненормативну лексику.

Такі повідомлення повертаються Департаментом у термін не більше п'яти днів заявникові з відповідними роз'ясненнями.

4. Опрацювання повідомлення та надання відповіді

4.1. Зареєстроване повідомлення передається самостійному структурному підрозділу центрального апарату Міністерства, який визначено головним виконавцем, для опрацювання, підготовки відповіді протягом одного місяця та її направлення на електронну адресу, зазначену у формі повідомлення.

4.2. Керівник самостійного структурного підрозділу Міністерства, який визначено головним виконавцем, несе персональну відповідальність за зміст та своєчасність надання відповіді.

 

Директор Департаменту
організації роботи Міністерства,
документообігу та контролю
за виконанням документів

І. О. Сафонова

 

Додаток
до Регламенту роботи розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства фінансів України

Форма повідомлення
до розділу "Книга зауважень і пропозицій" Інтернет-порталу Міністерства фінансів України

Будь-ласка, заповніть форму повідомлення. Обов'язкові поля позначені *

Код ЄДРПОУ*

____

Назва юридичної
особи *

____

Посада особи, що
звертається

____

Прізвище*

__

Ім'я*

__

Ім'я по батькові

__

Контактний телефон

__

E-mail*

__

Область

__

Район

__

Тип повідомлення*

__

Категорія питання*

__

Текст повідомлення*

__

 
___________

Введіть, будь ласка, символи, зображені на малюнку (з урахуванням регістру)

________

Оновити малюнок

Надіслати     Вийти

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали