Додаткова копія: Про затвердження результатів продажу на фондовій біржі пакета акцій ПрАТ "БРАЇЛІВСЬКА БАЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2018 року N 409

Про затвердження результатів продажу на фондовій біржі пакета акцій ПрАТ "БРАЇЛІВСЬКА БАЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН"

Відповідно до п. 9.3 Положення про порядок продажу в процесі приватизації на фондових біржах пакетів акцій акціонерних товариств, затвердженого спільним наказом Фонду державного майна України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету України від 16 листопада 1998 року N 2141/297/9, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 грудня 1998 року за N 798/3238 (із змінами) (далі - Положення), у зв'язку з продажем на ПАТ "Українська біржа" пакета акцій (48,99 % СК) ПрАТ "БРАЇЛІВСЬКА БАЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН" (код за ЄДРПОУ 04762586) наказую:

1. Затвердити результати продажу акцій ПрАТ "БРАЇЛІВСЬКА БАЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН" у кількості 23968776 штук на суму 1917502,08 гривень на ПАТ "Українська біржа" Товариству з обмеженою відповідальністю "АГРІКО ФАЙН КЕМІКАЛС" на підставі отриманих документів відповідно до Положення та надходження грошових коштів за продані акції на рахунок Фонду державного майна України.

2. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій області підготувати та надати депозитарній установі АБ "УКРГАЗБАНК" розпорядження на проведення депозитарною установою облікової операції списання акцій ПрАТ "БРАЇЛІВСЬКА БАЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН" у кількості 23968776 штук на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "АГРІКО ФАЙН КЕМІКАЛС", рахунок у цінних паперах якого відкрито у Товариства з обмеженою відповідальністю "УКРЕКОБУДІНВЕСТ".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров




 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали