Додаткова копія: Про затвердження результатів складання кваліфікаційного іспиту та відмову у видачі свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 16 серпня 2018 року N VIII-003/2018

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дроздова О. М., заступників голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Крупнової Л. В. та Місяця А. П., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Котелевської К. В., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Вишаровської В. К., Ульчака Б. І., Приходька О. І., Мельченка В. І., Василевської О. А., Чундак М. В., Мягкого А. В., Кострюкова В. І., Чернобай Н. Б., Одновола В. К., Дуліч Т. В., Волчо В. В., Подольної Т. А., Прокопчука О. М., Кравченка П. А., Притули О. Б., Тарасової А. М., Дімчогло М. І., Лучковського В. В., Дроботущенко Т. О., Усманова М. А., Кузьмінського О. О., розглянувши у відкритому засіданні скаргу ОСОБА_ на рішення кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Херсонської області N 46 від 13.04.2018 р. про затвердження результатів складання кваліфікаційного іспиту та відмову у видачі йому свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту,  встановила:

29.05.2018 р. на адресу Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга ОСОБА_ на рішення кваліфікаційної палати КДКА Херсонської області N 46 від 13.04.2018 р. про затвердження результатів складання кваліфікаційного іспиту та відмову у видачі йому свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту.

В своїй скарзі до ВКДКА ОСОБА_ не погоджується з оскаржуваним рішенням. Вважає, що при здачі письмового кваліфікаційного іспиту неправильно було оцінено надані ним відповіді, внаслідок чого йому неправомірно відмовлено у свідоцтві про складення кваліфікаційного іспиту. Просить зобов'язати КДКА Херсонської області провести повторний письмовий кваліфікаційний іспит у найближчий час проведення такого іспиту.

Заслухавши доповідача - члена ВКДКА Кравченка П. А., перевіривши матеріали кваліфікаційної справи КДКА Херсонської області, ВКДКА встановила наступне.

За результатами складання письмового кваліфікаційного іспиту рішенням КДКА Херсонської області результат його письмового іспиту було оцінено у 60 балів при мінімально необхідній для успішного складання письмового іспиту кількості балів 80.

Внаслідок дослідження кваліфікаційної справи ВКДКА встановила наступне:

При складанні даного іспиту ОСОБА_ було надано білет N 10, що містив питання 1 - 4, до кожного з яких було додано фабули відповідних правових ситуацій.

Доводи скаржника стосуються неправильної оцінки його відповідей з боку кваліфікаційної палати, які він вважає необґрунтовано заниженими.

Дослідивши матеріали кваліфікаційної справи ОСОБА_, що містять як білет N 10 з фабулами завдань, так і надані ним письмові відповіді на питання білету, ВКДКА не знаходить підтверджень доводів скаржника про неповноту та заниження оцінюваної роботи останнього з боку регіональної КДКА.

Таким чином, підстави для скасування вказаного рішення КДКА Херсонської області відсутні.

Враховуючи викладене, Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, керуючись керуючись ст. 9 (Закон N 5076-VI) та ст. 52 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (Закон N 5076-VI), вирішила:

1. Скаргу ОСОБА_ залишити без задоволення, а оскаржуване рішення КДКА Херсонської області N 46 від 13.04.2018 р. залишити без змін.

2. Секретарю Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити заінтересованих осіб.

3. Матеріали справи повернути до КДКА Херсонської області.

Рішення Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури може бути оскаржене до суду протягом тридцяти днів з дня його прийняття.

 

Голова Вищої
кваліфікаційно-дисциплінарної
комісії адвокатури

О. М. Дроздов

Секретар Вищої
кваліфікаційно-дисциплінарної
комісії адвокатури

К. В. Котелевська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали