МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2017 року N 952

Про затвердження річного плану проведення заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ на 2018 рік

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609) наказую:

1. Затвердити річний план перевірок Міністерством внутрішніх справ України додержання ліцензіатами вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу на 2018 рік, що додається*.


* Не наводиться.

2. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити організацію та проведення перевірок додержання ліцензіатами вимог Ліцензійних умов відповідно до затвердженого річного плану в порядку, визначеному Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

3. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення та оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Т. І. Ковальчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали