Додаткова копія: Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2019 рік

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2018 року N 187

Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2019 рік

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", Вимог до оформлення річних та комплексних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 07 серпня 2017 року N 1170/81, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2017 року за N 1053/30921, наказую:

1. Затвердити річний плай здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2019 рік (далі - План), що додається (див. окремо в базі).

2. Начальникам головних управлінь Пенсійного фонду України в областях та м. Києві забезпечити виконання Плану.

3. Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю (Шуляк А. П.) та адміністративно-кадровому департаменту (Поротнікова Н. І.) забезпечити розміщення Плану на інформаційній сторінці веб-порталу Пенсійного фонду України.

4. Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю (Шуляк А. П.) щокварталу здійснювати моніторинг стану виконання Плану.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови правління Машкіна В. Г.

 

Голова правління

Є. Капінус
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали