Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2020 рік

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2019 року N 147

Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2020 рік

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", пункту 4 Вимог до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 07 серпня 2017 року N 1170/81, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2017 року за N 1053/30921, наказую:

1. Затвердити річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Пенсійного фонду України на 2020 рік (План N 147) (далі - План), що додається (див. окремо в базі).

2. Управлінню організаційної роботи, зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації (Швець Г. П.) забезпечити оприлюднення Плану (План N 147) на інформаційній сторінці вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови правління Ковпашко І. В.

 

Голова правління

Є. Капінус
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали