МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2009 року N 139

Про затвердження рішення Ліцензійної комісії

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства охорони здоров'я України від 18.09.2002 N 103/346 "Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності в галузі охорони здоров'я, що ліцензуються", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 09.10.2002 N 820/7108, та наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства охорони здоров'я України від 16.02.2001 N 38/63 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, господарської діяльності з медичної практики та проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт (крім робіт на об'єктах ветеринарного контролю)", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 02.03.2001 N 188/5379, наказую:

1. Затвердити рішення Ліцензійної комісії МОЗ України (Протокол від 05.03.2009 N 8 додається) щодо:

1.1. видачі розпоряджень про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики: приватному підприємству "Дантист" (ідентифікаційний код 31858736, місцезнаходження юридичної особи: Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Свердлова, 44), приватному підприємству "Бікус" (ідентифікаційний код 33484949, місцезнаходження юридичної особи: Житомирська обл., м. Коростишів, вул. Шевченка, 14), приватному медично-оздоровчому підприємству "Краса" (ідентифікаційний код 31888854, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, вул. Барашівська, 58-б), підприємству Житомирської обласної ради Українського фонду "Реабілітація інвалідів" "Регіональний центр медичної, професійної та соціальної реабілітації інвалідів" (ідентифікаційний код 33309613, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, майдан Соборний, 3/2, кв. 10), приватному підприємству "Віта Дент Д. Л. П." (ідентифікаційний код 34788651, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, пр-т Миру, 13, кв. 107);

1.2. видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики (Перелік 1 додатка 1 до Протоколу);

1.3. залишення заяв на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики без розгляду (Перелік 2 додатка 1 до Протоколу);

1.4. переоформлення ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики (Перелік 3 додатка 1 до Протоколу);

1.5. видачі копій ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики (Перелік 4 додатка 1 до Протоколу);

1.6. анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за заявою ліцензіата (Перелік 5 додатка 1 до Протоколу);

1.7. видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт (Перелік 1 додатка 2 до Протоколу);

1.8. переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт (Перелік 2 додатка 2 до Протоколу);

1.9. залишення заяви на видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів без розгляду (Перелік 1 додатка 3 до Протоколу).

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Митника З. М.

 

Міністр 

В. М. Князевич 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МОЗ України
05.03.2009 N 139 

Протокол N 8
засідання Ліцензійної комісії МОЗ України
від 5 березня 2009 року

На засіданні Ліцензійної комісії присутні:

Митник З. М., Шпак І. В., Банчук М. В., Жданова М. П., Бронова В. М., Коновалова Л. М., Бєлотєлов М. Г., Гарник Т. П., Зозовська Л. П.

Запрошені голови комісій по перевірці: Квочина О. І., Залевська В. А.

Порядок денний:

1. Про результати позапланової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ТОВ "Боріс"

2. Про результати позапланової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Діла"

3. Про результати позапланової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики Житомирським обласним центром крові Житомирської обласної ради

4. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Дантист"

5. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Бікус"

6. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики приватним медично-оздоровчим підприємством "Краса"

7. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики підприємством Українського фонду "Реабілітація інвалідів"

8. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики малим приватним підприємством "Інтермед"

9. Про результати планової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Віта Дент Д. Л. П."

10. Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування господарської діяльності з медичної практики

11. Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт

12. Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів

Слухали Залевську В. А. - начальника відділу державного контролю за дотриманням Ліцензійних умов Департаменту управління та контролю якості медичних послуг, голову комісії:

На підставі звернення гр. Самойленко Г. Л. та на виконання наказу МОЗ від 18.02.2009 N 51-Адм "Про позапланові перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" комісією МОЗ України з 25 по 27 лютого 2009 р. у присутності головного лікаря ТОВ "Боріс" Перельмана О. М. було проведено позапланову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ТОВ "Боріс" (ідентифікаційний код 21522748, місцезнаходження юридичної особи: м. Київ, вул. Клеманська, 3. Адреса провадження: м. Київ, пр-т М. Бажана, 12-а), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 16.02.2007 серії АВ N 317624.

Перевіркою встановлено наступне.

Відповідно до первинної медичної документації (консультативних висновків лікаря-хірурга та лікаря-невропатолога) комісією встановлено, що хвора Самойленко Г. Л. звернулась 23.11.2008 в амбулаторно-поліклінічне відділення N 1 ТОВ "Боріс" зі скаргами на болі в ділянці куприка. Після обстеження та збору анамнезу хворої лікарем-хірургом Ліссовим О. І. був встановлений попередній діагноз "Скалеоз. Радикулярний синдром. Деформація кінцевого відділу куприка".

Хворій було рекомендовано пройти консультацію у лікаря-невропатолога та лікаря-ортопеда-травматолога.

Після обстеження та збору анамнезу хворої лікарем-невропатологом Ребенок Н. П. було встановлено діагноз "Кокцигодинія. Люмбалгія на фоні сколіоза. Остеохондроз хребта. Епідурит". Після чого хворій було рекомендовано пройти обстеження (КТ куприка, МРТ попереково-куприкового відділу хребта, консультація нейрохірурга) та госпіталізацію в стаціонарному відділенні ТОВ "Боріс", від яких хвора відмовилась.

До звернення в ТОВ "Боріс" Самойленко Г. Л. протягом 4-х днів приймала нестероїдний протизапальний лікарський засіб (в/м "Диклоберл"), що вплинуло на клінічну картину перебігу запального процесу.

Таким чином комісією не виявлено лікарської помилки. Тактика обстеження хворої для визначення основного захворювання із застосуванням лабораторних та інструментальних досліджень могли допомогти у встановленні клінічного діагнозу. Однак хвора від обстеження та госпіталізації відмовилась, про наслідки відмови була попереджена.

Лікар-хірург Ліссов О. І. та лікар-невропатолог Ребенок Н. П. відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам.

Порушень санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в приміщеннях, в яких надавалась медична допомога хворій, не виявлено.

Отже факти, викладені у зверненні заявниці Самойленко Г. Л., не підтвердились.

Членами Ліцензійної комісії інформацію голови комісії прийнято до уваги.

Слухали Залевську В. А.:

На підставі скарги Усатюка М. В. та на виконання наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 51-Адм "Про позапланові перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" комісією МОЗ з 25 по 27 лютого 2009 р. було проведено позапланову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Діла" (ідентифікаційний код 255873390, місцезнаходження юридичної особи: м. Київ, вул. Головка, 6, кв. 6), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ від 12.02.2009 серії АВ N 447607, за спеціальностями: організація і управління охороною здоров'я, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, лабораторна імунологія, генетика лабораторна, генетика медична, паразитологія, епідеміологія, психотерапія, клінічна імунологія, бактеріологія, мікробіологія і вірусологія, за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою - сестринська справа, акушерська справа, лікувальна справа, медична статистика, лабораторна справа (клініка), акушерська справа, лабораторна справа (гігієна), терміном дії до 03.08.2012 р.

Перевірку додержання Ліцензійних умов було проведено у присутності директора Бабича О. В.

Перевіркою встановлено наступне.

Клініко-діагностична лабораторія ПП "Діла" атестована на проведення вимірювань медико-біологічних показників, про що свідчить видане ДП "Укрметртестстандарт" від 28.07.2006 р. свідоцтво про атестацію за N ПТ-0275/06. (Термін дії свідоцтва складає п'ять років - до 27.07.2011 р.).

Забір біологічного матеріалу здійснюється у приміщеннях за адресою: м. Київ, вул. Подвисоцького, 4-а. Набір площ та внутрішнє оздоблення приміщень відповідають вимогам ДБН В.2.2-10-2001 "Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я". Для забору використовуються тільки одноразові вироби медичного призначення. Для взяття проб крові використовуються вакутайнери та моновети (термін придатності до 2010, 2011 р. р.).

Доставка біологічного матеріалу проводиться кур'єрською службою, яка забезпечена автомобілями та послугами TNT, згідно з вимогами стандарту підприємства СТП-18-01-05 щодо забору біологічного матеріалу, його зберігання та транспортування.

Обладнання, реагенти та тест-системи, які використовуються при проведенні лабораторних досліджень, зареєстровані в Україні та дозволені для застосування.

ПП "Діла" має дозволи на роботу із збудниками III - IV групи патогенності: від 05.03.2007 N 7-07 (термін чинності до 2012 року) та від 30.12.2008 N 59-08 (термін чинності до 2013 року).

Підприємством проведено аудит системи якості виконання досліджень на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 15189:2003 (Сертифікат N 213609 від 25.07.2007, термін дії до 18.07.2010) та ISO 9001:2000 (Сертифікат N UA225884 від 21.09.2005, термін дії до 27.11.2011) за сприянням ТОВ "Бюро Верітас Кволіті Інтернешнл Україна".

Біологічний матеріал пацієнта Усатюка М. В. 1941 р. н., що мешкає за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха-1, вул. Вокзальна, 7, кв. 35, надійшов та зареєстрований в ПП "Діла" за N AAQ712 від 01.09.2008 р. При дослідженні наявності ДНК вірусу Епштейна-Барр (EBV) в біологічному матеріалі (кров) методом ПЛР був отриманий позитивний результат. Також були проведені дослідження рівня серологічних маркерів Епштейн-Барр-вірусної інфекції: вміст IgG до ядерного антигенну до EBV (отримано високопозитивний рівень), вміст IgG до капсидного антигенну до EBV (отримано високопозитивний рівень), вміст антитіл класу IgM до капсидного антигенну (отримано негативний результат).

Враховуючи зазначене, комісією встановлено, що позитивний результат дослідження 1 вересня 2008 року щодо наявності в Усатюка М. В. ДНК вірусу Епштейна-Барр (EBV) в крові методом ПЛР міг бути негативним через певний проміжок часу при повторному дослідженні в інших лабораторіях, що є результатом природного перебігу даної інфекції, особливо при високих рівнях серологічних показників (специфічних антитіл) у вересні 2008 року.

Отже факти, викладені у зверненні Усатюка М. В. щодо проведення медичними працівниками ПП "Діла" неякісних досліджень його крові на виявлення ДНК вірусу Епштейна-Барр, не підтвердились.

Членами Ліцензійної комісії інформацію голови комісії прийнято до уваги.

Слухали Квочину О. І. - головного спеціаліста відділу ліцензування та акредитації Департаменту управління та контролю якості медичних послуг, голову комісії:

На підставі звернення заступника Голови Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Захараша А. Д. та на виконання наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові та позапланову перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики та переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів" комісією МОЗ з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності головного лікаря Чугрієва А. М. було проведено позапланову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів Житомирським обласним центром крові Житомирської обласної ради (ідентифікаційний код 01991501, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, вул. Кибальчича, 16), який здійснює таку діяльність за ліцензією МОЗ України від 09.07.2007 серії АВ N 348714 за адресою: Житомирська обл., м. Коростень, вул. Жмаченка, 46.

Перевіркою встановлено наступне.

В Коростенській філії обласного центру крові (Житомирська обл., м. Коростень, вул. Жмаченка, 46) консервована донорська кров зберігається в холодильній камері "Cold S-700" при температурі 4 - 6° C. Термін придатності до використання у відповідності до рецептури гемоконсервуючого розчину: ЦФД - 21 доба, ЦФДА-1 - 35 діб, ЦФДА-2 - 42 доби. Умови зберігання визначені "Инструкцией по заготовке консервированной донорской крови", наказ МОЗ СРСР від 03.08.84 N 06-14/10 та інструкцією виробників гемоконсервуючих розчинів.

Еритроцитна маса зберігається в холодильній камері "Cold S-700" при температурі 4 - 6° C . Термін придатності до використання у відповідності до рецептури гемоконсервуючого розчину: ЦФД - 21 доба, ЦФДА-1 - 35 діб, ЦФДА-2 - 42 доби. Умови зберігання визначені в Інструкції з фракціонування донорської крові на її компоненти (плазма, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити) та їх консервування, наказ МОЗ України від 05.07.99 N 164, та інструкцією виробників гемоконсервуючих розчинів.

Завись еритроцитів зберігається в холодильній камері "Cold S-700" при температурі 4 - 6° C. Термін придатності до використання у відповідності до рецептури додаткового гемоконсервуючого розчину SAGM - 42 доби. Умови зберігання визначені в Інструкції з фракціонування донорської крові на її компоненти (плазма, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити) та їх консервування, наказ МОЗ України від 05.07.99 N 164, та інструкцією виробників гемоконсервуючих розчинів.

Плазма свіжозаморожена зберігається в камерах низькотемпературних морозильників ХНТ "Дніпро МТО" 170, ХНТ "Дніпро МТО", ХНТ "Клімат", ХНТ "ХОЛОД" при температурі мінус 30° С та нижче. Термін придатності до використання -  12 місяців. Умови зберігання визначені в Інструкції з фракціонування донорської крові на її компоненти (плазма, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити) та їх консервування, наказ МОЗ України від 05.07.99 N 164, та наказом МОЗ України від 01.08.2005 р. N 385 "Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів".

Плазма заморожена зберігається в камерах низькотемпературних морозильників ХНТ "Дніпро МТО" 170, ХНТ "Дніпро МТО", ХНТ "Клімат", ХНТ "ХОЛОД" при температурі мінус 30° C та нижче. Термін придатності до використання -  12 місяців. Умови зберігання визначені в Інструкції з фракціонування донорської крові на її компоненти (плазма, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити) та їх консервування, наказ МОЗ України від 05.07.99 N 164, та наказом МОЗ України від 01.08.2005 р. N 385 "Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів".

Розчини альбуміну людини 5, 10 та 20 % зберігаються в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8° C. Термін придатності -  3 роки. Умови зберігання визначені в технологічному регламенті виготовлення розчину альбуміну 5, 10 і 20 % від 01.01.2004 та в настанові з якості 42-3002-002-2005, затвердженій наказом МОЗ України від 02.06.2005 N 247.

Полібіолін зберігається в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 10 до 20° C в шафі з суцільними дверцятами. Термін придатності - 2 роки. Умови зберігання визначені в технологічному регламенті виготовлення полібіоліну від 01.01.2004 та в настанові з якості 42-3002-002-2005, затвердженій наказом МОЗ України від 02.06.2005 N 247.

Імуноглобулін антистафілококовий людини рідкий зберігається в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8° C. Термін придатності -  2 роки. Умови зберігання визначені в технологічному регламенті виготовлення розчину імуноглобуліну від 01.01.2004 та в настанові з якості 42-3002-002-2005, затвердженій наказом МОЗ України від 02.06.2005 N 247.

Кріопреципітат сухий зберігається в сухому, захищеному від світла місці при температурі 2 - 4° C. Термін придатності -  1 рік. Умови зберігання визначені в в технологічному регламенті виготовлення кріопреципітату сухого від 10.10.2005 та тимчасовій фармакопейній статті на Кріопреципітат сухий ВФС - 42-955-80.

Лікарські засоби, що потребують захисту від підвищеної температури та світла, зберігаються в холодильнику при температурі 2 - 8° C, який розташований в матеріальній кімнаті. Температура холодильника контролюється за допомогою термометра та реєструється у відповідному журналі. Кожен препарат зберігається згідно інструкції, що додається до препарату, або вимог, вказаних на упаковці препарату.

Лікарські засоби, які потребують зберігання в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі, зберігаються в дерев'яній шафі з суцільними дверцятами, що розташована в матеріальній кімнаті.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення, які повинні зберігатись в сухому місці при кімнатній температурі, зберігаються в окремій кімнаті в заводській упаковці і розташовані на дерев'яних підставках або в шафах.

Таким чином, перевіркою не виявлено порушень умов зберігання лікарських засобів та препаратів крові в Коростенській філії Житомирського обласного центру крові Житомирської обласної ради.

Членами Ліцензійної комісії інформацію голови комісії прийнято до уваги.

Слухали Квочину О. І.:

На підставі наказу МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року" та наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" комісією МОЗ України з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності головного лікаря Менчук Н. С. було проведено планову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Дантист" (ідентифікаційний код 31858736, місцезнаходження юридичної особи: Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Свердлова, 44), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 06.07.2005 серії АБ N 202836, за лікарською спеціальністю терапевтична стоматологія.

Перевіркою встановлено наступне:

Не ведеться первинна медична документація ("Листок щоденного обліку роботи лікаря-стоматолога стоматологічної поліклініки, відділення, кабінету" ф. 037/о, "Листок щоденного обліку роботи лікаря-стоматолога (стоматологічної поліклініки, відділення, кабінету)" ф. N 039-2/о, "Медична карта стоматологічного хворого" ф. N 043/о), що є порушенням вимог наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)", наказу МОЗ України від 15.05.2001 N 181 "Про доповнення до наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302", із змінами та доповненнями, внесеними наказом МОЗ України від 05.02.2007 N 58, та наказу МОЗ України від 03.07.2001 N 258 "Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів", та п. 2.3.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства охорони здоров'я України від 16 лютого 2001 р. N 38/63 (далі - Ліцензійні умови).

В місцях зберігання лікарських засобів відсутній термометр та гігрометр, що є порушенням п. 2.4 Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ України від 16.12.2003 N 584 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Штатній розпис відсутній.

Підприємство проваджує господарську діяльність з медичної практики за спеціальностями "сестринська справа" та "зубний лікар", які не зазначені в ліцензії, що є порушенням п. 2.3.3 Ліцензійних умов.

Відсутні аптечка невідкладної медичної допомоги та інструктивні матеріали, що є порушенням Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", затверджених наказом МОЗ України від 17.01.2005 N 24 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

ПП "Дантист" здійснює медичну практику з 2005 року, але на сьогодні не має акредитаційного сертифіката відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.97 N 765 "Про державну акредитацію закладів охорони здоров'я" (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Відсутні договори на утилізацію лікарняних відходів, прання білизни, що є порушенням ст. 22 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Не пройдені періодичні медичні огляди лікарем-стоматологом Менчук Н. С. та адміністратором Бабич С. Л., що є порушенням вимог ст. 26 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та п. 7.10 "Санитарные правила устройства, оборудования, эксплуатации амбулаторно-поликлинических учреждений стоматологического профиля, охраны труда и личной гигиены персонала", утв. МЗ СССР 28 декабря 1983 г. N 2956а-83 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Відсутній договір на утилізацію відпрацьованих люмінесцентних ламп, що є порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.95 р. N 440 "Про затвердження Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронения, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі токсичних промислових відходів, продуктів біотехнології та інших біологічних агентів".

Відсутній наказ на призначення уповноваженої особи, яка здійснює внутрішній контроль зберігання лікарських засобів, в місцях зберігання лікарських засобів відсутній термометр та гігрометр, не проводиться перевірка дотримання умов зберігання лікарських засобів (відсутній журнал перевірки), що є порушенням п. 1.2, 2.4, 4.6 Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ України від 16.12.2003 N 584 (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Система водяного опалення приміщень відсутня, використовуються електронагрівальні приводи, що є порушенням п. 5.4 "Санитарных правил устройства, оборудования, эксплуатации амбулаторно-поликлинических учреждений стоматологического профиля, охраны труда и личной гигиены персонала N 2956а-83" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

У головного лікаря Менчук Н. С., яка працює на цій посаді з 2005 року, відсутня спеціалізація та (або) кваліфікаційна категорія з організації та управління охороною здоров'я, що є порушенням статті 74 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" та наказу МОЗ України від 19.12.97 р. N 359 "Про подальше удосконалення атестації лікарів".

Порушуються вимоги щодо поточного та генерального прибирання дезінфікуючими засобами (не виділено приміщення для зберігання притирального інвентарю, інвентар не промаркований відповідно до призначення, відсутні робочі розчини для проведення обеззараження інструментарію та термотести і термоіндикатори для контролю роботи сухожарової шафи), що є порушенням статті 22 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та пунктів 9.1, 9.2 СанПіНу N 5179-90 від 01.01.91 "Санитарные правила устройства, оборудования и эксплуатации больниц, родильных домов и других лечебных стационаров".

Враховуючи зазначене, членами Ліцензійної комісії прийняте рішення щодо видачі ПП "Дантист" розпорядження про усунення в трьохмісячний термін виявлених порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Слухали Квочину О. І.:

На підставі наказу МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року" та наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові та позапланову перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики та переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів" комісією МОЗ України з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності головного лікаря Сокуренка Ю. Г. було проведено планову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Бікус" (ідентифікаційний код 33484949, місцезнаходження юридичної особи: Житомирська обл., м. Коростишів, вул. Шевченка, 14), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 19.04.2006 серії АВ N 116430, за лікарськими спеціальностями: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія.

Перевіркою встановлено наступне.

Первинна медична документація ("Листок щоденного обліку роботи лікаря-стоматолога стоматологічної поліклініки, відділення, кабінету" ф. 037/о, "Листок щоденного обліку роботи лікаря-стоматолога (стоматологічної поліклініки, відділення, кабінету)" ф. N 039-2/о, "Медична карта стоматологічного хворого" ф. N 043/о) ведеться з порушенням вимог наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)", наказу МОЗ України від 15.05.2001 N 181 "Про доповнення до наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302", із змінами та доповненнями, внесеними наказом МОЗ України від 05.02.2007 N 58, та наказу МОЗ України від 03.07.2001 N 258 "Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

В місцях зберігання лікарських засобів відсутній термометр та гігрометр, що є порушенням п. 2.4 Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ України від 16.12.2003 N 584 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Відсутній наказ на призначення уповноваженої особи, яка здійснює внутрішній контроль зберігання лікарських засобів, не проводиться перевірка дотримання умов зберігання лікарських засобів (відсутній журнал перевірки), що є порушенням п. 1.2, 4.6 Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ України від 16.12.2003 N 584 (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Відповідно до штатного розпису встановлено, що підприємство проваджує господарську діяльність з медичної практики за спеціальностями "зубний технік" та "медична сестра з стоматології", які не заявлені в ліцензії МОЗ України, що є порушенням п. 2.3.3 Ліцензійних умов.

У зубного техніка Приборецького М. В. закінчився термін дії кваліфікаційної категорії за спеціальністю, що є порушенням статті 74 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" та п. 1.8 Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою, затвердженого наказом МОЗ України від 23.11.2007 N 742 (порушення п. п. 2.1.1, 2.1.2, 2.3.3 Ліцензійних умов).

Недоукомплектована аптечка невідкладної медичної допомоги та відсутні інструктивні матеріали, що є порушенням Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", затверджених наказом МОЗ України від 17.01.2005 N 24 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

ПП "Бікус" здійснює медичну практику з 2006 року, але на сьогодні не має акредитаційного сертифіката відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.97 N 765 "Про державну акредитацію закладів охорони здоров'я" (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Відсутня непрозора перегородка між наявними двома стоматологічними установками, що є порушенням вимог п. 4.2 "Санитарных правил устройства, оборудования, эксплуатации амбулаторно-поликлинических учреждений стоматологического профиля, охраны труда и личной гигиены персонала N 2956а-83" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

В особових медичних книжках всіх працівників відсутні відмітки про дослідження крові на наявність сифілісу, протерміноване флюорографічне обстеження та дослідження на носійство кишкових інфекцій у зубного техніка Приборецького М. В., що є порушення наказу МОЗ України від 23.07.2002 N 280 "Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Не проводиться визначення залишків миючих засобів на виробах медичного призначення після проведення передстерілізаційної обробки, що є порушенням вимог п. 8.4.2 "Санитарных правил устройства, оборудования, эксплуатации амбулаторно-поликлинических учреждений стоматологического профиля, охраны труда и личной гигиены персонала N 2956а-83" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Враховуючи зазначене, членами Ліцензійної комісії прийняте рішення щодо видачі ПП "Бікус" розпорядження про усунення в трьохмісячний термін виявлених порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Слухали Квочину О. І.

На підставі наказу МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року" та наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" комісією МОЗ з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності директора Вишпінського І. М. було проведено планову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики приватним медично-оздоровчим підприємством "Краса" (ідентифікаційний код 31888854, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, вул. Барашівська, 58-б), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 22.06.2005 серії АБ N 202673, за лікарськими спеціальностями: акушерство і гінекологія, анестезіологія, дитяча гінекологія, клінічна лабораторна діагностика, терапія, ультразвукова діагностика хірургічна стоматологія, хірургія, дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, ортопедія і травматологія, дитяча ортопедія і травматологія, ендоскопія, отоларингологія, дитяча отоларингологія, урологія, дерматовенерологія, педіатрія, офтальмологія, дитяча офтальмологія, дитяча імунологія, неврологія, рентгенологія, фізіотерапія.

Перевіркою встановлено наступне.

Закладом не проводиться вхідний та періодичний інструктаж персоналу з техніки безпеки, що є порушенням статей 13, 14 та 18 Закону України "Про охорону праці" та пунктів 6.3, 6.10 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 N 15.

Відповідно до штатного розпису встановлено, що підприємство проваджує господарську діяльність з медичної практики за спеціальністю "сестринська справа", яка не заявлена в ліцензії МОЗ України, що є порушенням п. 2.3.3 Ліцензійних умов.

Відсутні аптечка невідкладної медичної допомоги та інструктивні матеріали, що є порушенням Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", затверджених наказом МОЗ України від 17.01.2005 N 24 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Підприємство здійснює медичну практику з 2005 року, але на сьогодні не акредитоване відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.97 N 765 "Про державну акредитацію закладів охорони здоров'я" (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Враховуючи зазначене, членами Ліцензійної комісії прийняте рішення щодо видачі ПМОП "Краса" розпорядження про усунення в трьохмісячний термін виявлених порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Слухали Квочину О І.:

На підставі наказу МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року" та наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові та позапланову перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики та переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів" комісією МОЗ України з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності головного лікаря Сокова А. О. було проведено планову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики підприємством Українського фонду "Реабілітація інвалідів" (ідентифікаційний код 33309613, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, майдан Соборний, 3/2, кв. 10), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 20.07.2007 серії АБ N 367191, за лікарськими спеціальностями: ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія, ортодонтія.

Перевіркою встановлено наступне:

Первинна медична документація ("Медична карта стоматологічного хворого" ф. N 043/о) ведеться з порушенням вимог наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)", наказу МОЗ України від 15.05.2001 N 181 "Про доповнення до наказу МОЗ України від 27.12.99 N 302", із змінами та доповненнями, внесеними наказом МОЗ України від 05.02.2007 N 58, та наказу МОЗ України від 03.07.2001 N 258 "Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів" (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Недоукомплектована аптечка невідкладної медичної допомоги та інструктивні матеріали, що є порушенням Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", затверджених наказом МОЗ України від 17.01.2005 N 24 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Підприємство Українського фонду "Реабілітація інвалідів" здійснює медичну практику з 2005 року, але на сьогодні не акредитоване відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.97 N 765 "Про державну акредитацію закладів охорони здоров'я" (п. 2.1.1 Ліцензійних умов).

Враховуючи зазначене, членами Ліцензійної комісії прийняте рішення щодо видачі підприємству Житомирської обласної ради Українського фонду "Реабілітація інвалідів" "Регіональний центр медичної, професійної та соціальної реабілітації інвалідів" розпорядження про усунення в трьохмісячний термін виявлених порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Слухали Квочину О. І.:

В плані перевірок на перший квартал 2009 р., затвердженого наказом МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року", та в наказі МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові та позапланову перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики та переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів" значиться мале приватне підприємство "Інтермед" (ідентифікаційний код 30281915, місцезнаходження юридичної особи: Житомирська обл., м. Коростень, вул. В. Сосновського, 28-г), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 06.04.2005 серії АВ N 200111, за лікарськими спеціальностями: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, зубний технік, офтальмологія.

При прибутті 02.03.2009 за адресою провадження господарської діяльності з медичної практики: Житомирська обл., м. Коростень, вул. Красіна, 12, комісії стало відомо, що за місцем провадження діяльності, яке значиться в ліцензійній справі, мале приватне підприємство "Інтермед" не здійснює господарську діяльність з медичної практики.

Головним лікарем підприємства Лешкою М. М. було надано членам комісії копію поштового повідомлення від 24.02.2009, надісланого до Ліцензійної комісії МОЗ, про зміну місця провадження діяльності з адреси:

Житомирська обл., м. Коростень, вул. Красіна, 12 на адресу: Житомирська обл., м. Коростень, вул. Красіна, 3.

Враховуючи зазначене, Ліцензійна комісія прийшла до висновку визнати перевірку такою, що не відбулася та включити мале приватне підприємство "Інтермед" до плану перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на третій квартал 2009 року.

Слухали Квочину О. І.:

На підставі наказу МОЗ України від 08.01.2009 N 1 "Про затвердження плану перевірок на I квартал 2009 року" та наказу МОЗ України від 18.02.2009 N 50-Адм "Про планові та позапланову перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики та переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів" комісією МОЗ з 26 лютого по 2 березня 2009 р. у присутності головного лікаря Дем'янчук Л. П. було проведено планову перевірку додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики ПП "Віта Дент Д. Л. П." (ідентифікаційний код 34788651, місцезнаходження юридичної особи: м. Житомир, проспект Миру, 13, кв. 107), яке здійснює господарську діяльність з медичної практики за ліцензією МОЗ України від 07.12.2007 серії АВ N 394087, за лікарськими спеціальностями: ортопедична стоматологія, стоматологія.

Перевіркою встановлено наступне.

Недоукомплектована аптечка невідкладної медичної допомоги та неналежні інструктивні матеріали, що є порушенням Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", затверджених наказом МОЗ України від 17.01.2005 N 24 (п. 2.3.1 Ліцензійних умов).

Враховуючи зазначене, членами Ліцензійної комісії прийняте рішення щодо видачі ПП "Віта Дент Д. Л. П." розпорядження про усунення в двотижневий термін виявлених порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Слухали Зозовську Л. П. - секретаря Ліцензійної комісії МОЗ України:

Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування медичної практики

Вирішили:

За результатами розгляду заяв та доданих документів, відповідно до ст. 14, ст. 16 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності":

- видати відповідні ліцензії 45 суб'єктам господарювання (Перелік 1 додатка 1);

- залишити заяви без розгляду 15 суб'єктів господарювання (Перелік 2 додатка 1);

- переоформити ліцензії 19 суб'єктів господарювання (Перелік 3 додатка 1);

- видати копії ліцензій 5 суб'єктам господарювання (Перелік 4 додатка 1);

- анулювати ліцензію 1 суб'єкта господарювання за заявою ліцензіата (Перелік 5 додатка 1).

Слухали Зозовську Л. П.:

 Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт.

Вирішили:

За результатами розгляду заяв та доданих документів, відповідно до ст. 14, ст. 16 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності":

- видати відповідну ліцензію 1 суб'єкту господарювання (Перелік 1 додатка 2);

- переоформити ліцензію 1 суб'єкта господарювання (Перелік 2 додатка 2).

Слухали Зозовську Л. П.:

Про розгляд заяв суб'єктів господарювання з питань ліцензування господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів.

Вирішили:

За результатами розгляду заяви та доданих документів, відповідно до ст. 14, 16 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності":

- залишити заяву без розгляду 1 суб'єкта господарювання (Перелік 1 додатка 3).

 

Голова Ліцензійної комісії 

З. М. Митник 

Секретар Ліцензійної комісії 

Л. П. Зозовська 

 

Додаток 1
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 1
суб'єктів господарської діяльності, за заявами яких прийнято рішення про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики

1 Товариство з обмеженою відповідальністю "Естет-Практик"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Тростянецька, 6-ж, кв. 65

Ідентифікаційний код: 35838304

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, рентгенологія

за місцем провадження діяльності
м. Київ, вул. Драгоманова, 1-а

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/01-М

2 Єщенко Ірина Анатоліївна

Місцезнаходження: м. Черкаси, вул. Гвардійська, 31/1, кімната 136 - 137

Ідентифікаційний код: 2947012041

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
м. Черкаси, вул. Леніна, 18, кв. 2

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/02-М

3 Матюшенко Сергій Аркадійович

Місцезнаходження: м. Черкаси, вул. Ярослава Галана, 13/1, кв. 934

Ідентифікаційний код: 2868219032

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю ортопедична стоматологія, ортодонтія

за місцем провадження діяльності
м. Черкаси, вул. Леніна, 18, кв. 2

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/03-М

4 Жуковіна Діана Олександрівна

Місцезнаходження: Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Краснознаменська, 63, кв. 49

Ідентифікаційний код: 2443205140

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Адамця, 18

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/04-М

5 Смаль Володимир Ярославович

Місцезнаходження: Волинська обл., Горохівський р-н, смт Мар'янівка, вул. Шевченка, 1

Ідентифікаційний код: 3054718959

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: стоматологія

за місцем провадження діяльності
Волинська обл., Горохівський р-н, м. Горохів, вул. Зелена, 4

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/05-М

6 Комунальна установа "Міський протитуберкульозний диспансер N 3"

Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 10

Ідентифікаційний код: 02008307

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, фтизіатрія, дитяча фтизіатрія, клінічна лабораторна діагностика, рентгенологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лабораторна справа (клініка), сестринська справа, медична статистика, рентгенологія

за місцем провадження діяльності
м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 10

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/02-М

7 Боровик Галина Борисівна

Місцезнаходження: Черкаська обл., м. Ватутіне, вул. Вокзальна, 26, 1

Ідентифікаційний код: 2159918022

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Черкаська обл., м. Ватутіне, вул. Вокзальна, 26/1-а

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/04-М

8 Комунальна установа "Пологівський протитуберкульозний диспансер" Запорізької обласної ради

Місцезнаходження: Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, пров. Жуковського, 13

Ідентифікаційний код: 20479281

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю фтизіатрія, дитяча фтизіатрія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, організація і управління охороною здоров'я; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лабораторна справа (клініка), сестринська справа

за місцем провадження діяльності
Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, пров. Жуковського, 13

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/06-М

9 Приватне підприємство "ПРИМАДЕНТ"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Євпаторія, проспект Перемоги, 27, кв. 24

Ідентифікаційний код: 35650082

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, дитяча стоматологія, анестезіологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: рентгенологія, сестринська справа

за місцем провадження діяльності
АР Крим, м. Євпаторія, вул. Казаса, 15

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/08-М

10 Леонов Асан Шевкетович

Місцезнаходження: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Рухадзе, 119

Ідентифікаційний код: 2799515134

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія

за місцем провадження діяльності
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Субхи, 4

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/10-М

11 Іванова Наталя Володимирівна

Місцезнаходження: АР Крим, Совєтський р-н, село Завітне, вул. Весела, 5

Ідентифікаційний код: 2332014829

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
АР Крим, Совєтський р-н, п. Совєтський, вул. Первомайська, 48

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/11-М

12 Нижньогірське районне територіальне медичне об'єднання

Місцезнаходження: АР Крим, Нижньогірський р-н, село Плодове, вул. Больнична, 1-а

Ідентифікаційний код: 35284381

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, терапія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, клінічна лабораторна діагностика, онкологія, організація і управління охороною здоров'я, фтизіатрія, акушерство і гінекологія, анестезіологія, дерматовенерологія, дитяча психіатрія, дитяча фтизіатрія, дитяча хірургія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча гінекологія, інфекційні хвороби, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика - сімейна медицина, імунологія, кардіологія, лікувальна фізкультура, медична психологія, наркологія, неонатологія, неврологія, хірургія, ортопедія і травматологія, трансфузіологія, отоларингологія, офтальмологія, патологічна анатомія, педіатрія, підліткова терапія, проктологія, психіатрія, психотерапія, ревматологія, рентгенологія, сексопатологія

за місцем провадження діяльності
АР Крим, Нижньогірський р-н, с. Плодове, вул. Больнична, 1-а

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/13-М

13 Комунальна установа "Гаспринська лікарська амбулаторія"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Ялта, смт Гаспра, вул. Горького, 1

Ідентифікаційний код: 33318550

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, дерматовенерологія, інфекційні хвороби, загальна практика - сімейна медицина, ендокринологія, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, неврологія, організація і управління охороною здоров'я, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, підліткова терапія, стоматологія, терапевтична стоматологія, терапія, функціональна діагностика, хірургічна стоматологія

за місцем провадження діяльності
АР Крим, м. Ялта, смт Гаспра, вул. Шкільна, 21
АР Крим, м. Ялта, смт Гаспра, вул. Рієкська, 17
АР Крим, м. Ялта, смт Гаспра, вул. Миру, 1

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/14-М

14 Кримська республіканська установа "Протитуберкульозний диспансер N 1"

Місцезнаходження: АР Крим, Сімферопольський р-н, с. Піонерське

Ідентифікаційний код: 05535823

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю фтизіатрія, хірургія, анестезіологія, рентгенологія, дієтологія, терапія, ендоскопія, стоматологія, неврологія, клінічна лабораторна діагностика, бактеріологія, функціональна діагностика, наркологія, організація і управління охороною здоров'я; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, сестринська справа (операційна), медична статистика, лікувальна справа

за місцем провадження діяльності
АР Крим, Білогірський р-н, с. Криничне
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Б. Хмельницького, 17
АР Крим, м. Сімферополь, б-р Франко, 34

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/15-М

15 Російсько-українське спільне підприємство - товариство з обмеженою відповідальністю "Кримтехсервіс"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Алушта, вул. Судакська, 14-а

Ідентифікаційний код: 30027524

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю лікувальна фізкультура, фізіотерапія, терапія

за місцем провадження діяльності
АР Крим, м. Алушта, вул. Судакська, 14-а

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/16-М

16 Галіц Віктор Костянтинович

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Горького, 21, кв. 5

Ідентифікаційний код: 2384409335

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія

за місцем провадження діяльності
м. Чернівці, вул. Л. Кобилиці, 2, приміщення 5-а

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/17-М

17 Комунальний заклад "Євпаторійська міська лікарня N 2"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Євпаторія, вул. Гоголя, 18

Ідентифікаційний код: 20672256

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю психіатрія, дитяча психіатрія, наркологія, неврологія, психотерапія, медична психологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа

за місцем провадження діяльності
АР Крим, м. Євпаторія, вул. Гоголя, 16
АР Крим, м. Євпаторія, вул. Гоголя, 18

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/18-М

18 Карпусь Олена Борисівна

Місцезнаходження: Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Чапаєва, 17

Ідентифікаційний код: 2164219560

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю ультразвукова діагностика

за місцем провадження діяльності
Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Щорса, 19

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/21-М

19 Андрух Павло Георгійович

Місцезнаходження: м. Харків, вул. Двадцять третього серпня, 43, кв. 80

Ідентифікаційний код: 2829511350

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю психотерапія, психіатрія, наркологія

за місцем провадження діяльності
м. Харків, пр-т Перемоги, 53

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/01-М

20 Чапаєвська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Місцезнаходження: Черкаська обл.. Золотоніський р-н, село Чапаєвка, вул. Шевченка, 1

Ідентифікаційний код: 36281025

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, загальна практика - сімейна медицина, терапія, стоматологія, педіатрія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, акушерська справа, сестринська справа, лабораторна справа (клініка)

за місцем провадження діяльності
Черкаська обл., Золотоніський р-н, село Чапаєвка, вул. Шевченка, 1

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/02-М

21 Онищенко Оксана Олександрівна

Місцезнаходження: Харківська обл., Балаклійський р-н, м. Балаклія, вул. Алієва, 132, кв. 36

Ідентифікаційний код: 2854913683

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія

за місцем провадження діяльності
Харківська обл., Балаклійський р-н, м. Балаклія, вул. Леніна, 66-а

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/03-М

22 Павленко Наталія Дмитрівна

Місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 5, будинок 8, кв. 15

Ідентифікаційний код: 2207312642

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 2, 30, нежитлове приміщення N 1

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/04-М

23 Єзупільська міська лікарня

Місцезнаходження: Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с-ще Єзупіль, вул. Лепкого, 29

Ідентифікаційний код: 25790167

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, акушерство і гінекологія, загальна практика - сімейна медицина, клінічна лабораторна діагностика, неврологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, рентгенологія, стоматологія, ортопедична стоматологія, терапія, хірургія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, лікувальна справа (невідкладні стани), стоматологія, ортопедична стоматологія, медико-профілактична справа, лабораторна справа (клініка), акушерська справа, сестринська справа, медична статистика, рентгенологія

за місцем провадження діяльності
Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, смт Єзупіль, вул. Лепкого, 29

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/06-М

24 Сіпіта Валерія Віталіївна

Місцезнаходження: Харківська обл., Харківський р-н, смт Манченки, вул. Коцюбинського, 14

Ідентифікаційний код: 2388812749

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю дерматовенерологія, рефлексотерапія

за місцем провадження діяльності
м. Харків, пр-т Героїв Сталінграда, 23-а

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/07-М

25 Ющенко Павло Леонідович

Місцезнаходження: м. Харків, проспект Перемоги, 66, корпус А, кв. 10

Ідентифікаційний код: 2564000955

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/08-М

26 Жало Владислав Віталійович

Місцезнаходження: Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. Мичуріна, 34

Ідентифікаційний код: 2344600697

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, ортопедична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. Пушкінська, 6/37

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/09-М

27 Кочержат Василь Іванович

Місцезнаходження: Львівська обл., м. Борислав, вул. Дрогобицька, 56

Ідентифікаційний код: 2429203856

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія

за місцем провадження діяльності
Львівська обл., м. Борислав, вул. Дрогобицька, 56

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/11-М

28 Приватне підприємство "ГАРМОНІЯ ДЕНТ"

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Немировича-Данченка, 32, кім. 75

Ідентифікаційний код: 35933880

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Козацька, 30

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/12-М

29 Косенкова Ірина Володимирівна

Місцезнаходження: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Свердлова, 108, кв. 57

Ідентифікаційний код: 2244903848

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю психіатрія

за місцем провадження діяльності
Черкаська обл., м. Сміла, вул. Перемоги, 18

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/13-М

30 Товариство з обмеженою відповідальністю "Стоматологія 32"

Місцезнаходження: м. Житомир, вул. Київська, 96, кв. 24

Ідентифікаційний код: 36188610

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, стоматологія, рентгенологія

за місцем провадження діяльності
м. Житомир, вул. Київська, 96, кв. 24

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/14-М

31 Гайворонська районна стоматологічна поліклініка

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Гайворонський р-н, м. Гайворон, вул. Куйбишева, 97

Ідентифікаційний код: 30119248

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, дитяча стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, фізіотерапія, рентгенологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: ортопедична стоматологія, стоматологія, сестринська справа (операційна)

за місцем провадження діяльності
Кіровоградська обл., Гайворонський р-н, м. Гайворон, вул. Куйбишева, 97

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/18-М

32 Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 114

Ідентифікаційний код: 01993305

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю анестезіологія, бактеріологія, вірусологія, гастроентерологія, геріатрія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика - сімейна медицина, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна імунологія, клінічна лабораторна діагностика, комбустіологія, лабораторна імунологія, лікувальна фізкультура, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, медицина невідкладних станів, медична психологія, народна та нетрадиційна медицина, неврологія, нефрологія, онкогінекологія, онкологія, онкоотоларингологія, онкохірургія, організація і управління охороною здоров'я, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, паразитологія, патологічна анатомія, - проктологія, пульмонологія, радіологія, ревматологія, рентгенологія, рефлексотерапія, санологія, сексопатологія, спортивна медицина, стоматологія, судинна хірургія, сурдологія, терапія, торакальна хірургія, трансфузіологія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, хірургія серця і магістральних судин; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, лабораторна справа (клініка), лабораторна справа (гігієна), лабораторна справа (патологія), сестринська справа, сестринська справа (операційна), медична статистика, рентгенологія

за місцем провадження діяльності
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 114

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/22-М

33 Іванишин Максим Степанович

Місцезнаходження: Закарпатська обл., Міжгірський р-н, смт Міжгір'я, вул. Добролюбова, 16, кв. 1-а

Ідентифікаційний код: 3096618477

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія

за місцем провадження діяльності
Закарпатська обл., Міжгірський р-н, смт Міжгір'я, вул. Шевченка, 71

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/23-М

34 Приватне підприємство "ЮТК-Зелений світ"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Євпаторія, вул. Мічуріна, 29

Ідентифікаційний код: 31967962

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю отоларингологія, дитяча отоларингологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа

за місцем провадження діяльності
м. Севастополь, вул. Блюхера, 4

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/34-М

35 Квач Алла Василівна

Місцезнаходження: Тернопільська обл., м. Заліщики, вул. Шашкевича, 17

Ідентифікаційний код: 2415204569

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/35-М

36 Комунальне підприємство "Козятинська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради"

Місцезнаходження: Вінницька обл., Козятинський р-н, м. Козятин, вул. Червоноармійська, 28

Ідентифікаційний код: 35814755

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, хірургічна стоматологія, дитяча стоматологія, організація і управління охороною здоров'я; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, ортопедична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Вінницька обл., Козятинський р-н, м. Козятин, вул. Червоноармійська, 28

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/01-М

37 Матюшин Юрій Петрович

Місцезнаходження: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Зелінського, 96, кв. 77

Ідентифікаційний код: 1985609913

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю ультразвукова діагностика

за місцем провадження діяльності
Донецька обл., м. Маріуполь, пр-т Нахімова, 35-а

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/02-М

38 Комунальна установа "Дитяча міська поліклініка N 6"

Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 7-а

Ідентифікаційний код: 02774705

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, педіатрія, дитяча кардіоревматологія, дитяча хірургія, дитяча отоларингологія, дитяча неврологія, дитяча офтальмологія, дитяча ендокринологія, дитяча імунологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча гастроентерологія, дитяча алергологія, дитяча нефрологія, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, функціональна діагностика; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лабораторна справа (клініка), рентгенологія, медична статистика

за місцем провадження діяльності
м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 7-а

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/03-М

39 Товариство з обмеженою відповідальністю "Житомирський центр літотріпсії"

Місцезнаходження: м. Житомир, вул. Хлібна, 37-а

Ідентифікаційний код: 36169729

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю урологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа

за місцем провадження діяльності
м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 70

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/06-М

40 Комунальний заклад "Черкаський обласний психоневрологічний диспансер" Черкаської обласної ради

Місцезнаходження: м. Черкаси, вул. Кавказька, 229

Ідентифікаційний код: 02005622

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, психіатрія, дитяча психіатрія, психотерапія, клінічна лабораторна діагностика, сексопатологія, неврологія, дитяча неврологія, медична психологія, терапія, функціональна діагностика, клінічна біохімія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лабораторна справа (клініка), лікувальна справа, медична статистика

за місцем провадження діяльності
м. Черкаси, вул. Кавказька, 229

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/09-М

41 Черкаський обласний перинатальний центр

Місцезнаходження: м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 16, кор. 1

Ідентифікаційний код: 25584290

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, акушерство і гінекологія, генетика медична, генетика лабораторна, дитяча гінекологія, дитяча неврологія, ультразвукова діагностика; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: акушерська справа, сестринська справа, лабораторна справа (клініка), медична статистика

за місцем провадження діяльності
м. Черкаси, вул. Чехова, 101

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/10-М

42 Бойко Ульяна Іванівна

Місцезнаходження: Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. О. Кобилянської, 43

Ідентифікаційний код: 2675415640

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Свободи, 297/2-а

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/12-М

43 Крайлюк Галина Юріївна

Місцезнаходження: Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Підскельна, 1

Ідентифікаційний код: 2779718247

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія

за місцем провадження діяльності
Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Свободи, 297/2-а

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/13-М

44 Комунальна медична установа "Чернівецька обласна дитяча лікарня N 2"

Місцезнаходження: м. Чернівці, проспект Незалежності, 98

Ідентифікаційний код: 03078178

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, дитяча алергологія, дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, дитяча гінекологія, дитяча дерматовенерологія, дитяча ендокринологія, ендоскопія, дитяча імунологія, дитяча кардіоревматологія, клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія, клінічна біохімія, медична психологія, лікувальна фізкультура, дитяча неврологія, дитяча нефрологія, дитяча онкологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, педіатрія, дитяча пульмонологія, рефлексотерапія, сурдологія, ультразвукова діагностика, дитяча урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, дитяча хірургія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: медична статистика, сестринська справа

за місцем провадження діяльності
м. Чернівці, проспект Незалежності, 98

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/14-М

45 Товариство з обмеженою відповідальністю "Офтальмологічна клініка "ВІЗЕКС"

Місцезнаходження: м. Львів, вул. Наукова, 96-б

Ідентифікаційний код: 36182755

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю офтальмологія, дитяча офтальмологія, анестезіологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, сестринська справа (операційна)

за місцем провадження діяльності
м. Львів, вул. Наукова, 96-б

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/15-М

Всього: 45 справ

 

Додаток 1
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 2
суб'єктів підприємницької діяльності, заяви яких про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики залишені без розгляду

1 Омельченко Сергій Євтухович

Місцезнаходження: Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт Черняхів, вул. Південна, 12

Ідентифікаційний код: 2310411774

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: не подана заява на видачу копії ліцензії

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/05-М

2 Приватне підприємство "Медицина та діагностика"

Місцезнаходження: м. Херсон, пр-т Текстильників, 8, кв. 2

Ідентифікаційний код: 25644075

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: не подані документи на головного лікаря, який призначений на посаду після отримання ліцензії

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/20-М

3 Комунальний заклад "Студентська міська дільнична лікарня"

Місцезнаходження: Вінницька обл., Піщанський р-н, село Студена, вул. Пирогова, 14

Ідентифікаційний код: 35874903

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність підстав призначення головного лікаря між п. 1.6 довідки про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики (довідка про стан МТБ) та записом в його трудовій книжці; не подані додатки до довідки про стан МТБ; у висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики не зазначений ідентифікаційний код суб'єкта господарювання; сертифікат лікаря-спеціаліста не зазначений в установленому порядку

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/17-М

4 Комунальна установа "Лікарська амбулаторія"

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., м. Світловодськ, смт Власівка, вул. Східна, 3

Ідентифікаційний код: 36142199

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність номера та дати наказу про призначення головного лікаря між п. 1.6 довідки про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики (довідка про стан МТБ) та записом в його трудовій книжці; не подані додатки до довідки про стан МТБ; перелік посад молодших спеціалістів з медичною освітою у поданих документах не відповідає вимогам наказу МОЗ України від 23.11.2007 N 742 "Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою"

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/19-М

5 Субота Ігор Ілліч

Місцезнаходження: Закарпатська обл., Міжгірський р-н, село Синевір, 1483

Ідентифікаційний код: 2949511673

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність організаційно-правової форми суб'єкта господарювання між заявою та свідоцтвом про державну реєстрацію, виявлена розбіжність підпису заявника між довідкою про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики, трудовою книжкою та дорученням

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/24-М

6 Піпаш Богдан Юрійович

Місцезнаходження: Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Жупана, 6, кв. 3

Ідентифікаційний код: 2105503191

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність найменування суб'єкта господарювання між свідоцтвом про державну реєстрацію та висновком державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/25-М

7 Комунальний заклад "Петропавлівська центральна районна лікарня"

Місцезнаходження: Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, смт Петропавлівка, вул. Жовтнева, 102

Ідентифікаційний код: 01988887

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність підстав щодо призначення головного лікаря (постійна основа, сумісництво) між п. 1.6 довідки про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики та наказом про його призначення; перелік лікарських спеціальностей у висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики не відповідає вимогам наказу МОЗ України від 28.10.2002 р. N 385 "Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я"

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/26-М

8 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня N 10"

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Дем'яна Бєдного, 16

Ідентифікаційний код: 01985481

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність номера та дати наказу про призначення головного лікаря між наказом та записом в його трудовій книжці

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/28-М

9 Приватне підприємство "ІДЕАЛ ДЕНТА"

Місцезнаходження: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Горького, 42

Ідентифікаційний код: 36077256

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність підстав призначення головного лікаря (сумісництво, постійна основа) між п. 1.6 довідки про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики та записом в його трудовій книжці

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/30-М

10 Самойлов Дмитро Вячеславович

Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 73, кв. 53

Ідентифікаційний код: 2676804595

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: у заяві та висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики не зазначена лікарська спеціальність, на яку суб'єкт господарювання має намір отримати ліцензію

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/04-М

11 Костирко Наталія Ігорівна

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ, вул. Гната Хоткевича, 46, корпус 2, кв. 24

Ідентифікаційний код: 2642814103

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність найменування суб'єкта господарювання між свідоцтвом про державну реєстрацію суб'єкта господарювання та висновком державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/05-М

12 Товариство з обмеженою відповідальністю "АРТ ПРЕСТИЖ"

Місцезнаходження: Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 17

Ідентифікаційний код: 35115206

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність підпису керівника суб'єкта господарювання між заявою, дорученням, довідкою про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики (довідка про стан МТБ) та наказом; не подані додатки до довідки про стан МТБ

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/07-М

13 Сверида Світлана Романівна

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ, вул. Глібова, 24-а, кв. 24

Ідентифікаційний код: 242071600

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: у висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики не вірно зазначений ідентифікаційний номер суб'єкта господарювання

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/16-М

14 Приватне підприємство "АЛЬФАМЕД"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Тулузи, 3-б, N 241

Ідентифікаційний код: 32854376

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність найменування суб'єкта господарювання між свідоцтвом про державну реєстрацію суб'єкта господарювання, висновком державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики та довідкою про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/18-М

15 Відкрите акціонерне товариство "Таксосервіс"

Місцезнаходження: Волинська обл., м. Луцьк, вул. Зв'язківців, 1

Ідентифікаційний код: 05482297

(Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: виявлена розбіжність підпису керівника суб'єкта господарювання між заявою та довідкою про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/19-М

Всього: 15 справ

 

Додаток 1
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 3
суб'єктів господарської діяльності, за заявами яких прийнято рішення про переоформлення ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики

1 Державне підприємство "Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій" Міністерства охорони здоров'я України"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 7

Ідентифікаційний код: 32310570

Переоформити ліцензію АБ N 200205 від 25.05.2005 р. у зв'язку із зміною найменування юридичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапія, хірургія, неврологія, отоларингологія, урологія, офтальмологія, акушерство і гінекологія, психіатрія, ортопедія і травматологія, наркологія терміном дії з 05.03.2009 по 25.05.2010

Ліцензію АБ N 200205 від 25.05.2005 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 02.03.2009 N 0203/06-М

2 Товариство з обмеженою відповідальністю "Ганимед-Плюс"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Кіквідзе, 12

Ідентифікаційний код: 35265018

Переоформити ліцензію АВ N 386119 від 19.09.2007 р. у зв'язку зі зміною юридичної адреси

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю урологія, акушерство і гінекологія, проктологія, отоларингологія, дерматовенерологія, ультразвукова діагностика терміном дії з 05.03.2009 по 19.09.2012

Ліцензію АВ N 386119 від 19.09.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/01-М

3 Омельченко Тетяна Миколаївна

Місцезнаходження: Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт Черняхів, вул. Театральна, 17

Ідентифікаційний код: 2402510147

Переоформити ліцензію АБ N 299167 від 22.11.2005 р. у зв'язку із зміною адреси проживання фізичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія терміном дії з 05.03.2009 по 22.11.2010

Ліцензію АБ N 299167 від 22.11.2005 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/03-М

4 Товариство з обмеженою відповідальністю "КРИМ-ІРЕЙ"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 3/2, к. 41

Ідентифікаційний код: 30645958

Переоформити ліцензію АВ N 417837 від 31.07.2008 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю хірургія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, ортодонтія, дерматовенерологія, терапія, спортивна медицина, фізіотерапія, анестезіологія, неврологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа терміном дії з 05.03.2009 по 31.07.2013

Ліцензію АВ N 417837 від 31.07.2008 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/07-М

5 Товариство з обмеженою відповідальністю "Дайвіс"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Чехова, 51

Ідентифікаційний код: 30999380

Переоформити ліцензію АВ N 348523 від 08.06.2007 р. у зв'язку зі зміною юридичної адреси

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю лікувальна фізкультура, терапія, акушерство і гінекологія, пульмонологія, отоларингологія, ультразвукова діагностика, ортопедія і травматологія, неврологія, ендокринологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, функціональна діагностика, фізіотерапія, рефлексотерапія, медична сестра з масажу терміном дії з 05.03.2009 по 08.06.2012

Ліцензію АВ N 348523 від 08.06.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/09-М

6 Товариство з обмеженою відповідальністю "Клініка перспективних медицинських технологій"

Місцезнаходження: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Куйбишева, 60/24, кв. 26

Ідентифікаційний код: 35228348

Переоформити ліцензію АВ N 367520 від 17.08.2007 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, терапія, генетика медична, ультразвукова діагностика, педіатрія, дерматовенерологія, імунологія, урологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа терміном дії з 05.03.2009 по 17.08.2012

Ліцензію АВ N 367520 від 17.08.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/12-М

7 Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики

Місцезнаходження: м. Полтава, вул. Шевченка, 10

Ідентифікаційний код: 01999112

Переоформити ліцензію АВ N 348051 від 25.05.2007 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, акушерство і гінекологія, алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, генетика медична, дерматовенерологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика - сімейна медицина, імунологія, клінічна імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, клінічна лабораторна діагностика, генетика лабораторна, лабораторна імунологія, клінічна біохімія, лікувальна фізкультура, народна та нетрадиційна медицина, неврологія, нефрологія, отоларингологія, офтальмологія, професійна патологія, медична психологія, психотерапія, пульмонологія, рентгенологія, ревматологія, рефлексотерапія, сексопатологія, медицина невідкладних станів, стоматологія, ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія, терапія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, хірургія, ортопедія і травматологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лабораторна справа (клініка), акушерська справа, сестринська, справа, сестринська справа (операційна), медична статистика, стоматологія, рентгенологія терміном дії з 05.03.2009 по 25.05.2012

Ліцензію АВ N 348051 від 25.05.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/19-М

8 Казанківська центральна районна лікарня

Місцезнаходження: Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, вул. Аненка, 42

Ідентифікаційний код: 01998455

Переоформити ліцензію АВ N 447330 від 30.12.2008 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, дитяча гінекологія, дерматовенерологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика - сімейна медицина, інфекційні хвороби, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, лікувальна фізкультура, наркологія, неврологія, нефрологія, онкологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, патологічна анатомія, педіатрія, неонатологія, професійна патологія, психіатрія, пульмонологія, терапія, рентгенологія, ревматологія, медицина невідкладних станів, стоматологія, дитяча стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, підліткова терапія, трансфузіологія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, хірургія, офтальмологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, лікувальна справа (невідкладні стани), лабораторна справа (клініка), акушерська справа, сестринська справа, сестринська справа (операційна), медична статистика, рентгенологія терміном дії з 05.03.2009 по 30.12.2013

Ліцензію АВ N 447330 від 30.12.2008 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/22-М

9 Приходьков Володимир Миколайович

Місцезнаходження: м. Харків, пров. Титаренківський, 22, кв. 132

Ідентифікаційний код: 2412800798

Переоформити ліцензію АВ N 155840 від 14.07.2006 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія терміном дії з 05.03.2009 по 14.07.2011

Ліцензію АВ N 155840 від 14.07.2006 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/05-М

10 Комунальне підприємство "Люботинська центральна міська лікарня" Люботинської міської ради Харківської області

Місцезнаходження: Харківська обл., м. Люботин, вул. Громова, 3

Ідентифікаційний код: 03293764

Переоформити ліцензію АВ N 367515 від 17.08.2007 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, анестезіологія, бактеріологія, дерматовенерологія, дитяча неврологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, дитяча стоматологія, дитяча фтизіатрія, дитяча хірургія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика - сімейна медицина, інфекційні хвороби, кардіологія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, клінічна імунологія, лабораторна імунологія, лікувальна фізкультура, наркологія, неврологія, онкологія, організація і управління охороною здоров'я, ортопедична стоматологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, патологічна анатомія, педіатрія, підліткова терапія, психіатрія, рентгенологія, рефлексотерапія, стоматологія, терапевтична стоматологія, трансплантологія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, фтизіатрія, функціональна діагностика, хірургічна стоматологія, хірургія, медицина невідкладних станів, терапія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: акушерська справа, лікувальна справа, лікувальна справа (невідкладні стани), медико-профілактична справа, лабораторна справа (клініка), лабораторна справа (гігієна), сестринська справа, сестринська справа (операційна), медична статистика, рентгенологія, стоматологія, ортопедична стоматологія терміном дії з 05.03.2009 по 17.08.2012

Ліцензію АВ N 367515 від 17.08.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/10-М

11 Державне підприємство "Головний навчально-методичний центр Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Вавилових, 10-а

Ідентифікаційний код: 23379396

Переоформити ліцензію АВ N 317771 від 16.02.2007 р. у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю психофізіологія терміном дії з 05.03.2009 по 16.02.2012

Ліцензію АВ N 317771 від 16.02.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/15-М

12 Санаторій "НАФТУСЯ ПРИКАРПАТТЯ"

Місцезнаходження: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 1

Ідентифікаційний код: 20795071

Переоформити ліцензію АВ N 300621 від 15.12.2006 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю гастроентерологія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура, народна та нетрадиційна медицина, неврологія, педіатрія, проктологія, рентгенологія, рефлексотерапія, терапевтична стоматологія, терапія, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, хірургічна стоматологія, ортопедія і травматологія, пульмонологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лабораторна справа (клініка), рентгенологія, стоматологія, ортопедична стоматологія терміном дії з 05.03.2009 по 15.12.2011

Ліцензію АВ N 300621 від 15.12.2006 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/20-М

13 Комунальний заклад "Міський пологовий будинок N 2"

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Космічна, 17

Ідентифікаційний код: 21902497

Переоформити ліцензію АВ N 367240 від 03.08.2007 р. у зв'язку із зміною юридичної адреси

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, анестезіологія, організація і управління охороною здоров'я, терапія, дитяча анестезіологія, генетика медична, дерматовенерологія, сексопатологія, урологія, дитяча неврологія, хірургія, фізіотерапія, стоматологія, дитяча гінекологія, неонатологія, рентгенологія, ендокринологія, ультразвукова діагностика, офтальмологія, клінічна лабораторна діагностика, функціональна діагностика, психотерапія, епідеміологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа (операційна), сестринська справа, рентгенологія, акушерська справа терміном дії з 05.03.2009 по 03.08.2012

Ліцензію АВ N 367240 від 03.08.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/27-М

14 Комунальний заклад "МІСЬКА ЛІКАРНЯ N 5"

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Братів Трофімових, 111

Ідентифікаційний код: 01985205

Переоформити ліцензію АВ N 300840 від 15.12.2006 р. у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, терапія, неврологія, рентгенологія, офтальмологія, отоларингологія, урологія, хірургія, ортопедія і травматологія, кардіологія, функціональна діагностика, інфекційні хвороби, клінічна лабораторна діагностика, фізіотерапія, рефлексотерапія, лікувальна фізкультура, ендокринологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа, медична статистика, рентгенологія, лабораторна справа (клініка) терміном дії з 05.03.2009 по 15.12.2011

Ліцензію АВ N 300840 від 15.12.2006 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/29-М

15 Товариство з обмеженою відповідальністю "КАПИТАЛ"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Лєскова, 9

Ідентифікаційний код: 32381903

Переоформити ліцензію АВ N 394970 від 17.04.2008 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія, алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, гематологія, дитяча алергологія, дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, дитяча ендокринологія, дитяча імунологія, дитяча неврологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, дитяча пульмонологія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, кардіологія, медична психологія, лікувальна фізкультура, неврологія, нейрохірургія, онкологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, психотерапія, пульмонологія, ревматологія, рентгенологія, сексопатологія, судинна хірургія, терапія, урологія, функціональна діагностика, фізіотерапія, хірургія, клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія, ультразвукова діагностика, клінічна біохімія, дерматовенерологія, проктологія, нефрологія, торакальна хірургія, професійна патологія, хірургічна стоматологія, дитяча нефрологія, дитяча анестезіологія, дитяча кардіоревматологія, дитяча гінекологія, дитяча дерматовенерологія, дитяча урологія, дитяча хірургія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, лікувальна справа (невідкладні стани), лабораторна справа (клініка), лабораторна справа (патологія), сестринська справа, сестринська справа (операційна), рентгенологія терміном дії з 05.03.2009 по 17.04.2013

Ліцензію АВ N 394970 від 17.04.2008 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/31-М

16 Мале приватне підприємство "Інтермед"

Місцезнаходження: Житомирська обл., м. Коростень, вул. В. Сосновського, 28-г

Ідентифікаційний код: 30281915

Переоформити ліцензію АБ N 200111 від 11.05.2005 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, офтальмологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: стоматологія, ортопедична стоматологія, рентгенологія, сестринська справа терміном дії з 05.03.2009 по 11.05.2010

Ліцензію АБ N 200111 від 11.05.2005 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/32-М

17 Комунальний заклад "Міський пологовий будинок N 1"

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 2

Ідентифікаційний код: 01984524

Переоформити ліцензію АВ N 155603 від 22.03.2006 р. у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, акушерство і гінекологія, анестезіологія, дитяча анестезіологія, генетика медична, клінічна лабораторна діагностика, неврологія, дитяча неврологія, офтальмологія, неонатологія, терапія, ультразвукова діагностика, фізіотерапія, хірургія, епідеміологія, акушерство, лаборант клініко-діагностичної лабораторії, операційна медична сестра, медицина невідкладних станів, медична сестра з фізіотерапії, медичний статистик терміном дії з 05.03.2009 по 22.03.2011

Ліцензію АВ N 155603 від 22.03.2006 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/33-М

18 Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАНТО"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Костянтинівська, 22/17 літера А

Ідентифікаційний код: 16397784

Переоформити ліцензію АБ N 200442 від 08.06.2005 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, стоматологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія, рентгенологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа терміном дії з 05.03.2009 по 08.06.2010

Ліцензію АБ N 200442 від 08.06.2005 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/08-М

19 Товариство з обмеженою відповідальністю "Хмельницькінтермед"

Місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 52/1

Ідентифікаційний код: 22784143

Переоформити ліцензію АВ N 333694 від 13.04.2007 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія, організація і управління охороною здоров'я, дитяча стоматологія, стоматологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, рентгенологія, стоматологія, ортопедична стоматологія, сестринська справа (операційна) терміном дії з 05.03.2009 по 13.04.2012

Ліцензію АВ N 333694 від 13.04.2007 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/17-М

Всього: 19 справ

 

Додаток 1
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 4
суб'єктів господарської діяльності, за заявами яких прийнято рішення про видачу копій ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики

1 Товариство з обмеженою відповідальністю "МеДіаКом"

Місцезнаходження: м. Одеса, Французький бульвар, 59

Ідентифікаційний код: 30646794

Видати копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, вірусологія, терапія

за місцем провадження діяльності
м. Одеса, вул. Тополина, 22, кв. 1

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/16-М

2 Борисенко Тетяна Василівна

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Долинський р-н., м. Долинська, вул. Жовтнева, 6-б, 12

Ідентифікаційний код: 2431703966

Видати копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа

за місцем провадження діяльності
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Тухачевського, 52

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/21-М

3 Ізбаш Олег Іванович

Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 104, корп. 2, кв. 21

Ідентифікаційний код: 2408600970

Видати копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю акушерство і гінекологія

за місцем провадження діяльності
м. Одеса, вул. Тополина, 22, кв. 1

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/36-М

4 Ротар Віктор Федорович

Місцезнаходження: м. Одеса, пров. Онілової, 13, кв. 4

Ідентифікаційний код: 2390012757

Видати копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю урологія

за місцем провадження діяльності
м. Одеса, вул. Тополина, 22, кв. 1

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/37-М

5 Славський Юрій Романович

Місцезнаходження: м. Київ, бульвар Івана Лепсе, 27-а, кв. 70

Ідентифікаційний код: 2769908833

Видати копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія

за місцем провадження діяльності
м. Київ, вул. А. Антонова, 2/32, корп. 4-а

Реєстраційне досьє від 27.02.2009 N 2702/11-М

Всього: 5 справ

 

Додаток 1
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 5
ліцензіатів, за заявами яких прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики

1 Відкрите акціонерне товариство "УКРТРАНСНАФТА"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Артема, 60

Ідентифікаційний код: 31570412

Анулювати ліцензію від 08.06.2005 серії АВ N 200456 на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю отоларингологія, офтальмологія, акушерство і гінекологія, ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія, терапія, хірургія, неврологія, кардіологія, ультразвукова діагностика, організація і управління охороною здоров'я, дерматовенерологія, медична сестра

Всього: 1 справа

 

Додаток 2
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 1
суб'єктів господарської діяльності, за заявами яких прийнято рішення про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт

1 Пещанюк Анатолій Миколайович

Місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. П. Мирного, 27, кв. 319

Ідентифікаційний код: 1973307817

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт

за місцем провадження діяльності
м. Хмельницький, вул. Чорновола, 19

Реєстраційне досьє від 03.03.2009 N 0303/01-Д

Всього: 1 справа

 

Додаток 2
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 2
суб'єктів господарської діяльності, за заявами яких прийнято рішення про переоформлення ліцензій на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт

1 Державний заклад  "Золотоніська районна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України

Місцезнаходження: Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Суворова, 10

Ідентифікаційний код: 02009755

Переоформити ліцензію АВ N 116227 від 06.04.2006 р. у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт терміном дії з 05.03.2009 по 06.04.2011

Ліцензію АВ N 116227 від 06.04.2006 р. визнати недійсною.

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/01-Д

Всього: 1 справа

 

Додаток 3
до протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров'я України
05.03.2009 N 8  

Перелік N 3
суб'єктів підприємницької діяльності, заяви яких про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення препаратів з них залишені без розгляду

1 Комунальний заклад "Петропавлівська центральна районна лікарня"

Місцезнаходження: Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, смт Петропавлівка, вул. Жовтнева, 102

Ідентифікаційний код: 01988887

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду у зв'язку з тим, що подані документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме: не подана довідка про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності, наявності у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативно-правових документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності з медичної практики, переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів

Реєстраційне досьє від 04.03.2009 N 0403/01-К

Всього: 1 справа

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали