Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт Набережного шосе на ділянці від Поштової площі до моста Метро"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.03.2018 р. N 429

Київ

Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт Набережного шосе на ділянці від Поштової площі до моста Метро"

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 560 "Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 560):

1. Затвердити робочий проект "Капітальний ремонт Набережного шосе на ділянці від Поштової площі до моста Метро", враховуючи експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації (позитивний) від 08 червня 2017 року N 632/е/17, виданий Державним підприємством "Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ", з такими техніко-економічними показниками:

Показники

Одиниця виміру

Кількість

Категорія складності об'єкта будівництва

III

Протяжність

м

2600

Проїзна частина

кв. м

63325

Тротуари

кв. м

27003

Озеленення

кв. м

2500

Загальна кошторисна вартість станом на 08 червня 2017 року, в тому числі:

тис. грн

137856,307

будівельні роботи

тис. грн

112028,920

інші витрати

тис. грн

25827,387

устаткування

тис. грн

0,000

2. Використання коштів на покриття ризику (з ПДВ) та додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами (з ПДВ), передбачених зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, здійснює замовник будівництва на підставі обґрунтувальних документів та результатів їх детальної перевірки в установленому порядку.

3. Під час укладення договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали