ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2011 року N 1762

Про затвердження розмірів коефіцієнтів, що застосовуються для розрахунку прогнозної вартості державних підприємств

На виконання пункту 4 доручення Фонду державного майна від 05.11.2002 N 220-К з метою визначення прогнозної вартості державних підприємств - об'єктів приватизації відповідно до Інструкції розрахунку прогнозної вартості об'єктів приватизації, затвердженої спільним наказом Фонду державного майна України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 29.11.2002 N 2110/354, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за N 950/7238 (далі - Інструкція розрахунку прогнозної вартості), наказую:

1. Встановити розміри коефіцієнтів, що застосовуються для розрахунку прогнозної вартості державних підприємств у 2012 році (додаються). Встановлені розміри коефіцієнтів використовуються під час складання розрахунку прогнозної вартості державних підприємств за формою, зазначеною у додатку 1 до Інструкції розрахунку прогнозної вартості.

2. Управлінню планування та пільгового продажу Департаменту планування процесів приватизації та реформування власності забезпечити надання цього наказу органам виконавчої влади, уповноваженим управляти державним майном, з метою подання ними до Фонду державного майна пропозицій щодо включення підприємств до переліку об'єктів, які підлягають підготовці до продажу, та прогнозу надходження до Державного бюджету України коштів від приватизації державного майна.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління з питань оціночної діяльності.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 

Додаток
до наказу Фонду державного майна України
02.12.2011 N 1762

Розміри коефіцієнтів, що застосовуються для розрахунку прогнозної вартості об'єктів приватизації

Вид необоротного активу

Позначення

Розмір, разів

Нематеріальні активи

Кна

1,28

Незавершене будівництво

Кнб

1,50

Основні засоби

Коз

1,09

Довгострокові фінансові інвестиції

Кдф

1,10

 

Директор Департаменту координації
розробки та виконання програмних
документів, оцінки та розпорядження
об'єктами державної власності

Є. Григоренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали