МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.06.2012

м. Київ

N 932/5


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 червня 2012 р. за N 1062/21374

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна реєстраційна служба України, та Порядку відшкодування цих витрат

Зміст

1. Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна реєстраційна служба України, та Порядку відшкодування цих витрат" від 22 червня 2012 року N 932/5.

- Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна реєстраційна служба України.

2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна реєстраційна служба України.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали