МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.07.2012

м. Київ

N 1008/5


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за N 1145/21457

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України, та Порядку відшкодування цих витрат

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України (додається).

1.2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України (Порядок N 1008/5) (додається).

2. Контроль за відшкодуванням запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів покласти на департамент організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення Державної пенітенціарної служби України (Скоков С. І.) і департамент бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення Державної пенітенціарної служби України (Шевнін С. М.)

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-майора внутрішньої служби Сидоренка С. М., департамент організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення Державної пенітенціарної служби України (Скоков С. І.) і департамент бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення Державної пенітенціарної служби України (Шевнін С. М.)

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
05.07.2012 N 1008/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за N 1145/21457


РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України

1. Копіювання або друк однієї сторінки документа формату А4 або меншого розміру (у тому числі двосторонній друк) - 0,96 гривні.

2. Копіювання або друк однієї сторінки документа формату А3 або більшого розміру (у тому числі двосторонній друк) - 1,92 гривні.

3. Копіювання або друк копій однієї сторінки документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк), - 4,80 гривні.

 

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади

С. В. Мартиненко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали