МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.12.2017

м. Київ

N 1444

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 січня 2018 р. за N 69/31521

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство України з питань кіно, та Порядку відшкодування цих витрат

Зміст

1. Наказ Міністерства культури України "Про затвердження Розміру фактичних витрат накопіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство України з питань кіно, та Порядку відшкодування цих витрат" від 26 грудня 2017 року N 1444.

- Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство України з питань кіно.

2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство України з питань кіно.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали