Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС, та Порядку відшкодування цих витрат

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

19.07.2019

м. Київ

N 132-19

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 серпня 2019 р. за N 912/33883

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС, та Порядку відшкодування цих витрат

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС;

2) Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС (Порядок N 132-19).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Національного агентства України з питань державної служби від 07 червня 2013 року N 105 "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Нацдержслужба України, та Порядку відшкодування цих витрат" (Наказ N 105), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 червня 2013 року за N 1089/23621.

3. Управлінню стратегічного планування та аналізу політики забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та розміщення на офіційному веб-сайті НАДС після державної реєстрації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Національного агентства України з питань державної служби.

 

Голова

К. Ващенко

ПОГОДЖЕНО:

 

Уповноважений Верховної
Ради України з прав людини

Л. Денісова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національного агентства України з питань державної служби
19 липня 2019 року N 132-19

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
13 серпня 2019 р. за N 912/33883

РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС

N з/п

Послуга, що надається

Вартість виготовлення однієї сторінки

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,05 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,09 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

3

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

Примітка.

Вартість виготовлення однієї сторінки встановлюється, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати на дату копіювання або друку документів.

 

Начальник Управління
стратегічного планування
та аналізу політики

Г. Балковенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали