ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2011 р. N 1407

Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації, у 2011 році

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом інформації" (Постанова N 740):

1. Затвердити розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації, у 2011 році згідно з додатком.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів облдержадміністрації у тижневий термін відповідними наказами затвердити розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію цими структурними підрозділами.

 

Перший заступник голови,
виконуючий обов'язки голови
обласної держадміністрації

Е. М. Лозовський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
31.10.2011 N 1407

РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації у 2011 році

1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,21 гривні.

2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,74 гривні.

3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк), - 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

Примітка: Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали