НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

06.04.2012

м. Київ

N 155


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 квітня 2012 р. за N 637/20950

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та Порядку відшкодування фактичних витрат

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740) та з метою впорядкування роботи по забезпеченню запитувачів публічною інформацією Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг,

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), що додається.

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, що додається.

3. Управлінню документального забезпечення (Борденюк Л. Л.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Розмістити цю постанову на веб-сайті Комісії та на інформаційних стендах Комісії.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова Комісії

В. Саратов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг
06.04.2012 N 155

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 квітня 2012 р. за N 637/20950


Розмір фактичних витрат
на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

N
з/п

Найменування послуги, що надається

Вартість виготовлення 1 аркуша, грн.

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (у тому числі двосторонній друк)

0,4

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 (у тому числі двосторонній друк)

0,8

3

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк)

1,6

4

Копіювання або друк копій документів формату А3, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк)

3,2


_______
Примітка.

Норми застосовуються під час копіювання або друку копій документів, що надаються за запитом на інформацію, понад 10 сторінок.


 

Начальник Управління
документального забезпечення

Л. Борденюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали