Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації, у 2012 році

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 22 лютого 2012 року N 181

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області
5 березня 2012 р. за N 6/1207

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740):

1. Затвердити розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації, у 2012 році (додається).

2. Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті "Наша газета".

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження у газеті "Наша газета".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Остапенка О. С.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
22.02.2012 N 181


Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Луганській області
5 березня 2012 р. за N 6/1207


РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію апаратом облдержадміністрації, у 2012 році

1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,13 гривні.

2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,23 гривні.

3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк), - 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

Примітка: Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали