Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати окремим категоріям громадян, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 25 травня 2018 року N 332

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області
07 червня 2018 р. за N 34/1323

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 91 Бюджетного кодексу України та постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 196 "Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування" (Постанова N 196), від 14 березня 2018 року N 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах" (Постанова N 197), з метою реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду:

1. Затвердити розмір щомісячної готівкової виплати окремим категоріям громадян, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах, у сумі 90 гривень.

Розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області, що становить 3 гривні, на 30 поїздок.

2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали