Додаткова копія: Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для надання пільг з оплати проїзду

Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для надання пільг з оплати проїзду

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 24 травня 2018 року N 479/2018-р

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області
30 травня 2018 р. за N 80/3259

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах" (Постанова N 197):

1. Затвердити розмір щомісячної готівкової виплати для надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах у розмірі 103,75 гривні.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова адміністрації

В. Лозовий
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали