Додаткова копія: Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2019 році

Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2019 році

Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
від 08 лютого 2019 року N 56

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області
15 лютого 2019 р. за N 27/1222

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 196 "Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування" (Постанова N 196), від 14 березня 2018 року N 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах" (Постанова N 197) та з метою реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду

1. Затвердити у Київській області на 2019 рік розмір щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (крім залізничного та річкового транспорту) в обсязі 150 грн (сто п'ятдесят гривень).

Для осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги з оплати проїзду транспортом загального користування на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати становить 180 грн (сто вісімдесят гривень).

Розмір щомісячної готівкової виплати особам з інвалідністю I групи або дітям з інвалідністю (крім дітей до шести років) становить 300 грн (триста гривень).

Для осіб з інвалідністю I, II груп та дітей з інвалідністю (крім дітей до шести років), які навчаються у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти або проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати становить 600 грн (шістсот гривень).

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області у разі прийняття рішення щодо збільшення кількості поїздок та розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, у тижневий термін інформувати департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

3. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, але не раніше офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації В. Кучера.

 

Голова адміністрації

О. Терещук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали