МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2012 року N 310

Про затвердження Розподілу бюджетних коштів для фінансової підтримки створення оптових ринків сільськогосподарської продукції

Відповідно до пункту 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року N 893, Положення про комісію з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Мінагрополітики від 2 березня 2010 року N 109, та протоколу N 26 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на поточний рік за програмою 2801520 "Фінансова підтримка створення оптових ринків сільськогосподарської продукції" (далі - Розподіл бюджетних коштів), що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) подати Розподіл бюджетних коштів в установленому порядку Державній казначейській службі України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
29.05.2012 N 310


Розподіл коштів,
передбачених у державному бюджеті на поточний рік за програмою 2801520 "Фінансова підтримка створення оптових ринків сільськогосподарської продукції"

N з/п

Назва суб'єкта господарювання, який отримує державну фінансову підтримку

Ідентифікаційний код суб'єкта господарювання

Сума державної фінансової підтримки,
тис. грн.

Київська область

1

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ринок сільськогосподарської продукції "Столичний"

37145646

2000

 

Разом

 

2000


 

Директор Департаменту економічного
розвитку і аграрного ринку, голова комісії
з питань надання юридичній особі статусу
оптового ринку сільськогосподарської
продукції Міністерства аграрної політики
та продовольства України

С. М. Кваша

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали