Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження шостого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 квітня 2014 року N 252

Про затвердження шостого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності

Відповідно до статті 141 Основ законодавства України про охорону здоров'я, Методики створення формулярів лікарських засобів та Положення про Державний формуляр лікарських засобів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 22 липня 2009 року N 529 "Про створення формулярної системи забезпечення лікарськими засобами закладів охорони здоров'я", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2009 року за N 1003/17019, на виконання Концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я України на 2011 - 2020 роки, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13 вересня 2010 року N 769, та Галузевої програми стандартизації медичної допомоги на період до 2020 року, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 вересня 2011 року N 597 (Програма N 597), пункту 10 протокольного рішення наради під головуванням Прем'єр-міністра України від 16 червня 2010 року, з метою подальшого удосконалення державної формулярної системи та забезпечення найбільш раціональних, високоефективних та економічно доцільних методів фармакотерапії на принципах доказової медицини наказую:

1. Затвердити шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів, що додається*.


* Не наводиться.

2. Генеральному директору Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" О. Нагорній забезпечити видання шостого випуску Державного формуляра лікарських засобів у необхідному накладі.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій тримати на особистому контролі подальше впровадження формулярної системи.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29 березня 2013 року N 251 "Про затвердження п'ятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності" (Наказ N 251).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

Міністр

О. Мусій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали