ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2017 р. N 628

Київ

Про затвердження ситуаційних завдань для осіб, які претендують на зайняття вакантної посади заступника начальника Управління - начальника відділу контролю сфери житлово-комунальних послуг Управління (інспекції) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія "Б")

Відповідно до Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року N 246 (Постанова N 246), враховуючи протокол N 21/2017 засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії "Б" у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) від 22 травня 2017 року:

1. Затвердити ситуаційні завдання для осіб, які претендують на зайняття вакантної посади заступника начальника Управління - начальника відділу контролю сфери житлово-комунальних послуг Управління (інспекції) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія "Б"), що додаються.

2. Оприлюднити це розпорядження на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25 травня 2017 року N 628

СИТУАЦІЙНІ ЗАВДАННЯ
для осіб, які претендують на зайняття вакантної посади заступника начальника Управління - начальника відділу контролю сфери житлово-комунальних послуг Управління (інспекції) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія "Б")

Ситуаційне завдання N 1.

Підготуйте план заходів щодо перевірки забезпечення споживачів послугою з утримання будинків та прибудинкових територій та відповідність нарахування плати за надану послугу відповідно до звернень.

Вимоги, що оцінюються під час розв'язання:

Знання законодавства

Професійні чи технічні знання

Знання сучасних інформаційних технологій

Прийняття ефективних рішень

Робота з інформацією

Ситуаційне завдання N 2.

Опишіть процедуру та алгоритм проведення перевірки нарахування плати за послугу з централізованого опалення відповідно до звернень громадян.

Вимоги, що оцінюються під час розв'язання

Знання законодавства

Професійні чи технічні знання

Знання сучасних інформаційних технологій

Прийняття ефективних рішень

Робота з інформацією

Примітка. Відповідно до пунктів 40 (Постанова N 246), 42 - 46 (Постанова N 246), 48 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (Постанова N 246), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року N 246, ситуаційні завдання проводиться з метою об'єктивного з'ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання, досвід під час виконання посадових обов'язків, а також з метою комплексної перевірки кандидатів на відповідність професійній компетентності, оцінки комунікаційних якостей, володіння комп'ютером, знань іноземної мови та вміння приймати рішення (за наявності таких вимог до посади). Ситуаційні завдання для категорії "Б" розробляє та затверджує державний орган, в якому проводиться конкурс, з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу. Ситуаційні завдання розв'язуються письмово.

Кожен кандидат розв'язує від одного до трьох ситуаційних завдань залежно від категорії посади та вимог, які необхідно оцінити. Кількість ситуаційних завдань для кандидатів визначається конкурсної комісією. Усі кандидати, які претендують на одну посаду, розв'язують однакові ситуаційні завдання. На розв'язання одного ситуаційного завдання кандидатові надається не більше однієї години. Конкурсна комісія визначає результати розв'язання ситуаційного завдання згідно з вимогами до професійної компетентності кандидата, на виявлення яких спрямоване дане завдання. Для оцінювання результатів розв'язання ситуаційного завдання використовується така система:

2 бали виставляється кандидатам, які виявили глибокі знання та успішно розв'язали ситуаційне завдання;

1 бал виставляється кандидатам, які розв'язали ситуаційне завдання в обсязі, достатньому для подальшої роботи;

0 балів виставляється кандидатам, які не розв'язали ситуаційне завдання в установлений строк.

Визначення результатів розв'язання ситуаційних завдань здійснюється кожним членом конкурсної комісії індивідуально та вноситься до відомості про результати ситуаційних завдань. Остаточною оцінкою у балах за розв'язання ситуаційного завдання є середнє арифметичне значення індивідуальних оцінок членів конкурсної комісії. Конкурсна комісія може прийняти рішення про залучення експертів (не менше двох) у відповідній сфері для проведення оцінки відповідності окремим вимогам, які оцінюються за допомогою ситуаційних завдань. У такому разі оцінку (0 - 1 - 2) дає експерт. Така оцінка враховується членами конкурсної комісії під час надання власної оцінки.

Кандидати, які отримали середній бал 0,5 або нижче за однією з вимог, не можуть бути допущені до наступного етапу конкурсу.

 

В. о. керівника апарату

Є. Ситніченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали