МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2012 року N 327

Про затвердження складових галузевих стандартів вищої освіти України з напряму підготовки 6.051002 Метрологія, стандартизація та сертифікація

На виконання Закону України "Про вищу освіту" щодо впровадження галузевих стандартів вищої освіти наказую:

1. Затвердити погоджені з Міністерством соціальної політики України складові галузевих стандартів вищої освіти за напрямом 6.051002 Метрологія, стандартизація та сертифікація:

- освітньо-кваліфікаційну характеристику (ОКХ) бакалавра;

- освітньо-професійну програму (ОПП) підготовки бакалавра.

2. Встановити, що затверджені складові галузевих стандартів вищої освіти (ОКХ та ОПП) запроваджуються у вищих навчальних закладах, в яких здійснюється підготовка фахівців за напрямом 6.051002 Метрологія, стандартизація та сертифікація, з 2012/2013 навчального року.

3. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), Науково-методичній комісії напряму підготовки 6.051002 Метрологія, стандартизація та сертифікація (Зенкін А. С.) надавати вищим навчальним закладам науково-методичну допомогу з питань впровадження затверджених складових галузевих стандартів вищої освіти України (ОКХ та ОПП).

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліму Є. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали