КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.08.2017 р. N 437

Про затвердження складу атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Київської області

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оздоровлення та відпочинок дітей", Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року N 426, наказу Міністерства соціальної політики України від 23 травня 2016 року N 545 "Про затвердження Типового положення про атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку" (Положення N 545), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2016 року за N 834/28964:

1. Затвердити склад атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Київської області згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 08 лютого 2017 року N 44 "Про затвердження складу атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Київської області" (Розпорядження N 44).

 

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації

О. І. Савченко

 

Додаток
до розпорядження Київської обласної державної адміністрації
17.08.2017 N 437

СКЛАД
атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Київської області

Кучер
В'ячеслав Анатолійович

- заступник голови - керівник апарату Київської облдержадміністрації, голова комісії

Онопрієнко-Капустіна
Наталія Василівна

- начальник служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації, заступник голови комісії

Члени комісії:

Гринчук
Галина Миколаївна

- виконуюча обов'язки директора Державної установи "Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (за згодою)

Книш
Віктор Миколайович

- член Всеукраїнської благодійної організації "Асоціація за нове покоління "Лелека" (за згодою)

1 представник

- центрального органу виконавчої влади, до сфери управління якого належить заклад (за згодою).

 

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації

О. І. Савченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали