Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження складу Експертної ради з відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2016 року N 835

Про затвердження складу Експертної ради з відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек

Наказ втратив чинність(згідно з наказом Міністерства культури Українивід 11 серпня 2017 року N 767) (Наказ N 767)

У межах повноважень, визначених підпунктом 22 пункту 4 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року N 495 (Постанова N 495), з метою забезпечення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек наказую:

1. Утворити та затвердити склад Експертної ради з відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек, що додається*.


* Не наводиться.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства культури України від 09 липня 2015 року N 484 "Про затвердження складу Експертної ради з відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек".

3. Начальнику управління з питань мовної політики та літератури (Л. С. Нікіфоренко) забезпечити контроль за роботою Експертної ради.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Карандєєва Р. В.

 

Міністр

Є. М. Нищук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали