Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження складу екзаменаційної комісії

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2019 року N 890

Про затвердження складу екзаменаційної комісії

На виконання пункту 3.2 Положення про порядок навчання та підвищення кваліфікації осіб, які претендують на право здійснення функцій управління корпоративними правами держави, пункту 1.2 Положення про порядок роботи екзаменаційної комісії та проведення кваліфікаційного іспиту осіб, які претендують на право здійснення функцій управління корпоративними правами держави, що затверджені наказом Фонду державного майна України від 10 березня 2004 р. N 459 і зареєстровані у Міністерстві юстиції України 30 березня 2004 р. за N 388/8987, N 389/8988 (із змінами), наказую:

1. Затвердити склад екзаменаційної комісії, що проводить кваліфікаційні іспити осіб, які пройшли навчання або підвищення кваліфікації з питань корпоративного управління на короткотермінових семінарах, що проводяться в порядку, встановленому Фондом державного майна України, та можуть залучатися до роботи в органах господарських товариств (наглядових радах та ревізійних комісіях) та/або виконувати функції управління корпоративними правами держави цих товариств (далі - екзаменаційна комісія):

голова екзаменаційної комісії - Мізерна Тетяна Валеріївна, в. о. директора Департаменту управління державною власністю та аналізу фінансово-господарської діяльності;

заступник голови екзаменаційної комісії - Сачівко Андрій Іванович, заступник директора Департаменту управління державною власністю та аналізу фінансово-господарської діяльності - начальник Управління з питань аналізу фінансово-господарської діяльності;

члени екзаменаційної комісії:

Матис Ганна Станіславівна - директор Юридичного департаменту;

Окунєв Олександр Йосипович - Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (за згодою);

Харіна Наталія Миколаївна - начальник Управління державною власністю Департаменту управління державною власністю та аналізу фінансово-господарської діяльності.

2. Екзаменаційній комісії організувати та проводити свою роботу згідно із Положенням про порядок роботи екзаменаційної комісії та проведення кваліфікаційного іспиту осіб, які претендують на право здійснення функцій управління корпоративними правами держави, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 10 березня 2004 р. N 459 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 березня 2004 р. за N 389/8988 (із змінами).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 19 червня 2018 року N 817 "Про затвердження складу екзаменаційної комісії" (Наказ N 817).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали