ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.03.2017 р. N Р-125/0/3-17/46-р

Про затвердження складу комісії із встановлення осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", ураховуючи рішення обласної ради від 15 червня 2016 року N 52-4/VII "Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України", відповідно до спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 17 лютого 2017 року N Р-70/0/3-17/26-р "Про створення комісії із встановлення осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України" (Розпорядження N Р-70/0/3-17/26-р), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 24 лютого 2017 року за N 17/1979:

1. Затвердити склад комісії із встановлення осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, що додається.

2. Координацію роботи щодо виконання цього спільного розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації та відділ моніторингу питань адаптації учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату обласної ради, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Юрченка В. О. та заступника голови обласної ради Куюмчяна М. С.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

Голова обласної ради

Г. О. Пригунов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Спільне розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради
06.03.2017 N Р-125/0/3-17/46-р

СКЛАД
комісії із встановлення осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

КУЮМЧЯН
Мгер Санасарович

заступник голови обласної ради, співголова комісії

ЮРЧЕНКО
Володимир Олегович

заступник голови облдержадміністрації, співголова комісії

БОРОДІН
Владислав Валерійович

депутат обласної ради VII скликання, голова постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, заступник співголови комісії (за згодою)

АНТІПОВ
Валентин Миколайович

депутат обласної ради VII скликання, начальник відділу моніторингу питань адаптації учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату обласної ради, секретар комісії

БОНЯК
Віктор Володимирович

депутат обласної ради VII скликання, секретар постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та спорту (за згодою)

БУЛОВАЦЬКА
Марина Сергіївна

член відокремленого підрозділу у Дніпропетровській області громадської організації "Державницька ініціатива Яроша" (за згодою)

ВОДОЛАЗЬКИЙ
Олександр Миколайович

депутат обласної ради VII скликання, член постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності (за згодою)

ЄВТУШЕНКО
Юрій Вікторович

голова обласної організації політичної партії "Правий сектор" у Дніпропетровській області (за згодою)

ЗАКІПНИЙ
Павло Володимирович

член громадського формування з охорони громадського порядку "Штаб національного захисту Дніпропетровської області" (за згодою)

КРУПСЬКА
Вікторія Володимирівна

директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

КОВАЛЬКО
Тетяна Миколаївна

заступник начальника відділу соціального захисту інвалідів та ветеранів управління у справах інвалідів та ветеранів департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

НАЧОВНИЙ
Іван Ілліч

позаштатний радник голови облдержадміністрації (за згодою)

ОРЕЛ
Віктор Анатолійович

учасник АТО у складі Добровольчого Українського корпусу (за згодою)

ПОГОРЕЛИЙ
Іван Сергійович

головний спеціаліст відділу позовної роботи та кодифікації юридичного управління облдержадміністрації

ПОЛУЦИГАН
Сергій Володимирович

заступник військового комісару по роботі з особовим складом - начальник відділу по роботі з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату (за згодою)

СЛУЦЬКОВСЬКА
Дар'я Михайлівна

член відокремленого підрозділу у Дніпропетровській області громадської організації "Державницька ініціатива Яроша" (за згодою)

ТКАЧОВ
Іван Васильович

сержант поліції, командир 3 роти підрозділу поліції особливого призначення "Дніпро-1" Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою)

УШНУРЦЕВ
Віктор Михайлович

полковник, позаштатний радник голови облдержадміністрації (за згодою)

ФЕДОРЧУК
Ірина Юріївна

начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

 

Виконуючий обов'язки
начальника юридичного управління
облдержадміністрації

А. А. Байраченко

Керуючий справами виконавчого
апарату обласної ради

Ю. О. Зарецький
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали