ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 245

Про затвердження складу комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Керуючись п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та п. 4 Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2004 N 508:

1. Затвердити склад комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів, який створений відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.04.2005 N 119 "Про комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів", яке зареєстровано в Запорізькому обласному управлінні юстиції 27 квітня 2005 року за N 30/1111, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.05.2011 N 195 "Про затвердження складу комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (Розпорядження N 195).

3. Координацію роботи комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ємельяненка В. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
31.05.2012 N 245


Склад
комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Бабіч
Олександр Борисович

депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регуляторної політики та підприємництва, голова комісії (за згодою)

Члени комісії:

Мозуль
Ілля Ілліч

головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, секретар комісії

Габелко
Олексій В'ячеславович

старший уповноважений з особливо важливих справ відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції Державної податкової служби в Запорізькій області (за згодою)

Медведєва
Олена Миколаївна

заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації

Собакар
Леонід Петрович

заступник начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області (за згодою).


 

Заступник керівника апарату
облдержадміністрації,
начальник оргвідділу

В. Г. Кархачов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали