ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.07.2010 р. N Р-359/0/3-10

Про затвердження складу конкурсної комісії

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити новий склад конкурсної комісії для підготовки та проведення конкурсного відбору щодо здійснення часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів (далі - конкурсна комісія), що додається.

2. Розпорядження голови облдержадміністрації від 23.07.2008 N Р-405/0/3-08 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2007 N Р-502/0/3-07 "Про затвердження складу конкурсної комісії" та розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2007 N Р-502/0/3-07 "Про затвердження складу конкурсної комісії" вважати такими, що втратили чинність.

3. Конкурсній комісії у своїй діяльності керуватися розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.07.2008 N Р-392/0/3-08 "Про організацію роботи щодо часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів", зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 1 серпня 2008 року за N 27/1502.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Любовича О. А.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
14.07.2010 N Р-359/0/3-10


СКЛАД
конкурсної комісії для підготовки та проведення конкурсного відбору щодо здійснення часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів

ЛЮБОВИЧ
Олександр Андронович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

ПЕТРУШАНСЬКА
Галина Филимонівна

заступник начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, заступник голови комісії

ДОНІЧ
Алла Василівна

заступник начальника відділу - головний бухгалтер управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, секретар комісії

ГАЛАСЮК
Валерій Вікторович

генеральний директор аудиторської фірми "Каупервуд", м. Дніпропетровськ (за згодою)

ГОРОДНІКОВ
Анатолій Леонідович

начальник відділу адміністрування податку на прибуток управління оподаткування юридичних осіб ДПА у Дніпропетровській області (за згодою)

ВОЛОВИЧ
Руслана Анатоліївна

начальник відділу контролю у сфері будівництва та послуг контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області (за згодою)

ЛІТВІНОВ
Олексій Володимирович

голова громадської організації "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" (за згодою)

ШИЛОВА
Вікторія Віталіївна

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник відділу з питань соціально-економічного розвитку переробної промисловості (за згодою)

СЕЛІВАНОВА
Людмила Євгенівна

начальник юридичного управління облдержадміністрації

ЗАМКОВА
Валентина Василівна

заступник начальника управління фінансів галузей виробничої сфери та моніторингу соціальних програм - начальник відділу фінансів програм соціального захисту населення і розрахунків за комунальні послуги та енергоносії Головного фінансового управління облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Заступник начальника управління
розвитку споживчого ринку та
підприємництва облдержадміністрації

Г. Ф. Петрушанська

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали