ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 11

Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів"

Відповідно до Порядку конкурсного відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27 вересня 2011 р. N 64 (Порядок N 64), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 жовтня 2011 р. за N 1137/19875, наказую:

1. Затвердити склад Конкурсної комісії з відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів" (далі - Конкурсна комісія), що додається.

2. Департаменту державного регулювання (Тронь О. Я.), Департаменту розвитку відновлюваної енергетики (Шерстюк О. А.), Управлінню нормативно-правового забезпечення (Казловцева О. А.) в межах повноважень забезпечити підготовку матеріалів до засідань Конкурсної комісії та організаційний супровід її роботи.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Пашкевич

 

Додаток
до наказу Держенергоефективності
16.11.2011 N 11

СКЛАД
Конкурсної комісії з відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів"

Пашкевич М. О.

Голова Держенергоефективності, Голова Конкурсної комісії;

Гнатцов О. Г.

Директор Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Мінекономрозвитку;

Мельниченко С. І.

Директор Департаменту фінансів виробничої сфери та майнових відносин Мінфіну;

Кудря С. О.

Заступник директора Інституту відновлюваної енергетики НАН України;

Снежкін Ю. Ф.

Заступник директора Інституту технічної теплофізики НАН України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали