Додаткова копія: Про затвердження складу ліквідаційної комісії та Плану заходів з ліквідації ДСЗПД України

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

НАКАЗ

від 14 листопада 2014 року N 23

Про затвердження складу ліквідаційної комісії та Плану заходів з ліквідації ДСЗПД України

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Державної служби України з питань захисту персональних даних від 9 рудня 2014 року N 30 (Наказ N 30)

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 N 1074 "Про затвердження Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 N 442 "Про оптимізацію центральних органів виконавчої влади" (Постанова N 442) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 N 1052-р "Про утворення комісії з ліквідації Державної служби з питань захисту персональних даних" (Розпорядження N 1052-р) наказую:

1. Затвердити склад ліквідаційної комісії Державної служби України з питань захисту персональних даних з числа посадових осіб ДСЗПД України згідно з додатком 1.

1.1. Заступнику начальника управління юридичного забезпечення - начальнику відділу правової роботи і міжнародного співробітництва (Красію В. В.) забезпечити внесення до складу ліквідаційної комісії представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади після погодження їх кандидатур відповідними органами.

2. Затвердити План заходів з ліквідації Державної служби України з питань захисту персональних даних (далі - План заходів) згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з ліквідації

В. Ф. Козак

 

Додаток 1до наказу ДСЗПД України14.11.2014 N 23(у редакції наказу ДСЗПД Українивід 09.12.2014 N 30) (Наказ N 30)

Склад ліквідаційної комісії Державної служби України з питань захисту персональних даних (Наказ N 30)

Козак Володимир Федорович - заступник Голови ДСЗПД України, голова комісії; (Наказ N 30)

Негода Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності організаційного та ресурсного забезпечення, технічного захисту інформації та захисту персональних даних ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Красій Вадим Володимирович - заступник начальника управління юридичного забезпечення - начальник відділу правової роботи і міжнародного співробітництва ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Павленко Олександр Васильович - заступник начальника управління реєстрації баз персональних даних - начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Губенко Роман Володимирович - завідуючий сектором документального забезпечення ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Щебликіна Наталія Дмитрівна - завідуючий сектором кадрової роботи та державної служби ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Бойчук Любов Іванівна - головний спеціаліст сектору кадрової роботи та державної служби ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Костецька Алла Леонідівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності організаційного та ресурсного забезпечення, технічного захисту інформації та захисту персональних даних ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Пономарьов Олег Семенович - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності організаційного та ресурсного забезпечення, технічного захисту інформації та захисту персональних даних ДСЗПД України; (Наказ N 30)

Крижанівська Олена Миколаївна - головний економіст-фінансист відділу фінансів державних органів Департаменту фінансів державних органів державного управління Мінфіну України; (Наказ N 30)

Прохватило Юлія Миколаївна - головний державний ревізор-інспектор відділу перевірок платників податків управління податкового аудиту ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві; (Наказ N 30)

Рудь Віталій Леонідович - заступник начальника відділу організаційної, інформаційно-аналітичної роботи та планування законотворчої діяльності Департаменту взаємодії з органами влади Мін'юсту України; (Наказ N 30)

Фандикова Тетяна Євгенівна - заступник начальника управління правового забезпечення регуляторної політики, розвитку підприємництва та технічного регулювання - начальник відділу правового забезпечення у сфері регуляторної політики та розвитку підприємництва юридичного департаменту Мінекономрозвитку України; (Наказ N 30)

Веклич Олеся Валеріївна - начальник відділу видатків державного бюджету Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві; (Наказ N 30)

Савлук Світлана Анатоліївна - заступник директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України. (Наказ N 30)

(додаток 1 у редакції наказу Державної служби України з питань захисту персональних даних від 09.12.2014 р. N 30) (Наказ N 30)

 

Додаток 2
до наказу ДСЗПД України
14.11.2014 N 23

ПЛАН
заходів, пов'язаних з ліквідацією Державної служби України з питань захисту персональних даних

1. Письмове попередження працівників ДСЗПД України про звільнення до 23.01.2015 р. у зв'язку з ліквідацією ДСЗПД України.

До 21.11.2014

2. Повідомлення державної служби зайнятості про звільненням працівників і зазначенням їх чисельності.

До 21.11.2014

3. Залучення фахівців з Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України з метою упорядкування документів для подальшого укладення договору на виконання робіт.

До 18.12.2014

4. Підготовка документів щодо припинення з 1 січня 2015 року Договору зберігання 914 ящиків заяв та 33 ящиків описів заяв з Уповноваженим ВР України.

До 21.11.2014

5. Звільнення працівників і забезпечення своєчасного розрахунку з працівниками.

До 23.01.2015

6. Робота комісії з інвентаризації майна ДСЗПД України.

До 12.12.2014

7. Публікація у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про ліквідацію ДСЗПД України та про двомісячний строк пред'явлення вимог кредиторами.

До 06.12.2014

8. Проведення експертизи цінності документів в тому числі:

1) відбір документів на зберігання та знищення;

2) розгляд описів справ постійного зберігання та описів справ тимчасового зберігання (більше 10 років), в тому числі і по особовому складу;

3) розгляд актів про визначення документів, призначених для знищення, та справ, термін зберігання яких закінчився;

4) підготовка та внесення на розгляд експертно-перевірочних комісій пропозицій про встановлення та зміну термінів зберігання документів.

До 30.12.2014

9. Формування справ та описів для передачі на архівне зберігання до Центрального державного архіву.

До 31.03.2015

10. Здійснення заходів, пов'язаних:

1) з виявленням кредиторів та задоволення відповідно до законодавства їх вимог;

2) одержанням дебіторської заборгованості;

3) зверненням до податкових органів та органів Пенсійного фонду України з метою одержання довідки про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) та довідки про відсутність заборгованості;

4) закриттям рахунків в органах Казначейства та попереднім переведенням залишків асигнувань до Державного бюджету України;

5) поданням державному реєстраторові в установленому законодавством порядку документів, необхідних для внесення до єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про припинення ДСЗПД України.

До 31.12.2015

11. Затвердження передавального акта (ліквідаційного балансу).

До 01.05.2015

12. Подання державному реєстраторові документів, необхідних для державної реєстрації припинення ДСЗПД України.

Отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб - підприємців та забезпечення знищення печаток і штампів.

Передача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб - підприємців та документації Міністерству юстиції України (державній архівній установі).

Надсилання передавального акта (ліквідаційного балансу) Міністерству юстиції України, Державній казначейській службі України.

До 01.05.2015

13. Інформування за погодженням з Міністерством юстиції України Кабінету Міністрів України про проведення державної реєстрації припинення ДСЗПД України.

До 01.05.2014
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали