ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 07.07.2011 р. N 414

Про затвердження складу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання та Положення про неї

Із змінами і доповненнями, внесеними рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 1 вересня 2011 року N 548 (Рішення N 548)

З метою забезпечення належних умов життєдіяльності мешканців багатоквартирних житлових будинків в м. Житомирі, для реалізації права споживачів на відмову від отримання послуг з централізованого теплопостачання та постачання гарячої води, на виконання законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про теплопостачання", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 N 4 "Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання", із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 N 169, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 N 1268, відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити:

1.1 Склад міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання згідно з додатком 1.

1.2. Положення про міську постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання згідно з додатком 2.

2. Запропонувати ПАТ "Житомиргаз" (Ющенко В. І.), яке несе відповідальність за рішення технічних умов на газопостачання:

2.1. При видачі технічних умов на встановлення поквартирних систем опалення та гарячого водопостачання в багатоповерхових житлових будинках суворо дотримуватись вимог Правил безпеки систем газопостачання України, ДБН В.2.5-20-2001 "Газопостачання", інших чинних нормативних актів України у сфері житлово-комунального господарства та безпеки життєдіяльності інженерно-транспортної інфраструктури, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 N 76.

2.2. Перевіряти підпорядкованою службою встановлені газові прилади і обладнання в квартирах громадян на відповідність до вимог будівельних норм, проектів і правил експлуатації та при виявленні порушень проводити їх опломбування.

2.3. Інформувати міську комісію про виявлені випадки порушень з експлуатації несправних та самовільно встановлених громадянами газових приладів (котлів, колонок) і обладнання в квартирах житлових будинків, без отримання відповідних дозволів та проектно-виконавчої документації.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 13.05.2010 N 347 "Про міську постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання".

4. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради (Білобровець О. М.) через засоби масової інформації довести до відома населення міста дане рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів ради

М. П. Боровець

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
07.07.2011 N 414

СКЛАД
міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання

Боровець
Микола Петрович

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Півоварова
Світлана Іванівна

- начальник управління житлового господарства міської ради, депутат Житомирської міської ради, заступник голови комісії;

Литвинчук
Тетяна Йосипівна

- головний спеціаліст відділу технічного нагляду за об'єктами капітального ремонту житлового фонду міської ради, секретар комісії;

Члени комісії:

Дідківський
Микола Васильович

- начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

Марцун
Олександр Васильович

- начальник управління комунального господарства міської ради;

Самчук
Олег Григорович

- директор Житомирського РЕМ, депутат Житомирської міської ради (за згодою);

Міхненко
Олексій Олександрович

- начальник управління експлуатації систем газопостачання ПАТ "Житомиргаз";

Белянський
Анатолій Павлович

- начальник виробничо-технічного відділу КП "Житомирводоканал";

Бондарчук
Борис Анатолійович

- начальник теплової інспекції КП "Житомиртеплокомуненерго";

Шарапа
Галина Дмитрівна

- заступник головного державного санітарного лікаря м. Житомира;

Крижанівська
Олена Вікторівна

- начальник відділу регулювання малоповерхової та садибної забудови управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради;

Макарчук
Світлана Вікторівна

- головний спеціаліст, юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи юридичного департаменту міської ради;

Роздорожний
Олександр Григорович

- начальник відділу котлонагляду, нагляду в будівництві та енергетиці управління Держгірпромнагляду України по Житомирській області (за згодою);

Якимчик
Олександр Миколайович

- заступник начальника відділу екологічного контролю атмосферного повітря, поверхневих вод та небезпечних хімічних речовин Державної екологічної інспекції в Житомирській області (за згодою);

Величко
Олександр Юлійович

- депутат Житомирської міської ради (за згодою);

Михалець
Володимир Миколайович

- депутат Житомирської міської ради (за згодою).

Представник власника житлового будинку або уповноваженої ним особи.

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
07.07.2011 N 414

ПОЛОЖЕННЯ
про міську постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання

1. Міська постійно діюча міжвідомча комісія з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання (далі - Комісія) утворюється для реалізації прав споживачів на відмову від отримання послуг централізованого опалення та постачання гарячої води (далі - ЦО і ГВП), згідно з наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 N 4 "Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання", із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 N 169, та на виконання пункту 25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України "Про звернення громадян", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", "Про теплопостачання", "Про архітектурну діяльність", "Про планування і забудову територій", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про Цивільну оборону", Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, Правилами безпеки систем газопостачання України, затвердженими наказом Держнаглядохоронпраці від 01.10.97 N 254, Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 N 4, із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 N 169, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Комісія утворюється у складі голови, заступника голови Комісії, членів Комісії та секретаря. Персональний склад Комісії затверджується рішенням міськвиконкому.

Засідання Комісії проводиться у разі потреби, але не рідше одного разу на місяць. Проводить засідання голова або за його дорученням заступник голови Комісії.

4. Голова Комісії керує її діяльністю та несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань.

4.1. Голова Комісії визначає дату, час і місце проведення засідання Комісії, але не пізніше ніж за 3 дні до дати проведення засідання Комісії та вносить питання на її розгляд, представляє Комісію у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, на засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради та регулярно, не рідше одного разу на квартал, інформує міського голову про діяльність Комісії.

4.2. У разі потреби, до участі у засіданні Комісії голова Комісії залучає експертів та фахівців відповідних міських служб інженерної інфраструктури і проектних організацій для надання роз'яснень та розгляду питань, що належать до їх компетенції (за погодженням з їх керівниками).

5. Основними завданнями Комісії є:

- сприяння забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення міста, дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання України, попередження порушень щодо експлуатації систем газо, -електро, -водо, -теплопостачання, іншого обладнання та інженерних комунікацій в житлових будинках міста, своєчасний розгляд заяв громадян з даного питання;

- здійснення нагляду за забезпеченням належних санітарно-гігієнічних умов та теплотехнічних характеристик будівель;

- організація тісної взаємодії між спеціалізованими службами в єдиному підході щодо визначення розповсюдження досвіду, підпорядкованих рішень Комісії, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій;

- організація і координація дій заявників щодо виконання вимог нормативно-правових актів та законодавчих документів про технічне визначення щодо можливості опалення квартир багатоповерхових житлових будинків із застереженнями з цього приводу або прямої відмови.

6. Комісія для виконання покладених на неї завдань:

- розробляє відповідно до потреби річний план своєї діяльності, який затверджує на своїх перших засіданнях з початку року;

- розповсюджує типові затверджені форми - заяви та акта про відключення від ЦО та ГВП;

- організовує в місті роботу робочих комісій з фахових представників щодо обстеження стану об'єктів на визначення технічної можливості переведення їх з централізованого на автономне опалення;

- здійснює проведення через засоби масової інформації роз'яснювальної роботи щодо вирішення питань, що належать до компетенції Комісії та аналізує стан справ у даному напрямку роботи, висвітлює проблемні питання;

- розробляє рекомендації з питань удосконалення роботи Комісії, вносить зміни до керівних робочих документів відповідно до чинних нормативних актів;

- розглядає звернення громадян з питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, приймає відповідні рішення.

7. Комісія має право:

- звертатися в установленому порядку до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадян, підприємств, установ і організацій для одержання інформаційних та інших матеріалів, необхідних для її роботи, а також до відповідних установ і організацій для надання ними висновків з питань, що належать до компетенції Комісії;

- скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до її компетенції;

- заслуховувати на своїх засіданнях участь в роботі Комісії її членів та окремих організацій і підрозділів у напрямку діяльності Комісії;

- направляти звернення до відповідних органів та судових інстанцій про притягнення винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі самовільного відключення від ЦО і ГВП та інших втручань в інженерні комунікації житлових будинків.

8. Рішення Комісії приймаються на підставі висновків спеціалізованих міських служб про можливість відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води з одночасним улаштуванням альтернативних автономних систем теплопостачання і ГВП та з урахуванням:

- перспективного плану розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;

- робочого проекту схеми розвитку та оптимізації системи теплопостачання м. Житомира, погодженого Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та затвердженого рішенням міськвиконкому від 09.04.2009 N 268;

- технічних рішень з розрахунками щодо відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання;

- існуючого стану мереж енергозабезпечення окремого району міста;

- висновків Державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо можливості безпечного відведення і розсіювання у навколишньому середовищі продуктів згоряння, що утворюються в поквартирних системах опалення та гарячого водопостачання;

- вимог чинних нормативних документів.

9. У разі необхідності Комісія може розглядати окремі звернення громадян та приймати рішення щодо можливості відключення окремих приміщень в багатоквартирних житлових будинках від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води з подальшим улаштуванням альтернативних джерел теплозабезпечення і гарячого водопостачання з урахуванням рішень виконавчих і судових органів, висновків і приписів санітарно-епідеміологічних служб та реальної ситуації з опаленням і гарячим водопостачанням в цих будинках.

10. Рішення Комісії приймаються на засіданнях у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів голос головуючого на засіданні є вирішальним.

Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписується головою, секретарем Комісії і доводиться до відома всіх учасників засідання та затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.

Витяг з протоколу надсилається заявнику у десятиденний термін після прийняття міськвиконкомом відповідного рішення.

У разі незгоди заявників з відмовою спір вирішується в судовому порядку.

11. Рішення комісії, прийняті в межах її повноважень, при потребі реалізовуються рішеннями виконавчого комітету міської ради.

12. Організаційно-технічне, матеріальне та інше забезпечення діяльності Комісії здійснюється виконавчим комітетом міської ради.

13. Комісія використовує в роботі бланки виконавчого комітету міської ради.

14. Питання про відключення від мереж ЦО і ГВП комісія розглядає виключно на підставі отриманої заяви встановленого зразка та доданих до неї згідно п. 3.6; 4.4 Порядку відключення житлових будинків, окремих приміщень, квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, документів, які надійшли до комісії. (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 14 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

15. Комісія розглядає заяви, вивчає подані документи і у місячний термін приймає рішення щодо відключення від мереж ЦО і ГВП, влаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання квартири (приміщення). (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 15 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

16. Підставою для відмови у розгляді заяви та наданні дозволу на відокремлення від мереж ЦО і ГВП є: (Рішення N 548)

16.1. Неможливість забезпечення, у разі відключення приміщення даного споживача від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП, безпечної та безперебійної роботи інженерного обладнання сусідніх приміщень або будинку в цілому. (Рішення N 548)

16.2. Відсутність вичерпного переліку документів згідно п. 3.6; 4.4 Порядку відключення житлових будинків, окремих приміщень, квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання. (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 16 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

17. Якщо заявником є власник (наймач, орендар) квартири або окремого приміщення, комісія має право перенести розгляд його заяви на погоджений термін у зв'язку з підготовкою рішення про відокремлення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку. (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 17 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

18. Комісія може розглядати питання про надання дозволу на від'єднання квартири або окремого приміщення від мереж ЦО і ГВП з одночасним влаштуванням індивідуальної (автономної) системи опалення і ГВП за умови забезпечення власником (наймачем) виготовлення та погодження в установленому порядку проектно-кошторисної документації та перерахування коштів дольової участі для виконання робіт з реконструкції інженерних мереж та інших видів робіт, пов'язаних з від'єднанням від систем ЦО і ГВП й встановленням додаткового обладнання, на окремий рахунок житлового будинку відповідної обслуговуючої житлової організації (КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ тощо) згідно з додатками 3, 4. (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 18 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

19. Комісія затверджує Акт про відключення квартири (приміщення), будинку з наступним затвердженням рішенням міськвиконкому. (Рішення N 548)

(додаток 2 доповнено пунктом 19 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

  (Рішення N 548)

Додаток 3до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради01.09.2011 N 548 (Рішення N 548)

Типовий договір N ________про від'єднання окремих приміщень та квартир житлового будинку (Рішення N 548)

"___" 2011 р.                                                                                                         м. Житомир (Рішення N 548)

Сторона 1: Управління житлового господарства міської ради, в особі начальника ___________, що діє на підставі Положення, з одного боку та (Рішення N 548)

Сторона 2: __,                                                                                                        (П. І. П.) (Рішення N 548)

який(а) є власником (наймачем) квартири у м. Житомирі,по вул. __, буд. N ________, кв. N _______, (Рішення N 548)

уклали даний Договір про наступне: (Рішення N 548)

1. Предмет Договору (Рішення N 548)

1.1. Визначення порядку від'єднання від систем централізованого опалення та гарячого водопостачання. (Рішення N 548)

1.2. Сторона 1 здійснює розрахунок оплати та виконує роботи з реконструкції внутрішньобудинкових інженерних систем будинку та інших видів робіт на перспективу, пов'язану із збільшенням навантажень на мережі, при від'єднанні від систем ЦО і ГВП та встановленні додаткового обладнання. (Рішення N 548)

1.3. Сторона 2 забезпечує перерахування коштів дольової участі для виконання робіт з реконструкції інженерних систем та інших видів робіт, пов'язаних з відключенням від систем ЦО і ГВП, на окремий рахунок житлового будинку відповідної обслуговуючої житлової організації (КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ тощо). (Рішення N 548)

2. Права та обов'язки Сторони 1 (Рішення N 548)

2.1. Забезпечує контроль належної експлуатації інженерних систем будинку. (Рішення N 548)

2.2. Здійснює розрахунок вартості реконструкції інженерних систем та інших видів робіт у зв'язку з від'єднанням Сторони 2 від систем ЦО і ГВП та встановлення додаткового обладнання. (Рішення N 548)

2.3. Кошти отримані від Сторони 2 згідно п. 4.1 використовує як цільові на виконання робіт з реконструкції інженерних систем та інших видів робіт, пов'язаних з від'єднанням від систем ЦО і ГВП та встановлення додаткового обладнання. (Рішення N 548)

2.4. Сторона 1 має право: (Рішення N 548)

2.4.1. Вимагати від Сторони 2 надання доступу до інженерних комунікацій, які проходять через її квартиру, для обстеження та усунення аварійних ситуацій працівниками відповідних експлуатуючих організацій. (Рішення N 548)

2.4.2. Перевіряти наявність технічної документації на встановлення індивідуального опалення. (Рішення N 548)

2.4.3. Контролювати повну і своєчасну оплату Стороною 2 коштів на виконання робіт з реконструкції інженерних систем та інших видів робіт, пов'язаних з від'єднанням від систем ЦО і ГВП та встановленням додаткового обладнання (довідка про сплату коштів дольової участі). (Рішення N 548)

3. Права та обов'язки Сторони 2 (Рішення N 548)

3.1. Обирає проектну організацію, яка має відповідну ліцензію, для виготовлення проектної документації на влаштування індивідуального опалення та гарячого водопостачання. (Рішення N 548)

3.2. Обирає вид джерела живлення індивідуального опалення та гарячого водопостачання (електроенергія, природний газ або інше). (Рішення N 548)

3.3. Обирає підрядну організацію для монтажу індивідуальної системи опалення та гарячого водопостачання. (Рішення N 548)

3.4. За даним Договором Сторона 2 зобов'язана: (Рішення N 548)

3.4.1. Отримати витяг протоколу засідання міжвідомчої комісії на від'єднання від систем ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

3.4.2. Забезпечити розробку та погодження проектно-кошторисної документації в установленому порядку на влаштування індивідуального опалення квартири (приміщення). (Рішення N 548)

3.4.3. Від'єднання від систем ЦО і ГВП оформити відповідним актом за підписом представника постачальника послуг та представника власника будинку. (Рішення N 548)

3.4.4. Надати згоду мешканців нижче/вище розміщених квартир на заміну інженерних мереж. (Рішення N 548)

3.4.5. Забезпечувати доступ до інженерних мереж, арматури, розподільчих систем працівникам експлуатуючих організацій за наявності у них відповідного посвідчення. (Рішення N 548)

4. Порядок розрахунків за Договором (Рішення N 548)

4.1. На виконання робіт з реконструкції інженерного обладнання будинку та інших робіт, пов'язаних з відключенням від систем ЦО та ГВП, Сторона 2 сплачує на окремий рахунок житлового будинку відповідної обслуговуючої житлової організації (КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ тощо) грошову суму дольової участі у розмірі згідно розрахунку. (Рішення N 548)

5. Інші умови договору (Рішення N 548)

5.1. Договір діє з _______ до ____ 20__ року. (Рішення N 548)

5.2. Договір складений у 2-х примірниках, по одному для кожної із Сторін, кожен з яких має однакову юридичну силу і набуває чинності з моменту підписання його Сторонами. (Рішення N 548)

5.3. Договір може бути розірвано в односторонньому порядку достроково шляхом письмового повідомлення іншої Сторони договору за 30 днів до розірвання Договору. (Рішення N 548)

5.4. За порушення умов договору Сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства. (Рішення N 548)

5.5. Сторона 1 звільняється від виконання своїх обов'язків за даним договором у разі невиконання Стороною 2 п.4.1 даного договору. (Рішення N 548)

5.6. Суперечки, що виникають в ході виконання Договору вирішуються шляхом узгодження або в порядку, передбаченому чинним законодавством. (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Керуючий справами міськвиконкому (Рішення N 548)

П. Ю. Кудряшов (Рішення N 548)

(рішення доповнено додатком 3 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)  (Рішення N 548)

Додаток 4до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради01.09.2011 N 548 (Рішення N 548)

ПОРЯДОКвідключення житлових будинків, окремих приміщень, квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання (Рішення N 548)

1. Загальні положення (Рішення N 548)

1.1. Цей Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води (далі - ЦО і ГВП) житлового будинку або окремих приміщень, квартир при відмові споживачів від послуг ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

1.2. Для реалізації права споживачів на відмову від отримання послуг ЦО і ГВП створена та затверджена рішенням виконкому міської ради постійно діюча міжвідомча комісія, яка розглядає питання щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП в разі їх відмови від отримання послуг централізованого теплопостачання (далі - Комісія). (Рішення N 548)

Комісія діє згідно з Положенням про міську постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП при відмові споживачів від централізованого теплопостачання. (Рішення N 548)

1.3. Надання консультацій щодо порядку та переліку необхідних документів для відключення від систем ЦО і ГВП здійснюється управлінням житлового господарства міської ради. (Рішення N 548)

2. Укладання Договору про забезпечення умов відключення від мереж ЦО і ГВП (Рішення N 548)

2.1. Споживач укладає з Управлінням житлового господарства міської ради "Договір про забезпечення умов відключення від мереж ЦО і ГВП" (далі - Договір). (Рішення N 548)

2.2. Договором визначаються умови відключення від мереж ЦО і ГВП, вартість реконструкції інженерних мереж будинку та інших видів робіт у зв'язку із збільшенням навантаження, згідно розрахунку. (Рішення N 548)

3. Розгляд та прийняття рішення про відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (Рішення N 548)

3.1. Для вирішення питання відключення житлового будинку (будинків) від мереж централізованого опалення мешканці, власники приміщень житлового будинку на загальних зборах обирають склад ініціативної групи (уповноважену особу), про що складають відповідний протокол (додаток 4.4). (Рішення N 548)

3.2. Підписи мешканців (орендарів) на протоколі завіряються уповноваженою особою балансоутримувача або нотаріально. (Рішення N 548)

3.3. Рішення про відключення будинку від систем ЦО І ГВП з влаштуванням індивідуальних систем теплопостачання повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власника) квартир, приміщень даного будинку. (Рішення N 548)

3.4. Уповноважена особа, як представник інтересів мешканців будинку, звертається до комісії з письмовою заявою (додаток 4.2) про відключення від мереж ЦО і ГВП житлового будинку. (Рішення N 548)

3.5. У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП зазначається причина відключення. (Рішення N 548)

3.6. До заяви додається: (Рішення N 548)

- протокол загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи (визначення уповноваженої особи) з вирішення питання відключення від мереж ЦО і ГВП, засвідчена балансоутримувачем або нотаріально; (Рішення N 548)

- довідка характеристика будинку (додаток 4.6); (Рішення N 548)

- копії паспортів мешканців (ст. 1 - 2, 11 - 15); (Рішення N 548)

- копії довідок про присвоєння ідентифікаційного коду. (Рішення N 548)

3.7. Комісія приймає до розгляду заяву з вичерпним переліком документів, згідно п. 3.6. (Рішення N 548)

3.8. Комісія протягом місяця розглядає надані матеріали про відключення від мереж ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

3.9. Витяг з протоколу комісії з позитивним рішенням є підставою для збору вихідних даних (отримання технічних умов) на виготовлення проектно-кошторисної документації. (Рішення N 548)

3.10. Обов'язковою умовою є отримання технічних умов від: (Рішення N 548)

- ПАТ "Житомиргаз"; (Рішення N 548)

- КП "Житомиртеплокомуненерго"; (Рішення N 548)

- КП "Житомирводоканал"; (Рішення N 548)

- підприємства Житомирський район електричних мереж; (Рішення N 548)

- експлуатуючої організації (ЖЕК, ЖБК, ОСББ, тощо). (Рішення N 548)

3.11. Уповноважена особа замовляє проектно-кошторисну документацію на влаштування індивідуального (автономного) опалення квартир в проектній організації, з обов'язковим погодженням її з службами, що видали технічні умови. (Рішення N 548)

3.12. Один екземпляр погодженої проектно-кошторисної документації передається балансоутримувачу. (Рішення N 548)

3.13. Уповноважена особа після погодження проектно-кошторисної документації в установленому порядку укладає договір з організацією на виконання робіт згідно проектних рішень. (Рішення N 548)

3.14. По завершенню робіт у повному обсязі уповноважена особа оформляє акт на відключення будинку (додаток 4.5). (Рішення N 548)

3.15. Акт про відключення будинку від ЦО і ГВП, оформлений належним чином, подається на затвердження комісії. (Рішення N 548)

3.16. Затверджений акт є підставою для перегляду умов договору по теплозабезпеченню будинку. (Рішення N 548)

4. Порядок розгляду та прийняття рішення про відключення окремих приміщень (квартир) житлового будинку від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (Рішення N 548)

4.1. Для вирішення питання відключення окремих приміщень (квартир) житлового будинку від мереж централізованого опалення власник (наймач, орендар) приміщення (квартири) повинен звернутися до Комісії з письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП (додаток 4.1). (Рішення N 548)

4.2. Заява подається безпосередньо на Комісію. (Рішення N 548)

4.3. У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП зазначається причина відключення. (Рішення N 548)

4.4. До заяви додається: (Рішення N 548)

- копія Договору про забезпечення умов відключення від мереж ЦО і ГВП; (Рішення N 548)

- копія паспорта власника приміщення (ст. 1 - 2, 11 - 15); (Рішення N 548)

- копія свідоцтва про право власності на приміщення (квартиру); (Рішення N 548)

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду власника приміщення (квартири); (Рішення N 548)

- дозвіл власника (наймача, орендаря) квартири, розташованої вище/нижче поверхом, на заміну інженерних мереж, завірений експлуатуючою організацією або в установленому порядку; (Рішення N 548)

- довідка-характеристика будинку (додаток 4.6). (Рішення N 548)

Орендарі приміщень до згаданих документів додають нотаріально завірену письмову згоду власника приміщення (квартири) на відключення від мереж ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

4.5. Комісія приймає до розгляду заяву з вичерпним переліком документів, згідно п. 4.4. (Рішення N 548)

4.6. Комісія протягом місяця розглядає надані матеріали про відключення від мереж ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

4.7. Витяг з протоколу комісії з позитивним рішенням є підставою для збору вихідних даних (отримання технічних умов експлуатуючої організації та ПАТ "Житомиргаз") на виготовлення проектно-кошторисної документації. (Рішення N 548)

4.8. Власник квартири (наймач, орендар) замовляє проектно-кошторисну документацію на влаштування індивідуального опалення квартири в проектній організації, з обов'язковим погодженням її в організаціях, які видали технічні умови та теплопостачальному підприємстві. (Рішення N 548)

4.9. Проект індивідуального теплопостачання повинен містити розділи: газопостачання (електропостачання), від'єднання від систем ЦО і ГВП, під'єднання до внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та розрахунок витрат тепла на опалення місць загального користування. (Рішення N 548)

4.10. Один екземпляр погодженої проектно-кошторисної документації передається балансоутримувачу будинку. (Рішення N 548)

4.11. Власник квартири (наймач, орендар), після погодження проектно-кошторисної документації у відповідності п.4.8, виконує монтаж індивідуального опалення. (Рішення N 548)

4.12. По завершенню робіт у повному обсязі власник квартири (наймач, орендар) оформляє акт на від'єднання (додаток 4.5), з одночасним укладенням договору на опалення місць загального користування і погашення заборгованості за послуги ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

4.13. Акт про від'єднання, оформлений належним чином, подається на затвердження комісії. (Рішення N 548)

4.14. Затверджений акт є підставою для перегляду умов договору на теплозабезпечення квартири (приміщення) та місць загального користування. (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Керуючий справами міськвиконкому (Рішення N 548)

П. Ю. Кудряшов (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.1до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

До міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВПвід ___________телефон ______ (Рішення N 548)

Заява (Рішення N 548)

Прошу надати дозвіл на від'єднання від мереж ЦО і ГВП квартири (не житлового приміщення) та влаштування індивідуального опалення та гарячого водопостачання квартири (нежитлового приміщення) за адресою _______ (Рішення N 548)

Причина від'єднання   (Рішення N 548)

Дата (Рішення N 548)

Підпис (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.2до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

До міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВПвід ___________телефон ______ (Рішення N 548)

ЗАЯВА про надання дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП будинку і влаштування індивідуальних (автономних) систем опалення (Рішення N 548)

Прошу надати дозвіл на відключення від мереж ЦО і ГВП та влаштування індивідуальних (автономних) систем опалення та гарячого водопостачання будинку за адресою ________ (Рішення N 548)

Причина від'єднання   (Рішення N 548)

Дата (Рішення N 548)

Підпис уповноваженої особи (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.3до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

ЗАТВЕРДЖЕНОРішення міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення споживачів від мереж ЦО і ГВПпротокол N ___ від "___" _______ 201__ р. (Рішення N 548)

Голова комісії:___________ М. П. Боровець (Рішення N 548)

АКТпро від'єднання квартири (нежитлового приміщення) від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП (Рішення N 548)

м. Житомир                                                                                                         "___"  201_ р. (Рішення N 548)

1. Акт складено представником власника будинку або уповноваженою ним особою __,                                                                                 представником монтажної організації __,                                                                           представником виконавця послуг з ЦО і ГВП __,власником, наймачем (орендарем) квартири (нежитлового приміщення) або уповноваженою ними особою (при відключенні) __,які підтверджують виконання в повному обсязі проектних рішень та відключення квартири (нежитлового приміщення) від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП будинку за адресою __ (Рішення N 548)

2. Відключення виконано шляхом видимого розриву заварюванням приєднань радіаторів (конвекторів) _______ шт., заварюванням стояків _______ шт., залишено транзитних неізольованих стояків діаметром d = __ мм, __ шт., залишено транзитних ізольованих стояків діаметром d = __ мм, шт., заварюванням вводів ГВП у квартиру d = __ мм, _ шт. (Рішення N 548)

Дозвіл на від'єднання надано рішенням міжвідомчої комісії від "___" ___________ 200_ р. протокол N ___. (Рішення N 548)

3. Акт складено у п'яти примірниках для кожної із сторін. (Рішення N 548)

Представник власника будинку або уповноважена ним особа _________ (Рішення N 548)

Представник монтажної організації _______ (Рішення N 548)

Представник виконавця послуг з ЦО і ГВП (Рішення N 548)

Власник, наймач (орендар) квартири (нежитлового приміщення) абоуповноважена ним особа ___ (Рішення N 548)

Газопостачальна (електропостачальна) організація) _____ (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.4до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

ПРОТОКОЛ N ____зборів мешканців житлового будинку, що розташований за адресою:м. Житомир, вул. __, буд. N _____ (Рішення N 548)

"___" 201_ р                                                                                                         м. Житомир (Рішення N 548)

Всього квартир у будинку - _ (Рішення N 548)

Присутні: власники (квартиронаймачі) - __________ осіб (список присутніх додається); (Рішення N 548)

Порядок денний зборів: (Рішення N 548)

1. Обговорення питання переведення житлового будинку на автономне, індивідуальне по квартирне опалення. (Рішення N 548)

2. Обговорення питання щодо взяття на себе зобов'язань та виконання за власний рахунок наступних заходів: (Рішення N 548)

2.1 Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію інженерних мереж будинку та інших робіт пов'язаних з відключенням від систем ЦО і ГВП. (Рішення N 548)

2.2 Створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). (Рішення N 548)

3. Обирання особи (або осіб), яка уповноважується представляти інтереси мешканців будинку. (Рішення N 548)

Питання N 1 (Рішення N 548)

Слухали: (Рішення N 548)

Постановили: (Рішення N 548)

Питання N 2 (Рішення N 548)

Слухали: (Рішення N 548)

Постановили: (Рішення N 548)

Обрати уповноважену особу (осіб) __________ (Рішення N 548)

Прийнято одноголосно. (Рішення N 548)

Голосували: (Рішення N 548)

За обрані кандидатури             - _____ осіб; (Рішення N 548)

Проти обраних кандидатур     - _____ осіб; (Рішення N 548)

Утримались                               - _____ осіб; (Рішення N 548)

Підписи мешканців:__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис)__N кв.                                                                                       (П. І. Б.)                                                                         (підпис) (Рішення N 548)

Підписи мешканців завіряються уповноваженою особою балансоутримувача або нотаріально. (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.5до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

ЗАТВЕРДЖЕНОРішення міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення споживачів від мереж ЦО і ГВПпротокол N ___ від "___" _______ 201_ р. (Рішення N 548)

Голова комісії:__________ М. П. Боровець (Рішення N 548)

АКТ про відключення будинку від мереж ЦО і ГВП (Рішення N 548)

м. Житомир                                                                                                      "___" _ 201_ р. (Рішення N 548)

1. Акт складено представником власника(ків) будинку або уповноваженою ним особою ,                                                                                                             (П. І. Б., найменування підприємства)представником монтажної організації _____,                                                                                                            (П. І. Б., найменування підприємства) представником виконавця послуг з ЦО і ГВП __________,                                                                                                            (П. І. Б., найменування підприємства)представником КП "Житомирводоканал" __,представником газопостачальної(електропостачальної) організації _________,які підтверджують виконання в повному обсязі проектних рішень та відключення від мереж ЦО і ГВП будинку за адресою:__                                                                                          (N житлового будинку, вулиця) (Рішення N 548)

2. Відключення виконано шляхом видимого розриву заварюванням уводів ГВП у будинок d = ______ мм, _____ шт. (Рішення N 548)

3. Акт складено в трьох примірниках для кожної із сторін. (Рішення N 548)

Представник балансоутримувача (Рішення N 548)

__________ (Рішення N 548)

Представник монтажної організації (Рішення N 548)

__________ (Рішення N 548)

Представник виконавця послуг з ЦО і ГВП (Рішення N 548)

__________ (Рішення N 548)

Представник КП "Житомирводоканал" (Рішення N 548)

__________ (Рішення N 548)

Представник газопостачальної(електропостачальної) організації (Рішення N 548)

__________ (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаток 4.6до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

ДОВІДКА (Рішення N 548)

Надана _______,який(а) мешкає в будинку N , квартира N ,по вулиці _____ (Рішення N 548)

Характеристика будинку: (Рішення N 548)

Рік введення будинку в експлуатацію (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Кількість поверхів (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Об'єм будинку (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Об'єм приміщень спільного користування (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Матеріал зовнішніх стін будинку (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Матеріал перекриття (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Схема подачі теплоносія (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Наявність димовивідних каналів (їх розмір) (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Наявність вентиляційних каналів (їх розмір) (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Характеристика квартири: (Рішення N 548)

Поверх квартири (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Об'єм квартири (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Загальна площа квартири (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Кількість квартир від'єднаних від ЦО по "стояку" (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Кількість квартир від'єднаних від ЦО по будинку (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Чи існує необхідність заміни "стояка" подачі холодної води? (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Додаткові умови та пропозиції (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Стан розрахунків споживача за отримані послуги (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Начальник КВЖРЕП (Рішення N 548)

М. П. (Рішення N 548)

____ (Рішення N 548)

Примітка: Дана довідка надається при відсутності заборгованості за комунальні послуги. (Рішення N 548)

(рішення доповнено додатком 4 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)  (Рішення N 548)

Додаток 5до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради01.09.2011 N 548 (Рішення N 548)

Алгоритмвизначення розміру оплати споживачем вартості заходів, пов'язаних з відключенням від мереж ЦО та ГВП (Рішення N 548)

Вз = Впід. / Nкв. (Рішення N 548)

де Вз - розмір вартості заходів, які має сплатити споживач до цільового фонду на підставі договору з управлінням житлового господарства. (Рішення N 548)

Впід'їзду - вартість заходів з реконструкції інженерних систем житлового будинку та інших робіт, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО та ГВП, затверджених рішенням виконкому міської ради. (Рішення N 548)

Nкв. - загальна кількість квартир в під'їзді споживача (визначається на підставі довідки балансоутримувача (власника) будинку). (Рішення N 548)

  (Рішення N 548)

Керуючий справами міськвиконкому (Рішення N 548)

П. Ю. Кудряшов (Рішення N 548)

(рішення доповнено додатком 5 згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.09.2011 р. N 548) (Рішення N 548)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали