КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 581/6817

Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування

Відповідно до Положення про Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Київради від 27.10.2005 N 256/3717, та враховуючи клопотання Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.10.2011 N 3086, з метою залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування, морального і матеріального заохочення її кращих представників за досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити список лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування згідно з додатком.

2. Дипломи лауреатів Премії Київської міської ради та її грошові частини вручити нагородженим особам відповідно до пункту 8 Положення про Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Київради від 27.10.2005 N 256/3717.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 581/6817

Список
лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування

N з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце роботи (навчання), посада

Подання

Відомості про досягнення

1.

Семеніст
Іван
Васильович

Генеральний директор консалтингової компанії "SIC Company"

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

Семеніст Іван Васильович є активним учасником молодіжного громадського руху міста Києва. Він є головою громадської організації "Центр молодіжних ініціатив Святого Володимира". Протягом 2007 - 2009 років - координатор з міжнародного співробітництва ради з питань молодіжної політики при Київській міській державній адміністрації.
З 2009 року Семеніст І. В. обіймає посаду першого віце-президента Української асоціації студентського самоврядування.
Протягом 2009 - 2010 років Семеніст І. В. був інтерном у Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України.
З 2007 року очолює Наукове товариство студентів та аспірантів історичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є головним редактором вісника "Шевченківська весна".
За час роботи в громадському секторі Семеніст Іван Васильович показав себе не тільки активним учасником багатьох молодіжних заходів, але й не раз виступав ініціатором та співорганізатором низки міжнародних молодіжних та наукових форумів, обмінів, конференцій. Зокрема, Форуму молоді міста Києва (2007 рік), двох українсько-узбецьких молодіжних форумів (2008 - 2009 р. р.), IV та V з'їздів лідерів молодіжних організацій країн СНД (2008 та 2010 роки), організатором обмінів між молодіжними організаціями м. Кракова та органів студентського самоврядування м. Києва (2011 рік), міжнародних конференцій "Шевченківська весна" (2007 - 2011 р. р.).

2.

Яременко
Вікторія
Василівна

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування секретаріату Київської міської ради

Київська міська рада

Яременко Вікторія Василівна працює в секретаріаті Київської міської ради на посаді головного спеціаліста відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування з 14 березня 2007 року. За час перебування на цій посаді зарекомендувала себе як дисциплінований, відповідальний та ініціативний працівник.
Яременко В. В. уміло застосовує свої знання в практичній роботі, повсякденно дотримується правил поведінки державного службовця та правил внутрішнього трудового розпорядку, старанно та відповідально виконує свої посадові обов'язки, проявляє творчий підхід до справи, самокритична. Якісно та у встановлені терміни забезпечує виконання доручень керівництва відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування.
Вільно володіє державною мовою, навичками діловодства, постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень, вивчає нове трудове законодавство та вдало застосовує його в роботі.
Зарекомендувала себе кваліфікованим фахівцем. Посадові обов'язки виконує на високому рівні. Ініціативна. В роботі з людьми тактовна, витримана, доброзичлива. Користується повагою серед колег.
У 2010 році на зборах трудового колективу Яременко В. В. обрана членом профспілкового комітету. Брала активну участь у підготовці колективного договору, який зайняв 1-е місце серед установ, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету, з чисельністю працюючих 151 - 500 осіб.
За особистий внесок у розвиток і становлення місцевого самоврядування, плідну та сумлінну працю нагороджена Подякою Київського міського голови (2005 рік) та Почесною грамотою Київського міського голови (2010 рік).

3.

Задорожня
Ірина
Олексіївна

Начальник відділу опрацювання нормативно-правових актів та правової допомоги управління правового забезпечення секретаріату Київської міської ради

Київська міська рада

Задорожня Ірина Олексіївна працює в секретаріаті Київської міської ради з 2004 року. За час своєї роботи зарекомендувала себе як професійний, працездатний, відповідальний, ініціативний працівник. Здатна до оперативного прийняття рішень, вміє акумулювати необхідну інформацію та виділяти найголовніше, працювати з нормативно-правовими актами, іншими документами.
Уміє встановлювати взаємовідносини з колегами та депутатами Київради, в стосунках комунікабельна, ввічлива, уважна, тактовна, користується повагою в колективі.
За період роботи у секретаріаті Київради брала активну участь у розробці законопроектів та нормативно-правових актів Київради, що сприяли розвитку місцевого самоврядування в місті Києві, а саме: щодо внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", проектів рішень Київради у сфері регулювання земельних відносин, відносин власності та питань адміністративно-територіального устрою.
Брала участь у більш ніж 800 судових справах, стороною в яких виступала Київська міська рада. Так, представляла інтереси Київської міської ради у справі, судовим рішенням по якій задоволено позовні вимоги Київської міської ради про стягнення з Державного бюджету України до бюджету м. Києва 971344900,0 грн. Крім того, брала участь у судових справах про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації щодо Київської міської ради, Київського міського голови, заступника міського голови - секретаря Київради.
У 2009 році представляла інтереси Київської міської ради у Конституційному Суді України у справі за конституційним поданням Київської міської ради щодо офіційного тлумачення положень частин першої, другої статті 141 Конституції України.
За сумлінну безперервну працю, зразкове виконання своїх посадових обов'язків була нагороджена Подякою Київського міського голови (2004 рік) та Почесною грамотою Київського міського голови (2006 рік).

4

Голдинська
Оксана
Станіславівна

Заступник начальника управління організаційного та документального забезпечення Київради - начальник відділу підготовки засідань Київради та оформлення документів

Київська міська рада

Голдинська Оксана Станіславівна працює в секретаріаті Київської міської ради з 1997 року. За час своєї роботи зарекомендувала себе як відповідальний, ініціативний працівник, обиралася до складу профкому секретаріату Київради. В стосунках з колегами та депутатами Київради ввічлива, уважна, тактовна. Голдинська О. С. користується повагою в колективі.
За сумлінну безперервну працю, зразкове виконання своїх посадових обов'язків була нагороджена Подяками Київського міського голови (2001 рік, 2002 рік) та Почесною грамотою Київського міського голови (2004 рік).

5.

Іванко
Людмила
Віталіївна

Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності постійної комісії Київради з питань власності секретаріату Київради

Київська міська рада

Іванко Людмила Віталіївна працює в секретаріаті Київської міської ради з 2009 року. За цей час зарекомендувала себе як відповідальний, ініціативний, старанний, дисциплінований працівник. Володіє державною мовою. Постійно підвищує свій професійний рівень та вдосконалює свої навички. В роботі з людьми тактовна, витримана, доброзичлива.
За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну і плідну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування була нагороджена Подякою Київського міського голови (2010 рік).

N з/п

Назва організації

Рік заснування організації

Подання

Відомості про досягнення

1.

Молодіжна громадська організація "Об'єднання "Молодь України" (керівник - Кушнірук Сергій Миколайович)

2007 рік

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Основною метою діяльності молодіжної громадської організації "Об'єднання "Молодь України" є розвиток учнівського самоврядування, сприяння соціальному, патріотичному, духовному становленню молоді, сприяння створенню умов самореалізації потенціалу молодих людей.
Зусиллями організації в Святошинському районі м. Києва реалізується проект розвитку учнівського самоврядування "Школа волонтерів" та тренінгової програми "Рівний рівному". За 2010 - 2011 роки відкрито вісім тренінгових центрів, кожний з яких щонеділі відвідує від 15 до 25 волонтерів. Створено вісім волонтерських загонів загальною чисельністю 150 волонтерів, до яких увійшли лідери учнівського самоврядування з 35 учбових закладів Святошинського району.

2.

Молодіжна громадська організація "Вулик ідей" (керівник - Жерліцина Юлія Володимирівна)

2010 рік

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Основною метою діяльності молодіжної громадської організації "Вулик ідей" є виховання розвиненої особистості із чіткою громадською позицією, конкретно сформованими поглядами та інтересами; виявлення, розвиток та підтримка творчості, захист законних, соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів організації, що проживають в м. Києві та Київській області.
У 2011 році молодіжна громадська організація "Вулик ідей" здійснила та провела понад 40 заходів. Серед них майстер-класи (з фелтінгу, писанкарства, малювання олією, колористики, виготовлення листівок та ліплення з солоного тіста), поїздки до притулків, благодійні свята, навчально-розважальні програми, лекції та консультації щодо здорового способу життя, лялькові вистави.

3

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Спілка молодих аграріїв України" (керівник - Білоус Андрій Михайлович)

2000 рік

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

За останні роки ВМГО "Спілка молодих аграріїв України" реалізовано низку заходів, спрямованих на вирішення соціальних і правових проблем територіальної громади Голосіївського району та міста Києва в цілому. Зокрема, такі благодійні та соціальні акції як "Дні донора", участь в яких беруть понад 800 студентів, День боротьби зі СНІДом, благодійна акція "Пробіг заради життя" та інші. Організація постійно співпрацює з дитячими будинками, ветеранськими організаціями, Реабілітаційним центром незрячих юристів та інвалідів України.
Доброю традицією стало проведення екологічних акцій "Чиста країна" (спільно з телеканалом "1+1"), "Зробимо Україну чистою" та участь студентської молоді у Днях довкілля.
Новим соціальним проектом став проект "Студентська республіка в НУБіП України", який продемонстрував модель незалежної молодіжної держави та дав поштовх до участі у всеукраїнському та міжнародному етапах цього проекту.
Масштабною подією для молодих науковців стало проведення Міжнародної студентської науково-практичної конференції "Роль студентів у глобалізації світового наукового простору та соціально-культурного розвитку людини: стан, проблеми та перспективи".
Крім того, ведеться активна робота в спортивно-оздоровчому напрямку. Традиційними стали різноманітні спортивні змагання, спартакіади, туристичні заходи. Цікавою спортивною традицією стали всеукраїнські змагання з армреслінгу.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали