Про затвердження Стандарту надання адміністративної послуги з видачі довідок з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Наказ Головного управління юстиції у місті Києві
від 23 листопада 2011 року N 2221/02

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
24 листопада 2011 р. за N 48/907

На виконання абзацу другого пункту 6 Тимчасового порядку надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737, пункту 2 наказу Міністерства юстиції України від 11.11.2011 N 3305/5 "Про затвердження Типового стандарту надання адміністративної послуги з видачі довідок з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство" (Наказ N 3305/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.11.2011 за N 1297/20035, та відповідно до пунктів 3.2 - 3.5 розділу III Положення про Єдину базу даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.09.2011 N 3018/5 (Положення N 3018/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за N 1106/19844, та з метою урегулювання порядку надання адміністративної послуги, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Стандарт надання адміністративної послуги з видачі довідок з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, що додається.

2. Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити надання адміністративних послуг згідно Стандарту, затвердженого цим наказом.

3. Відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Управління з питань звернень громадян, правового та документального забезпечення Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити державну реєстрацію цього наказу.

4. Відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у м. Києві довести цей наказ до відома.

5. Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити оприлюднення цього наказу.

6. Наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника управління

С. І. Семерга

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління юстиції у м. Києві
23.11.2011 N 2221/02

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у м. Києві
24 листопада 2011 р. за N 48/907

Стандарт надання адміністративної послуги з видачі довідок з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

1. Інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (далі - Довідка), надається за письмовим запитом юридичної особи або фізичної особи - підприємця, місцезнаходження яких зареєстровано у м. Києві, стосовно порушення щодо нього (заявника) провадження у справі про банкрутство, визнання банкрутом, перебування у процедурі банкрутства.

Довідка надається безоплатно.

2. Довідка надається виключно відносно юридичної особи чи фізичної особи - підприємця, яка подає запит на отримання довідки.

3. Запит щодо отримання довідки оформлюється на бланку заявника (для фізичних осіб - підприємців за наявності), підписується заявником (керівником - для юридичних осіб) та скріплюється його печаткою (за наявності).

4. Запит щодо отримання довідки повинен містити такі відомості:

повне найменування боржника та код боржника згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб);

прізвище, ім'я та по батькові, номер і дату запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб - підприємців);

місцезнаходження юридичної чи місце проживання фізичної особи, яка звертається із запитом.

5. Видача довідки передбачає такі дії:

для одержувача адміністративної послуги:

подання до відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві запиту із зазначенням відомостей, передбачених пунктом 4 цього Стандарту;

отримання довідки;

для адміністративного органу:

прийняття запиту;

реєстрація запиту;

розгляд запиту;

здійснення пошуку в Єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, інформації про порушення провадження у справі про банкрутство відносно заявника, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства;

видача довідки.

6. Запит повертається заявникові без розгляду у разі:

оформлення запиту без зазначення відомостей, передбачених у пункті 4 цього Стандарту, та/або наведення їх не повністю або з виправленнями;

подання запиту до відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві щодо боржника, державна реєстрація як суб'єкта підприємницької діяльності якого проведена не на території м. Києва.

7. Відділ з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві розглядає запит та видає довідку протягом десяти робочих днів з дати надходження запиту.

8. Довідка виготовляється на бланку Головного управління юстиції у м. Києві та підписується його керівником.

У довідці зазначаються:

вихідний реєстраційний номер та дата видачі довідки;

відомості щодо боржника (найменування, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб); прізвище, ім'я та по батькові, номер та дата запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб - підприємців); місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб - підприємців);

основний вид діяльності відповідно до КВЕД, форма власності (у разі наявності відповідної інформації в Єдиній базі даних);

відомості про порушення провадження у справі про банкрутство та судову процедуру, в якій перебуває боржник, або інформація про відсутність відомостей про порушення провадження у справі про банкрутство;

посада, прізвище та ініціали особи, яка видала довідку;

посада, прізвище та ініціали особи, яка підписала довідку.

9. Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративної послуги, встановлені законодавством України про державну службу.

10. Запити щодо отримання довідок подаються безпосередньо заявником або його представником до відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в м. Києві особисто, або за допомогою поштового зв'язку.

11. У разі направлення запиту за допомогою поштового зв'язку, запит надсилається на адресу Головного управління юстиції у м. Києві: пров. Музейний, 2-д, м. Київ, 01001.

Запит може бути поданий до відділу документального забезпечення Головного управління юстиції у м. Києві, за адресою: пров. Музейний, 2-д, м. Київ, 01001 (каб. N 1) (станція метро "Майдан Незалежності").

Запит може бути поданий особисто заявником на прийомі працівнику відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві, за адресою: каб. N 10, 4 поверх, вул. Басейна 1/2, м. Київ, 01001 (станції метро - "Хрещатик", "Льва Толстого", "Палац спорту").

Запит може бути поданий заявником безпосередньо до скриньки, яка знаходиться у приміщенні Головного управління юстиції у м. Києві, за адресою: каб. N 10, 4 поверх, вул. Басейна 1/2, м. Київ, 01001 (тел. 238-21-44).

12. Прийом запитів здійснюється кожного робочого дня, з понеділка по п'ятницю, з 9.00 до 13.00 (окрім середи).

Видача довідок здійснюється щоденно, у робочі дні:

понеділок - вівторок: з 10.00 до 13.00;

четвер - 16.00 до 20.00;

п'ятниця - 10.00 до 15.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Видача довідок здійснюється за адресою: каб. N 10, 4 поверх, вул. Басейна 1/2, м. Київ, 01001 (станція метро - Хрещатик).

13. Зразок заповнення запиту про видачу довідки розміщується на стендах Головного управління юстиції в м. Києві за адресами: 01001, м. Київ, пров. Музейний, 2-д, вул. Басейна 1/2, м. Київ, 01001 та на офіційній веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади.

14. Скарга щодо недотримання цього Стандарту може бути подана заступнику начальника або начальнику Головного управління юстиції у м. Києві або до Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10, чи на особистому прийомі керівника Управління з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73.

Скарги розглядаються згідно із Законом України "Про звернення громадян" та в терміни, встановлені законодавством.

 

Заступник начальника управління

Н. В. Кравченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали