ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.02.2004 р. N 2625/7/12-0117

Про затвердження статусу резидента США

ДПАУ, враховуючи запити державних податкових адміністрацій, платників податків та повідомлення Служби Внутрішніх Доходів Департаменту Скарбниці США від 26.08.2003 р., доводить до відома та керівництва у роботі нову інформацію та надає роз'яснення щодо деяких питань використання у роботі підтвердження резиденції юридичними та фізичними особами США за формою N 6166.

З метою задоволення великої кількості запитів щодо підтвердження статусу податкового резидента Служба Внутрішніх Доходів США запровадила комп'ютеризацію процесу видачі таких посвідчень, у зв'язку з чим не приймає і не заповнює форму довідки згідно з додатком 1 до Порядку звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України згідно з міжнародними договорами України про уникнення подвійного оподаткування, затвердженого постановою КМУ від 06.05.2001 р. N 470.

Сертифікат резиденції за формою 6166, яка видається Філадельфійським сервісним центром, що є структурним підрозділом Служби Внутрішніх Доходів США, є офіційним урядовим документом (тобто формою, затвердженою згідно із законодавством США) і єдиною формою підтвердження права особи (резидента США) на застосування Конвенції між Урядом України та Урядом США про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи та капітал від 1994 р. та Конвенції між СРСР і США з питань оподаткування від 1973 р. (у разі проведення перевірок за попередні роки).

Згаданий сертифікат приймається державними податковими інспекціями за місцем реєстрації платника податку в Україні, що виплачує доходи резиденту США, без його легалізації, але обов'язково з офіційним перекладом українською мовою, що означає нотаріальне посвідчення такого перекладу.

Детальний опис офіційного бланка та водяного знака на папері, на якому друкується форма 6166, викладений листом ДПАУ від 07.03.98 р. N 2339/10/12-0217-ДСК, залишається незмінним.

Починаючи з 7 липня 2003 р. форму 6166 підписує: Daniel J. Nally, Director, Philadelphia Customer Service.

Прошу довести вищевикладене до підлеглих державних податкових інспекцій.

 

Заступник Голови

С. Лекарь

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали