МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2012 року N 559

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Статуту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України в м. Севастополі

З метою удосконалення організаційно-управлінської структури єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, керуючись Господарським та Цивільним кодексами України, Законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Положенням про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженим Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), наказую:

1. Затвердити Статут аварійно-рятувального загону спеціального призначення територіального управління МНС України в м. Севастополі, що додається.

2. Начальнику територіального управління МНС України в м. Севастополі Сухорученкову Г. М. забезпечити реєстрацію Статуту в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали