МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 травня 2012 року N 309

Про затвердження статуту Державного Донбаського підприємства з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) та враховуючи звернення Державного Донбаського підприємства з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС" від 05.03.2012 N 312-01/5а, наказую:

1. Змінити назву Державного Донбаського підприємства з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС" Міністерства палива та енергетики України на Державне Донбаське підприємство з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС".

2. Затвердити статут Державного Донбаського підприємства з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС" (далі - Підприємство) у новій редакції, що додається.

3. Директору Підприємства Ткачову В. І.:

3.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту Підприємства в порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

3.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту Підприємства його нотаріально завірену копію та належним чином завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, статут Державного Донбаського підприємства з пуску, налагоджування, вдосконалення технології та експлуатації електростанцій та мереж "ДонОРГРЕС" Міністерства палива та енергетики України, затверджений Міністерством палива та енергетики України 13.08.2001.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали